Vēl 100 gadus tos datus varēs analizēt, bet būs klāt Bradypusi kas teiks, ka tikai pirmajai analīzei var ticēt, pārējie secinājumi jau pērkami un visi ir nopirkti. Nē nu katrs jau pēc sevis spriež.
Protams, protanms tava demagoģija un meli palīdzēs izcīnīt taisnību. Ja lai sasniegtu mērķi jāmelo tad tavi mērķi jau nav tā vērti. Pavļuts psihopāts tad kas ir Gobzems?
Ko jums tas Pavļuts nodarījis, ne jau viņš vienpersoniski ko lemj. Ieliks citu būs tāds pats lops. Nē nu pāķiem pārāk gudri runā tas tiesa, vajadzētu pielāgoties un vairāk bauru slengu lietot.
Vot šitā nada bratan, v nature:
Beidz putroties un aizej izlasi vēlreiz tos savus pētījumus. Izfantazējis esi līdz absurdam.
mRNS terapija nav paliekoša, arī gēnu inženierijas terapijas šobrīd nav paliekošas.
Un nē mRNS neatmāca cīņu no citiem vīrusiem, bet gan iemāca atpazīt vīrusu arī ar atšķirīgu mutāciju un tāpēc "iesaldē" imūnsistēmu pret būsterīšiem, kas mēģina iemācīt jauno mutāciju, jo nostrādā jau iegūtā imunitāte.
Pneimoniju dabū sasaldējoties? Muahahaha....
21. Gadsimts, bet cilveki joprojām pārliecināti, ka slimības rodas no sasaldēsanās vai uzlikta lāsta.
Te nu ir kopējās izglītības kvalitātes līmenis na ļico. Nav tādas slimības pneimonijas vai plaušu karsoņa, tie ir slimību izpausmes, kādreiz šādus simptomus sauca par žņaudzēju.
Nē nu esam jau unikāli un jūtīgi, tikai mums caurvējš ir nāvojošs un tikai pie mums āderes ir kas cits kā ūdens josla.
Vienkāršoti sakot "atmācot" imūnsistēmu bez nepieciešamības mainīt pašas šūnas. mRNS metode neietekmē DNS.
Un par to imūnsistēmas iesaldēšanos arī neesi pareizi sapratis, lasi vēl, ne jau pret citiem vīrusiem iesaldējas, bet gan boosterīšiem, labā ziņa pošmīžiem nevarēs bezgalīgi boosterot.
Bradypus turpini tik stumt sūdu par pianistiem un pārējo demagoģiju.
Būtu nu izlasījis par ko vispār tajos pētījumos runa un kā mRNS tiks lietots iedzimtu autoimūnu saslimšanu ārstēšanai, ne jau DNS mainot. Pēc tavas loģikas vīrusi arī nodarbojas ar gēnu inženieriju.
Ļauj minēt krievu zinātnieki? Kāds ta ja ne cits ir potes mērķis kā čakarēt imūnsistēmu? Ja nečakarēsi tad arī nebūs imunitātes no potes.
Bet Lancmanis ar kā no plaukta nokritis, jau 2013. gadā pie Maksimas traģēdijas varēja jau šos noliedzējus manīt, jau tad meklēja mirušos bērnus, jo nevar tā būt ka neviens nav miris kaut veikalā taču bērni, noteikti slēpj bērnu līķīšus. Superinformētu pāķu fenomens nav jauns.
Ja ir risks no potes, tad tiešām saslimstot ar jebko būs sūdi. Tas risks var būt tikai tūlītējs(alerģija), ne jau tās basņas par pēc mēneša vai pusgada vai 9. paaudzē sekām, tā kā tur pat nav ko salīdzināt risku bez un ar poti. Tā kā beidz pats sviestu dzīt.
Jā tas aplauziens velosportistiem ir liels, kad ierauga dzīvē tās savas izfantazētās velojoslas, ka tas tomēr nav velotreks tikai un vienīgi viņiem. Tātad vajag vēl vienu velojoslu spirtistiem.
Ā saki ir vēl 99 citi kuri nošāvās? Nē nu garīgi slimam izsniedza poti un vēl šaujamo. Tā datubāze ir vieta kur jebkuram izpausties, kura tur gadā viens kā blakusparādību norādija ka pārvērties par Halku.
Uzskatu ka šīs tiešām ir brīnumvakcīnas(kura raāotāja?), viens sāk uztvert 5G signālus, citam monētas sāk lipt, citām sākas reizes blakus stāvot un kādi vēl dieva brīnumi nav sagaidāmi.
Vakcīna bez blaknēm nav vakcīna, bet gan fizioloģisjais šķīdums. Jēga no vakcīnas ja organisms uz to pat nenoreaģē.
While very important in monitoring vaccine safety, VAERS reports alone cannot be used to determine if a vaccine caused or contributed to an adverse event or illness. The reports may contain information that is incomplete, inaccurate, coincidental, or unverifiable. In large part, reports to VAERS are voluntary, which means they are subject to biases. This creates specific limitations on how the data can be used scientifically. Data from VAERS reports should always be interpreted with these limitations in mind.
Es ne par to, bet gan par to jūsu alternatīvi apdāvināto klubiņu, kas tur visi debīli? Izpreparē katru provakcīnas faktu līdz sīkākajai detaļai un pat teikumu konstrukcijai, bet saviem sarakstiem šādas augstas prasības neuzstāda, publicē ko pagadās, futbolistu pasludina par mirušu, kaut tas dzīvs, čali kas nošāvies pieliek pie vakcīnu upuriem. Pofigs, ka tik skaļāk.