Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 100 >

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Saki ko gribi bet beidzot esi apdirsies līdz ausīm,tukši vārdi no tavas mutes.Labak gani govis nekā citiem pis prātu ar saviem ieteikumiem,plus tukšām zināsanām ko esi sagrābstijis no interneta.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Kūti sakopi,zābaki pie gūltas stāv?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Domāju ka iAuto arī ievietos šo video bet ņe huja,labāk krievzemes video katru dienu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Man ļoti neparasts komentārs. Mana darbs devēja jaunais pirkums - Mercedes - Benz Actros 1845. Tas nozīmē 450zs dzinēja jaudu. Aprīkots tāds vilcējs ar visu iespējamo. Plus vairākums jauno smago tagad ir automāti. Adaptīvais kruīzs, Led gaismas, klimats utt.nozimē platu šofera smaidu Kas priecē? Oriģinālie tikai teju iebrauktie 2tkm parāda unikālu degvielas ekonomiju. Ar padsmit tonnu kravu no Warsaw līdz Rīgai - tikai 27l patēriņš Ar pāris tonnām pat nieka 20l, un tas ar visu fūri aizmugurē. Tehnika godam. Salīdzinājumam, padomju laikos SuperMaz ēda ar kravu ap 50l dīzeļa un ekstru tur nebija vispār.

Update pēc "iebraukšanas" Vidējais patēriņš ar kravu ir 25l uz 100km - ļoti atzīstams rādītājs Uzņēmumam degvielas ekonomija ierastajā maršrutā/režīmā - 500 eur+ mēnesī. Gadā tātad 6000 eur mazāk tikai uz degvielas rēķina. Neesmu dzirdējis pilnīgi neviena slikta vārda ne no šofera, ne vadības. Mersis ir ļoti labs

Ar degvielas patēriņu tu nebūsi plusā bet ar piegādes laiku.Ja tu tā tīri tikai priekš sevis kaut ko ved tad ok.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ko tu gribi no kolhoza,tā ir viņa ikdiena,kūts zābaki pie gūltas stāv.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

msh feniņdrāzēja kalngals. 1.šmigu nelieto 2.tātad nepīpo 3.īpašumā lūznis 4.brauc ar gāzi

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Manā ģimenē ir bērns,gribu lai viņa atrastos drošībā kā arī pārējie līdzbraucēji.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tagad varat viens otro noskūpstīt. P.s.Kāpēc viņi sevi tā pazemo?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tiešām muļķis.Tagad aizej noraudies.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Bet ja tev būs šķīliens tad vieglas smiltis. www.youtube.com/watch?v=CyzCswJ_tkk

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tu tiešām muļķis vai izliecies?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Un mana egle kura ir nopērkama par 3500 eur.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Tēma: Jauni auto foruma lietotāji

Feisītī ir DTP Latvia par CSN,tur ari skopa informācija par negadījumiem.Vakar Rīga- Valmiera pie Sunīšiem frontāla sadursme.Viens veicis apdzīšanu pie nepārtrauktās līnijas kurš arī itkā tagad vainīgs.Pēc foto spriežot ceļš tur taisns vai arī lēzens līkums.Kāpec purns purnā, kāpēc neizvairījās no sadursmes, būtu interesanti ar kādu apspriest/izanalizēt šo csn.Feisīti tas nav izdarāms jo tur galīgi nenopietni cilvēki,tā jau nav ka gluži visi tādi, lielākā daļa noteikti.Ierakstīju komentāru zem tā negadījuma bildes, pēc dažām minūtēm parādās tāds smaidiņš , ielika to sieviete, galīgi nav saprotams viņas domas grauds.

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Volx rakstīja: Nu vēl zinamu francu elektronikas gļuki, lai vienkārsi nodzēš to kļūdu

Pats tu gļuko,ar franču auto viss štokos.

Tēma: Jauni auto foruma lietotāji

To Wess pļūtīšanu biju mainījis kaut kur citur pirms viņš parādījās iAuto, jau tad sapratu kad viņš arī būs šeit bez piepildes.Vienkārši paņemts un nokopēts,pilnīgs pofigs,nekādu pārdomu,lai tikai būtu apmeklējuma statistika,viss pārējais pie pakaļas.Nožēlojama attieksme!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cenzēts-dročīja???iAuto,tu ko galīgs losis???

Tēma: Jauni auto foruma lietotāji

Tu par mani neuztraucies,skaties uz sevi!Tu neesi autobraucēju pusē,Tu esi pret mums.Tu esi kungu kalps,viss tiešākajā nozīmē.Pieļauju iespēju kad tu arī tāds paliksi jo tev patīk sistēma,gluži kā tagad Krievijā pie Putina.

Tēma: Jauni auto foruma lietotāji

VWfans rakstīja: Tāpēc labāk darīt kā es: pirkt jaunu un braukt ilgi. Man Fabijai tagad 5 gadi un 8 mēneši, nobraukums 140,9 tūkst.km. Nekas liels neplīst. Pēdējo reizi mazi remontiņi ārpus apkopēm bija 2018.gada martā, kad nobraukums bija ap 110 tūkst.km. Lieliski, ka auto kalpo uzticami.

Piedod,citi nevar atļauties pirkt jaunu bet braucamais ir vajadzīgs,kādi varianti?

Tēma: Jauni auto foruma lietotāji

Būtu vēl lasītāks ja tu nebūtu lišķis un piedevām bez sava viedokļa.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vakar pēc darba braucu pa Kantora ielu,stāv autiņš ar visiem četriem riteņiem uz asfalta, ieslēgts labais pagrieziens, griezties tur nav kur.Apbraucu to auto un redzu ka vista sēž pie ruļļiem un [cenzēts] telefonu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Conqueror rakstīja: Deglava ielā pie Ilūkstes iela, pie Neste būs jauna gājēju pāreja ar luksoforu. Vēl viena satiksmes bremze...domāju, pārspīlējums, tur nekādas stacijas laukuma gājēju masas nav ikdienā novērotas. Ja Deglava iela ir maģistrāle, tad taisīt gājēju pārejas ik pa gabalam ir nejēdzīgi. Jau ir tādas gan pie rimi gan maksimas lai gan krustojumi ir turpat netālu

iAuto atbalsta pārejas,jo vairāk jo labāk esot.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Kaut kāds sviests šeit izveidojies.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kamēr būs tik liela cenas starpība starp iekšdedzes dzinēju un elektroauto tikmēr nekas nemainīsies,lai kādu tur būtu aķi,kaut pa vienu minūti uzlādējami.

< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti