Kad 2008.gada pavasarī pirku jaunu Fabiju tad dāvanā nāca OCTA un Kasko uz gadu,Dunlop graspic ds2 un gumijas paklājiņi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Bonusi no dīleriem
Kad 2008.gada pavasarī pirku jaunu Fabiju tad dāvanā nāca OCTA un Kasko uz gadu,Dunlop graspic ds2 un gumijas paklājiņi.
Vēl labāk arī indukcijas plīti jo daudz plusu, ekonomiskāk par parasto elektrisko plīti, plīts virsma neuzkarst tikai pati panna vai katls.Ar gāzi vispār nevar salīdzināt,nav to taukaino nosēdumi uz skapīšiem kuri veidojas sadegot gāzei.
Atcerējos kad man skapī stāv PlayStation 2,tagad dzenāju Gran Turismo 4,grafika varbūt ir novecojusi bet kad brauc tad neko nemana.Šinī video viena no grūtākām trasēm, vienu apli jābrauc 10 minūtes,viena kļūda ļoti daudz maksā.
Motorolers rakstīja: ? Kas ar tevi adatu mākoni? Kādu sapuvušu rudens ābolu apēdi, noreibi?
Tikai viens Like,tātad man ir taisnība.
Tēma: iAuto TV
Ezis???Nu ko nomīzāt pimpauši?Tik traki jau nav kā izskatās,patiesībā esmu miera Mika,nevienam ļaunu neveltu.Esmu tiešs,saku kā ir,caur puķēm nerunāju bet neciešu kad tiek dirsas laizītas.Vai jūs kādu reizi esat redzējis kad viencexpec vai 650 kādam dupsi bučo bet lielākā daļa šinī forumā to dara diezgan naski un patstāvīgi.iAuto,nemīz eļļā,vari droši tasīt TV,Ezis nepļūtīs bet ja kas tu vari mani tak nobanot,zem cita nika es šeit vairs neparādīšos,varat būt droši.
Šī mājas lapas forums ir tik totāli novecojis kad i telefons i dators saka ka šī vietne nav droša,akmens laikmets,nekādas attīstības.Ķīnieši viņam uzbrūk,tiešām jāsmejās.
msh rakstīja: Paņemu katalogā 2016. gada fabiju [jaunāku gadu tajā katalogā nav, bet nu tas ir esošais modelis] - bremzes kā krutākiem mk2 golfiem, 256mm un 288 mm - pirmais izmērs pieļauj 14" ar garantiju, otrais laikam pieļauj 15" - paskatos disku klāstu - bleķinieki 14" un 15", un ļitaki, 15" - 17". Secinājums tai fabijai var ieķert lietotu bleķinieku komplektu, atkarībā no bremžu izmēra, 14" vai 15", un uzlikt nedārgas normāla augstuma un ziemīga platuma ziemenes.
2008.gada Fabijai r16 bija griesti,ja nemaldos tad riepas izmērs 205/45.