》Necik - no potes nomirt nevar, jo tas nedrīkst būt - tā vietā nomirst no kaut kādām citām problēmām, tik sagadīšanās pēc drīz pēc potes,
Un kā var nomirt no potes? Kāds mehānisms?
Jā atceros pēc eiro ieviešanas degvielas cenas tikai ceļas, latu laikā gan kritās. Redz ko eiro nodarīja.
Pašpasludināts inženieris.
Ir jau mums viens pašpasludināts ārsts Apinis, arī tieši tāpat nonāktu ķurķī, ja sāktu pacientus pieņemt.
Redz tiesības vadīt auto arī nedod uz mūžu plus vēl pakontrolē uz ceļa(soda punkti) un medicīnas iestādēs vai vēl rubī fišku.
Bradypus tēmu necērt, bet kā vienmēr tik pārliecināts. References informācija ir sertifikāta validācijai, bet informācija ko tas satur ir to ko jau fckns nosauca:
github.com/Digitaler-Impfnachweis/certification-apis/tree/master/examples
Uz stabiem arī neraksta kur tirgo kreiso degvielu, bet vietas populāras, gandrīz kā DUS.
Vari pārāk nepārdzīvot, ja vien neraki sākumā kad vēl varēja uz sava CPU un GPU sarakt, tad vēlàk jau tikai pūļa platformās un vairums no tām bija viltus. Savus pāris bitcoinus tā arī savā maciņā nesaņēmu, kaut it kā 3 dažādās fermās piedalījos, visas tjipa "uzlauza". Loterija.
Un kāda te atšķirība no akciju tirgus? Nekāda, tāda pat spekulēšana. Spekulantiem pilnīgi vienalga uz ko spekulēt un ir tam vai nav cieta betona seguma. Jo ātrāk piegriezìs akciju tirgu un biržas, jo labāk.
Cik tad veca tā bilde? Numurs mainīts?
Šitā Golfa īpašnieks rādās ir lohs un nemāk numuru ielikt tureklī.
Nu jā audzēji un asinsrites problēmas ir infekciju slimības...
Dumsh, kas dumsh, taču kārtīgāk testēt vajadzēja un būtu 4000.
Toties uz bauru sievietēm, kas bezmērķīgi klīst pa būvmateriālu veikaliem labi iedarbojas lohdauns. Nodauno un pat nevakcinēti lohi pieraujās, un tas diemžēl vai par laimi strādā. Palasi vienu nodzeltējušu panikas sējēju grāmatu, tā arī uz dažiem tumsoņām nostrādā, nez ko tur pretējs efekts nerodās.
Neieviesa Obamacare līdz ar to pofigs.
Sākās sazvērestības teorijas...visi uzpirkti, ticēt var tikai tiem kas skaļāk bļauj un izvirza pseidozinātniskas teorijas.
Ungāri ir tādi pat čīkstuļi kā latvieši, tur nu mēs līdzinamies.
Kurš prognozēja 4000 pozitīvos uz 15.Novembri?
Tas tiešām Prāgā ir nepatīkami, ka ar savām valūtas maiņām apčakarē tūristus, sajūta kā vienā kaimiņvalstī. Cerams ka drīzāk piespiedīs atkritējus, kas vēl pie saviem koka rubļiem turās.
HU ir valsts kura mums ir līdzīga, bet nevajadzētu līdzināties. Devalvējot naudu vēl jo vairāk zustu tai uzticamība, aizietu pa Zimbabves taku.
Ironiski par tiem sarkanajiem.
Neuzskati ārstus par idiotiem tik vienkārši.
Vai tik paši tautieši nesagrābās kredītus eiro un skrēja uz bankomātiem bailēs ka latus devalvēs. Loģiski ka pārgājām uz eiro, jo faktiski tas jau bija noticis. Tāpat tos monetāros līdzekļus neizmantoja, gribēji devalvāciju?
Brady neatzīst PCR testu slodzes mērīšanai, bet lai pierādītu, ka vakcinētie izplatot vairāk, tad gan viņam der.
Un ne jau vīrusus viņi skaita.
Vakcīnas blakne protams, kas ta cits. Vai arī novāca, bite iekoda.
Un morgā 100% visi ir miruši, kas tur nonāk. Tak loģiski, ja smagā stāvoklī nokļuvuši slimnīcā tad tālākā ārstēšana jau diži neatškiras.
Ā, ja pēc lēmuma nogaida 5 gadi tad viss kārtībā. Interesanta tev tā loģika.
Bet protams, sacerēsies uz zālēm un neies potēties.