Tas tiesa, nesaprotu kā viens lukturis var apgaismot koku galotnes,kā to var dabūt gatavu?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas tiesa, nesaprotu kā viens lukturis var apgaismot koku galotnes,kā to var dabūt gatavu?
Tēma: Audi vai Volvo?
Tas ir briesmīgi kad cilvēks vēlas iegādāties lūžņus un vēl pie tam tarkšķošus,kūpošus dīzeļus.Sievas paziņas vecajam autiņam bija pienācis gals jo pēc tehniskās apskates kurā viņš bija izšvilpts vajadzētu ieguldīt ap 1000 EUR bet autiņa vērtība 200 EUR.Kad tikos ar šo sievieti uzprasīju pa cik naudiņām pirks citu auto, atbildēja ka griesti esot 1500 EUR.Es saku viņai,jūs taču saprotat ka vajadzēs vēl tūkstoti iegūldīt, jāpērk vismaz par 3000 EUR.Nē, mēs nevaram tik dārgu pirkt,mums nav naudas utt, tā arī palika šī saruna.Pagāja kāds mēnesis un sieva paziņo ka kolēģe nopirkusi auto,esot pagadījies baigi labs piedāvājums no paziņām, Opel Vectra dīzelis,cena 4000 EUR.Tagad brauc katru dienu Ogre-Rīga-Ogre bēdu nezinādami,nu jau trīs gadus bez remonta.
Virši ir tas pats Lukoil tik košākās krāsās un viss, atlaides nav lieliem patērētājiem.
Tēma: Vissezonas riepas.
Noteikti iet tikai divus gadus kad 225 vietā nopērk ziemenes 205.Riepas jāpērk tādā platumā kādu ir noteicis autoražotājs.
Tēma: Vissezonas riepas.
Nekas tur nedilst siltā laikā,man bija Dunlop ds2(mīkstās),5 ziemas nobraucu,būtu vēl braucis ja vienai riepai nebūtu pumpa.Uz ledus kā pielīmētas, vienīgi pa sniega pļuru auto peld jo riepai nav virziena.
Nu par tevi vispār nav ko runāt,riktīga халявная рожа,parādies tikai tad kad и рыбку можно сьесть и [cenzēts]
Bābas bet ne veči,uzreiz dizlaikus sasprauda,es ar šitiem klauniem nekad negribētu tikties.
Manējā 2008.gada maksāja 9100 Ls jeb 14000 EUR, komplektācija Elegance,1.4l atmosfēriskais,vidējais patēriņš bija 5,6l uz 100 km.
Nav jau vairs citas izvēles kā triscilindru dzinēji,tikai zirgi dažādi.
GTD2 rakstīja: esmu ar passata analogu superb nobraucis apm 100tukst. un ne pa taam lidzenakajiem celiem kaut ka tada problema nav bijusi, ritosais pat loti izturiigs
Ar fabiju biju nobraucis 150 000 km,neko hadenei nemainīju.
Skatos tev kūts darbi padarīti,vari tagad šeit padiskutēt bet es iešu čučāt,lai veicas.
Lišķis tev Like ielika
Vai tad es ko teicu par basketbolistiem,kur tu to izzīdi?Vienkārši gribēju teikt kad tas īsti nav ģimenes auto,nē,nu labi,divi pieaugušie un viens bērns ar ratiņiem,tie jau būs griesti.
Nu ko lai saka,esi kārtīgs lišķis.Bet apraksts galīgi garām jo Fabiju nevar salīdzināt ar c2 bet ar c3.Esmu bijis Fabia 2008.gada modeļa īpašnieks,pie stūres tiešām plašumi un blakus sēdošais jūtas brīvi, aizmugurē jau pašauri.Šaubos ka jaunajā fabijā kaut kas būtu mainījies, vienīgi cena.
Pieļauju domu kad Škoda neko jaunu nav izdomājusi,drīzāk tās īpašniece dara kaut ko nepareizi.Ir novērots kad lielākā daļa sieviešu nedraudzējās ar pedāļiem jeb viss notiek ar lielu aizturi/aizkavi.
Viss strādā bet nav mobīlā versija,humors un satīrs.
Tā gan,šinī forumā uzturās simtiem cilvēku un viens pimpausis BMW tēmu novirzīja citā gūltnē,a jezus Marija,ko tagad iesākt,es ir šokā.Steidzami pieņem mērus,jābano vaininieku! Un Jūs trīs vienā-Redaktors,iAuto un Māris uztaisījāt lai forums ietu mobīlajā versijā?