50 būs tikai novembrī,tagad vel jauns,tikai 49. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Ziemas riepas 2021
Man radās doma,tākā tu gribēji paspīdēt,ķipa TU ahujenijs asprātīs,tad no šodienas tava kļička būs-Mātes drāzējs.Tikko es redzēšu kaut kur tavu komentāru tad zini,TU esi mātes drāzējs,cerams TU saproti par ko es runāju?Labāk taisi jaunu profilu.
Tēma: Ziemas riepas 2021
Pieļauju iespēju kad pimpis tev dirsā pašā laikā,plus ķēdes,vispār ekstāze,apdomā.
Ezis ir iepisis,kad viņš ir iepisis viņš klausāsās DISCO,ne 80to bet 70to.
Ezis piedzima disco laikos,viņam šī muzīka īpaši nepatika,gāja gadi,viņam patika elektronika,Kraftwerk vel tagad cieņā,kolosāla mūzika.
Šogad ezim būs 50,viņam patīk daudz mūzikas žanri.Bet The Trammps īpašā cieņā,manā skatījumā mūzikas zieda laiki,ir ritms,ir balss ar vārdiem.Laikam tas ir vecums,laiks pie tēviem.Nekad neaizmirsīšu sava tēva vārdus,"Laiks doties uz mūžīgiem medību laukiem".Viņš bija mednieks bet es dzinējs kad braucām uz medībām.Iedeva arī pašaut ar plinti,normāls tāds pisiens pa plecu kad nezini kas būs.Izskatās esmu novirzījies no tēmas,sūds ar viņu.Ja ir vēlme varu paturpināt savu dzīves stāstu,piemēram kā es gandrīz noslīku.
Tēma: Ziemas riepas 2021
Izvēlejos savam Cactusam ziemenes,Firestone WINTERHAWK 4,nezin vai būs īstās bet nezinu ko izvēlēties.Varbūt ir kāds cits variants?Skujai ir jābūt!
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Degvielas cena aug bet Neste MY nemainās,tie paši 1,970 eur kā vasarā.
Domāju kad 6.oktobra vakarā būs kāda infa bet nekā,šodien Sadursme.lv izlasīju.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Peugeot 5008,nebija automātiskā parkošanās ne adaptīvā kruīza,ne tomāts bet rocene elektriska.
Varbūt kādam no jums ir infa kas vakar ap pl.16 bija atgadījies uz Mūkusalas apļa?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nezin kā tur vācu spaiņiem bet frančiem speciāla atslēdziņa ar ko atlaist roceni ja elektriski tas nav izdarāms,tas viss tiek darīts no salona. Gribi braukt šķersām tad pērc auto ar mehānisko roceni un nečīksti,jeb gribās gudri padirst? ESP arī laba štelle,smuki iztaisno auto ziemā kad saslīdi līkumā,ar rokas bremzi reti kuram tik labi sanāks.Man noteikti nē bet manam paziņam kas ar klasiku brauc gadus 30 sanāktu ne sliktāk.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Esmu ko citu dzirdējis par Dāniju,tik nezin vai tā ir patiesība. Ja tevi policija aptur un tu biku virs normas ieķēris tad tu tiksi nogādāts savā dzīvesvietā kā arī tavs auto.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Un ko darīt ar tiem kas tur brauc uz 50? Tikai 10 %(personisks novērojums) daudz maz ievēro ātrumu dzīvojamā zonā.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tā viņas mēdz darīt,vai nu muļļājās vai lec laukā uz aklo ,tam seko koka ģīmis.
aicis244 rakstīja: Drošvien tādas pašas atsauksmes kā Renaultam būs.Ir servisi kuri uzzina ka franča mašīna tā nē paldies,es nerunāju par ritošo,ja kas jāmaina,bet vairāk motoram vai elektronika.Jo franči māk ,vienkāršas lietas sarežģīt.
Tu tos pekstiņus pats izdomāji vai kāds pastāstīja?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Uz tādām izvirtībām tikai tu esi spējīgs. Vispār elektriskā rocene ir viena laba štelle, bēdīgi kad eglei viņas nav.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Būtu tev aizdedzes atslēga tad sistēmu var piemānīt.Pagriež atslēgu tā lai panelī iedegās visas lampiņas bet nedarbini, noņem no rocenes un izņem atslēgu,man pežulī šis triks gāja cauri.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Laikam manam aķim arī tuvojas gals,jo nestrādā start-stop un startējot dzinēju izslēdzas multimedijas centrs.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Braukšanas kūltūra. Vispār tā ir interesanta tēma.Daudzus gadus atpakaļ mans brauca komandējumos uz Skandināviju,viss vairāk tā bija Zviedrija,vienreiz gandrīz gadu nodzīvoju Dānijā(Kopenhāgena),Norvēģija,tas neskaitās jo tā bija Traena sala bet visi ceļi asfaltēti un nevienas bedres vai ielāpa,ielu apgaismojums deg 24 stundas diennaktī.Patīkamākais bija Zviedrija,vairāk kā 400 km un vel biku vairāk no Stoholmas.Pirmais komandējums Tockskfors.Ik rītu ejot uz objektu ar kājām mums sanāca šķērsot ceļu kur vienreiz stundā brauca viens auto,lauku ceļš bet asfaltēts.Ja tur brauca auto tad viņš noteikti apstājās lai mēs varētu šķērsot ceļu.Rādījām viņam ar rokām,lai brauc bet tas stāv kā iemīts.Tad bija Sundsvall,nu jau pilsēta,atkal jāšķērso ielu,visi apstājās,mans bija uz pauzes.Un tad bija Ostersund,viņa mani piebeidza.Braucu busam pie stūres,priekšā trīs auto,gājēju pareja,bērni no bērnudārza iet pāri,pēc 10 metriem nāk nākamā grupa ar bērniem,protams arī šķērsos ielu.Priekšējie stāv,neviens nekust no vietas kaut bija iepēja,neviens nepīpina.Biku vēlāk braucot mans ierauga sabiedrisko autobusu uz mazāknozīmes ielas kas stāv ielas slīpumā uz leju,saprotamu kad viņam kustības uzsākšana sagādā grūtības jo ārā tak ir ziema.Es piebremzēju un uzmetu viņam ar tālajām,laikam viņš nesaprata ko es no viņa gribu un paliek stāvam.Beigās apstājos un ar roku parādīju lai viņš brauc un tad man iestājās eiforija,es nekad nebiju tik labi juties kā toreiz,es burtiski staroju no laimes,iesaku jums to izbaudīt.Pie mums to nevar izbaudīt jo citi tevi neciena.Vermons pieminēja Tadeiķa un Valdeķa apli kur kāds tiek apkrāpts,bļin,es pat vienmēr sabiedriskajam dodu ceļu jo tad man iestājās eiforija,atceros Zviedriju,nostaļģija ko es vairāk neizbaudīšu.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Te būs mana Catusa dzinējs,vismaz nepisīs prātu.
Tāpēc tu mums tāds gudrinieks,tikai google tevi glāb.Sanāk kad TU esi čaiņiks.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tad paskaties vēl vienu šausmu stāstu,PSA un BMW kopražojumu.Manam iepriekšējam auto bija šis dzinējs,1.4 vti atmosfēriskais jeb EP3.Vienā servisā gribēja nomainīt droseli,tikai viena bēda,viņam viņas nav
.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Paskatījies,kādi būs secinājumi?