Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 100 >

Tēma: Bonusi no dīleriem

Kad 2008.gada pavasarī pirku jaunu Fabiju tad dāvanā nāca OCTA un Kasko uz gadu,Dunlop graspic ds2 un gumijas paklājiņi.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Un atkal viņš ir klāt.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Gan jau kāds no savējiem par ķīnieti izliekas.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Atgriezās

Tēma: Čuguna vai alumīnija panna, kas labāks?

Vēl labāk arī indukcijas plīti jo daudz plusu, ekonomiskāk par parasto elektrisko plīti, plīts virsma neuzkarst tikai pati panna vai katls.Ar gāzi vispār nevar salīdzināt,nav to taukaino nosēdumi uz skapīšiem kuri veidojas sadegot gāzei.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Mēs uzvarējām!

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

uzbrukumā

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

viņu ir daudz

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Uzbrukumā

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Ķīnieši atnāca ciemos

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Atcerējos kad man skapī stāv PlayStation 2,tagad dzenāju Gran Turismo 4,grafika varbūt ir novecojusi bet kad brauc tad neko nemana.Šinī video viena no grūtākām trasēm, vienu apli jābrauc 10 minūtes,viena kļūda ļoti daudz maksā.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Motorolers rakstīja: ? Kas ar tevi adatu mākoni? Kādu sapuvušu rudens ābolu apēdi, noreibi?

Tikai viens Like,tātad man ir taisnība.

Tēma: iAuto TV

Ezis???Nu ko nomīzāt pimpauši?Tik traki jau nav kā izskatās,patiesībā esmu miera Mika,nevienam ļaunu neveltu.Esmu tiešs,saku kā ir,caur puķēm nerunāju bet neciešu kad tiek dirsas laizītas.Vai jūs kādu reizi esat redzējis kad viencexpec vai 650 kādam dupsi bučo bet lielākā daļa šinī forumā to dara diezgan naski un patstāvīgi.iAuto,nemīz eļļā,vari droši tasīt TV,Ezis nepļūtīs bet ja kas tu vari mani tak nobanot,zem cita nika es šeit vairs neparādīšos,varat būt droši.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

A kur tad tas,jūs sapratāt par ko es runāju?

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Ķīnieši atkal bija ciemos.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Šī mājas lapas forums ir tik totāli novecojis kad i telefons i dators saka ka šī vietne nav droša,akmens laikmets,nekādas attīstības.Ķīnieši viņam uzbrūk,tiešām jāsmejās.

Tēma: Parkingsensori

Un tas nebija pirkts pie dīlera bet autodraugiem.lv.

Tēma: Parkingsensori

Viens sensors manai eglei izmaksāja 35 EUR.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

msh rakstīja: Paņemu katalogā 2016. gada fabiju [jaunāku gadu tajā katalogā nav, bet nu tas ir esošais modelis] - bremzes kā krutākiem mk2 golfiem, 256mm un 288 mm - pirmais izmērs pieļauj 14" ar garantiju, otrais laikam pieļauj 15" - paskatos disku klāstu - bleķinieki 14" un 15", un ļitaki, 15" - 17". Secinājums tai fabijai var ieķert lietotu bleķinieku komplektu, atkarībā no bremžu izmēra, 14" vai 15", un uzlikt nedārgas normāla augstuma un ziemīga platuma ziemenes.

2008.gada Fabijai r16 bija griesti,ja nemaldos tad riepas izmērs 205/45.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Acīm redzot nevar jeb nemāk.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Drīzāk no rīta,kiberuzbrukums.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Халявная рожа

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Speciāli usaexperc

< 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti