Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 100 >

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

И что,ko tie cipari tev dod?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neviens tak tev neliek tos lasīt,man viņi netraucē.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bij man pasāts b3 ar 1.8l monošprici, nebija stūres pastiprinātājs bet ar to neizjutu nekādu diskomfortu,logi mehāniskie,i čto, tagad austiņam visi elektriskie kas visu vasaru stāv ciet.Pat kondiška nebija un izdzīvojām,tiem kam bija tie puņķaini staigāja.Kruīza nebija,nedzirdēju kad kādam kāja notirptu.Pirms pasāta bija Lada Sputnic,to uz ceļa pats varēji salabot ja kas gadījās jo bagāžniekā bija visi instrumenti un daļas.

Tēma: Vai Latvijas ceļu policija godprātīgi dara savu darbu?

Lai nu kā bet Latvijas policijas rīcībā ir nožēlojama,vai tā CP vai PP, tikai kādu sodīt un viss.Manā bijušajā dzīvesvietas pagalmā pašvaldības policija ieradās vienreiz gadā,ne divreiz ne trīsreiz bet tikai vienreiz gadā.Dažas nedēļas atpakaļ,kolēģis agrā sestdienas rītā brauca uz darbu pa Kantora ielu,tukša iela, cilvēki vēl čuč un uzspieda biku virs 70.Bāc,nez no kurienes uzrodas nemarķēts policijas auto,vienā no sānielām tupēja,saņemiet sodiņu.Protams arī es uzskatu kad viņš pats ir vainīgs, nevajag/nedrīkst pārkāpt atļauto ātrumu ierobežojumu.Bet CP rīcība arī bija nožēlojama,sēž krūmos kā mednieki slēpnī.Es braucu 5 minūtes vēlāk, mednieki vairs nebija, laikam vienā vietā nemēdz uzturēties,zvēri izbiedēti.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pasātu b3 universālu par 25 štukām varētu paņemt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Garantija ir laba štelle bet Kasko tev pašam jāmaksā tāpēc to nevar uzskatīt par kaut kādu ekstru.Kasko var iegādāties arī vecam lūznim.Es šogad nolēmu vairs neuzturēt apdrošinātāju jo 10 gadus kopš maksāju par KASKO nereizi viņu nav gadījies izmantot,bonusi nav nekādu tad nav ko arī maksāt.

Tēma: Dienvidu tilta 4. kārta

Ja es nedzeršu tad ātri vien nolikšu karoti,tiko pusdienās 0,5l kefīra kā nograb.

Tēma: Dienvidu tilta 4. kārta

Es jau noteikti nepiedzīvošu šo redzēt dabā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es pat nebrīnītos kad to auto viņam tētis nopircis.

Tēma: co2 nodokļa likmes

Rīga-Neveja,pieci ar pusi stundas,60 km/h,perekūri arī bija bet cik neatceros.

Tēma: co2 nodokļa likmes

Ja es agrāk(3 gadi atpakaļ)būtu gudrāks kā tagad tad mans tagadējais auto būtu amerikānis ar V8 benzīna motoru.

Tēma: co2 nodokļa likmes

Vēl aizmirsi pieskaitīt Rifteram mūsdienu ārpus garantijas remontus kas var gadīties kā sniegs uz galvas,tie var būt entie tūkstoši, kamēr vecais Vojādžers mierīgi čuņčinās rijot benzīnu vai gāzi.

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Kāpēc tu domā kad benzīna motoram izrūnīts katalizators? Patiesībā tas katalizators ir mūžīgs bet ar turbo motoru viņa mūžs ir ierobežots,tas pats attiecas uz dīzeli.

Tēma: co2 nodokļa likmes

A kubs lien iekšā?

Tēma: co2 nodokļa likmes

Atradu tev lielu un ietilpīgu auto un nodoklis nebūs kosmoss. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/exclusive-cars/cxfim.html

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Tad jau sanāk ka Voyager īpašniekiem ir zaļā domāšana,tā jau brauktu ar benzīnu bet jārūpējās taču par dabu,vai ne? Es ta domāju ka viņi gribēja izdevumus ietaupīt uz degvielu.

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Iegāju Dacia mājaslapā,0.9l motoram ir 127g/km .

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Dacītei ir 0.9l motors.

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Ja nemaldos tad Fana Fabijai 1.2l motors,CO2 ir 140 gr/km tātad 120 EUR.

Tēma: Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis

Manam 1.4l vti CO2 ir 157 gr/km,tātad 144 EUR, bija 64 EUR.

Tēma: co2 nodokļa likmes

Tu tak pats labi saproti kad liels auto ar mazu benzīna motoru nemēdz būt.

Tēma: Vai Latvijas ceļu policija godprātīgi dara savu darbu?

Ļoti reti man sanāk tikties ar cp,ja apstādina tad liek pūst trubiņā.Domājams kad viņiem ir tikai viena doma,vajag kādu sodīt bet kārtība uz ceļiem viņus neinteresē,tas pats attiecas uz CSDD un Satiksmes ministriju.

Tēma: Vai Latvijas ceļu policija godprātīgi dara savu darbu?

Nesmīdini tautu,atlaidējs atradies,labāk iepird dīvānā.

Tēma: Smaga piedarbināšana un raustīšanās

Pat uz aķi nodrāza feniņus,tad par auto vispār varam nerunāt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sport dīzelis

< 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti