Nekas nedod 100% drošību pat prežiem vien 99.9%, lai gan tā tak necaurlaidīga gumija. Protams distancēšanās ir pat efektīvāka. 100% efektīva būtu maska no polietilēna.
Bet redz kur arī avots kādā kontekstā Dumpis neieteica maskas un pareizi bija minējis, 1. vilni pārlaidām bez maskām tīri uz distancēšanos, tad vēl pošmīži nebija tik droši.
Ūdens tvaiks ir gāzveida, vīruss nav gāzveida.
Kur var sertificēti DPfu izgriezt loh? Kur sertificēti dīzeļlūzni pārčopot? Jā, un nepateiksi kur kreiso sertificēto gāzi uzpildīt?
Lohu lohs jau nezin, kas ir OBD un ko tas dara un kādam mērķim vispār tas tika radīts, jaunās čigāniekārtas to vairs pat nemēģina apjāt.
Pastaigā apkārt pliks. Slēpt savu mantību ir apkaunojoša lieta. Pasi uz robežas ari kauns rādīt?
Izplati savus feikus kur citur.
Turpmāk ņems vērā un ar jūtīgajiem kartupeļlohiem sarunās neielaidīsies, uzreiz būcenī iekšā.
Un vēl zem deguna. Vismieklīgāk, ka bērnam kuram to nevajag tā puķīšu maska ari zem deguna, traucè tā auduma apdruka ātri mitrums kondensējas.
Ļoti labi. Uzlabosies Viktorijas laikmeta veselības sistēma bez tām dažām viduslaiku māsiņām.
》Starp citu Dumpis ar teicis, ka tās maskas neko nedod, bet tad strauji savas domas mainīja
Analfabēt lasīt iemācies. Kur Dumpis to ir teicis un kādā kontekstā maz atceries? Ka tik izdomāt. Lasi Dumpja teikto tik reizes kamēr pierāpos, nekādas domas nav viņš mainījis.
Un tāpati medicīniskā maska strādā. Slaucīju garāžā smalkos putekļus vienreiz bez maskas pèc tam deguns bija pilns ar melnu puņķi, otrreiz apnika paķēru to pašu zilo masku un tavu brīnumu strādā tās salvetes pret putekliem. Bet atkal mal to pašu, maskas nav valkātāja pasargāšanai, it sevisķi ja valkātājam tieksme grābstīties gar to.
Kur tad gripa tā pazuda, ja maskas nemaz nestrādā? Transports taču turpina kursēt.
Shiirveidīgie skries likt Artusam mīnusiņu un nobalsos par sarakstu.
Nu izkāp no skapja, nemīz, nopirki taču kakendāru?
Ups, pārakstījos, bet tā pat labāk.
Levits prātotu, kas analīzes nenodod tas arī ar C19 neslimo. Win-win
Kā mirēju paliatīvā aprūpe palīdzēs apturēt covidu? Tā jau tie pošmīži kas nonāk slimnīcā un prasa glābt, vairs negrib dabiski izslimot, tur varonība arī beidzās. Nekādu brīnumzāļu slimnīcās nav, veselīgāk ir neslimot un saņemt vakcīnu. Nepiespiest kartupeļlohus potēties arī nevar, lepni putni, neiespersi nelidos. Jau sākumā pošmīži bļāva, ka būs motivējoša obligātā vakcinēsanās un to paši arī panāca, malači tā tik turpināt. Panāca arī lohdaunu, aosveicu. Kā jau pāķiem pāķu problēmas.
Kā tu vari garantēt, ka esi vesels? Inkubācijas periodā simptomu nav.
Arī runājot siekalas šķīst uz visām pusēm. Maskas palīdz, nav brīnumlīdzeklis, bet palīdz. Vēl labāk palīdz lohdauns.
Kurš tad vēl "bez pamata" palicis bez pielaides?
Kalendāru un sveci ar Gobzema vagīnas tas ir tūpļa smaržu jau nopirki?
Dīzeļi smird, tā kā lai smird kur tālāk no centra, pietiek jau ar sabiedrisko un kraveniekiem. Pietiek jau pagalmos no rīta ieelpot šo svaigo dīzeļgaisu.
Gāze arī smird, bet tas ir vien kosmētisks efekts, gāze ir dabiski bez smaržas.
Pneimonija tautas valodā ir plaušu karsonis. Pneimonija nenorāda, kas ir iemesls plaušu iekaisumam, vīrusi paver ceļu citiem "mikrobiem". Plaušu bojājumi un sarētojumi rodas arī organismam "ārstējoties", tā dabiskā ārstēšanās uz ko daudzi tiecās(ar dažādām sekmēm) organismam ir tā teikt šaušana ar lielgabalu pa zvirbuļiem.
Cik saprotu koki lokās un rodās vējš?
Auduma maskas der, bet es ar tādas neieteiktu. Lai kaut ko ieteiktu, tas ir jāpārbauda,
Ja jau nederīgs atribūts tad parādi kā caur to sveci vari nopūst. Strādā tās maskas, ja pareizi lieto. Teiksi operāciju zālē ārsti ar tām ākstās?
Protams, ka nebūs, kurš tur viņu liks, savu iespēju būt par premjeru jau palaida garām. Tatuškas arī kāpa uz Eirovīzijas skatuves ar ciparu 1 uz maikām un nekā. Tāda pārlieciba ir tukša platīšanās. Gobzemam būs kā otram narcisam Kivičam, kas pēc vēlēšanām nonāca slimnīcā no pārdzīvojumiem...
》has contributed to a rising number of footballers suffering from heart problems.
Tālāk var nelasīt, izteikts ne ar ko nepamatots apgalvojums un tagad esot jāpēta kāpēc palielinās tas kas nepalielinās.
Visas auduma maskas nav testētas un nevar notestētm lai ko ieteiktu. Auduma maskas arī visbiežāk ir redzamas zem deguna. Patīk tev vai nē, bet maskas strādā. Tās nestrādā, ja tās nevalkā visi, to jau Dumpis no sākta gala bija minējis.
Plaušu karsoni C19 izraisa tiešā veidā. Organisms iznīcina slimās šūnas, kā citādi esi iedomājies vīrusu ārstē? Plaušu karsonis vai saaukstēšanās nav slimība, tās ir sekas.
Ne jau mums par to galva jālauza. Paši pūta, paši dega
Un to saka intelektuālis kam Pavļuts esot vien pianists!? Divkosis Bradypus pat bez bernudārza izglītības. Tiešām uzticējos, Bradypus taču nekad nemelotu, bet še tev tāds pats smērētājs.
Un fakts, ka darīšana ar atkarīgu cilvēku ir svarīgs, tas pats Hitlers arī ar to salaida visu dēlī.
Noziegums pret tautu būtu ļaut pārpildīties slimnīcām. Hāgas tiesa kā reiz tādu sūdzību par nevēršanos pret C19 izskata un tur jau tāpat vien neko neizskatot, lieta nopietna.