Saki ko gribi bet beidzot esi apdirsies līdz ausīm,tukši vārdi no tavas mutes.Labak gani govis nekā citiem pis prātu ar saviem ieteikumiem,plus tukšām zināsanām ko esi sagrābstijis no interneta.
kasinsh79 rakstīja: Man ļoti neparasts komentārs. Mana darbs devēja jaunais pirkums - Mercedes - Benz Actros 1845. Tas nozīmē 450zs dzinēja jaudu. Aprīkots tāds vilcējs ar visu iespējamo. Plus vairākums jauno smago tagad ir automāti. Adaptīvais kruīzs, Led gaismas, klimats utt.nozimē platu šofera smaidu Kas priecē? Oriģinālie tikai teju iebrauktie 2tkm parāda unikālu degvielas ekonomiju. Ar padsmit tonnu kravu no Warsaw līdz Rīgai - tikai 27l patēriņš Ar pāris tonnām pat nieka 20l, un tas ar visu fūri aizmugurē. Tehnika godam. Salīdzinājumam, padomju laikos SuperMaz ēda ar kravu ap 50l dīzeļa un ekstru tur nebija vispār.
Update pēc "iebraukšanas" Vidējais patēriņš ar kravu ir 25l uz 100km - ļoti atzīstams rādītājs
Uzņēmumam degvielas ekonomija ierastajā maršrutā/režīmā - 500 eur+ mēnesī. Gadā tātad 6000 eur mazāk tikai uz degvielas rēķina. Neesmu dzirdējis pilnīgi neviena slikta vārda ne no šofera, ne vadības. Mersis ir ļoti labs
Ar degvielas patēriņu tu nebūsi plusā bet ar piegādes laiku.Ja tu tā tīri tikai priekš sevis kaut ko ved tad ok.
Feisītī ir DTP Latvia par CSN,tur ari skopa informācija par negadījumiem.Vakar Rīga- Valmiera pie Sunīšiem frontāla sadursme.Viens veicis apdzīšanu pie nepārtrauktās līnijas kurš arī itkā tagad vainīgs.Pēc foto spriežot ceļš tur taisns vai arī lēzens līkums.Kāpec purns purnā, kāpēc neizvairījās no sadursmes, būtu interesanti ar kādu apspriest/izanalizēt šo csn.Feisīti tas nav izdarāms jo tur galīgi nenopietni cilvēki,tā jau nav ka gluži visi tādi, lielākā daļa noteikti.Ierakstīju komentāru zem tā negadījuma bildes, pēc dažām minūtēm parādās tāds smaidiņš , ielika to sieviete, galīgi nav saprotams viņas domas grauds.
To Wess pļūtīšanu biju mainījis kaut kur citur pirms viņš parādījās iAuto, jau tad sapratu kad viņš arī būs šeit bez piepildes.Vienkārši paņemts un nokopēts,pilnīgs pofigs,nekādu pārdomu,lai tikai būtu apmeklējuma statistika,viss pārējais pie pakaļas.Nožēlojama attieksme!
Tu par mani neuztraucies,skaties uz sevi!Tu neesi autobraucēju pusē,Tu esi pret mums.Tu esi kungu kalps,viss tiešākajā nozīmē.Pieļauju iespēju kad tu arī tāds paliksi jo tev patīk sistēma,gluži kā tagad Krievijā pie Putina.
VWfans rakstīja: Tāpēc labāk darīt kā es: pirkt jaunu un braukt ilgi. Man Fabijai tagad 5 gadi un 8 mēneši, nobraukums 140,9 tūkst.km. Nekas liels neplīst. Pēdējo reizi mazi remontiņi ārpus apkopēm bija 2018.gada martā, kad nobraukums bija ap 110 tūkst.km. Lieliski, ka auto kalpo uzticami.
Piedod,citi nevar atļauties pirkt jaunu bet braucamais ir vajadzīgs,kādi varianti?
Vakar pēc darba braucu pa Kantora ielu,stāv autiņš ar visiem četriem riteņiem uz asfalta, ieslēgts labais pagrieziens, griezties tur nav kur.Apbraucu to auto un redzu ka vista sēž pie ruļļiem un [cenzēts] telefonu.
Conqueror rakstīja: Deglava ielā pie Ilūkstes iela, pie Neste būs jauna gājēju pāreja ar luksoforu. Vēl viena satiksmes bremze...domāju, pārspīlējums, tur nekādas stacijas laukuma gājēju masas nav ikdienā novērotas. Ja Deglava iela ir maģistrāle, tad taisīt gājēju pārejas ik pa gabalam ir nejēdzīgi. Jau ir tādas gan pie rimi gan maksimas lai gan krustojumi ir turpat netālu
Kamēr būs tik liela cenas starpība starp iekšdedzes dzinēju un elektroauto tikmēr nekas nemainīsies,lai kādu tur būtu aķi,kaut pa vienu minūti uzlādējami.