Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 100 >

Tēma: 2018. gada Oktobris, karstākais Oktobris vēsturē ....

Tas tiesa, nesaprotu kā viens lukturis var apgaismot koku galotnes,kā to var dabūt gatavu?

Tēma: Audi vai Volvo?

Ne tikai kā mana egle bet vairums šīs klases auto.

Tēma: Audi vai Volvo?

Tas ir briesmīgi kad cilvēks vēlas iegādāties lūžņus un vēl pie tam tarkšķošus,kūpošus dīzeļus.Sievas paziņas vecajam autiņam bija pienācis gals jo pēc tehniskās apskates kurā viņš bija izšvilpts vajadzētu ieguldīt ap 1000 EUR bet autiņa vērtība 200 EUR.Kad tikos ar šo sievieti uzprasīju pa cik naudiņām pirks citu auto, atbildēja ka griesti esot 1500 EUR.Es saku viņai,jūs taču saprotat ka vajadzēs vēl tūkstoti iegūldīt, jāpērk vismaz par 3000 EUR.Nē, mēs nevaram tik dārgu pirkt,mums nav naudas utt, tā arī palika šī saruna.Pagāja kāds mēnesis un sieva paziņo ka kolēģe nopirkusi auto,esot pagadījies baigi labs piedāvājums no paziņām, Opel Vectra dīzelis,cena 4000 EUR.Tagad brauc katru dienu Ogre-Rīga-Ogre bēdu nezinādami,nu jau trīs gadus bez remonta.

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Virši ir tas pats Lukoil tik košākās krāsās un viss, atlaides nav lieliem patērētājiem.

Tēma: Vissezonas riepas.

Noteikti iet tikai divus gadus kad 225 vietā nopērk ziemenes 205.Riepas jāpērk tādā platumā kādu ir noteicis autoražotājs.

Tēma: Vissezonas riepas.

Nekas tur nedilst siltā laikā,man bija Dunlop ds2(mīkstās),5 ziemas nobraucu,būtu vēl braucis ja vienai riepai nebūtu pumpa.Uz ledus kā pielīmētas, vienīgi pa sniega pļuru auto peld jo riepai nav virziena.

Tēma: Vissezonas riepas.

Tēma: Vissezonas riepas.

Tāda izskatās rallija radžotā riepā,tāpēc viņa ir šaura.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Nu par tevi vispār nav ko runāt,riktīga халявная рожа,parādies tikai tad kad и рыбку можно сьесть и [cenzēts]

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Bābas bet ne veči,uzreiz dizlaikus sasprauda,es ar šitiem klauniem nekad negribētu tikties.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Manējā 2008.gada maksāja 9100 Ls jeb 14000 EUR, komplektācija Elegance,1.4l atmosfēriskais,vidējais patēriņš bija 5,6l uz 100 km.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nav jau vairs citas izvēles kā triscilindru dzinēji,tikai zirgi dažādi.

Tēma: Speciāli usaexperc

Jautrs klipiņš video sākumā.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

GTD2 rakstīja: esmu ar passata analogu superb nobraucis apm 100tukst. un ne pa taam lidzenakajiem celiem kaut ka tada problema nav bijusi, ritosais pat loti izturiigs

Ar fabiju biju nobraucis 150 000 km,neko hadenei nemainīju.

Tēma: Peugeot 508 tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Skatos tev kūts darbi padarīti,vari tagad šeit padiskutēt bet es iešu čučāt,lai veicas.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Plus bērna guļamrati?

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Lišķis tev Like ielika Vai tad es ko teicu par basketbolistiem,kur tu to izzīdi?Vienkārši gribēju teikt kad tas īsti nav ģimenes auto,nē,nu labi,divi pieaugušie un viens bērns ar ratiņiem,tie jau būs griesti.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu ko lai saka,esi kārtīgs lišķis.Bet apraksts galīgi garām jo Fabiju nevar salīdzināt ar c2 bet ar c3.Esmu bijis Fabia 2008.gada modeļa īpašnieks,pie stūres tiešām plašumi un blakus sēdošais jūtas brīvi, aizmugurē jau pašauri.Šaubos ka jaunajā fabijā kaut kas būtu mainījies, vienīgi cena.

Tēma: ŠKODA Fabia tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Pieļauju domu kad Škoda neko jaunu nav izdomājusi,drīzāk tās īpašniece dara kaut ko nepareizi.Ir novērots kad lielākā daļa sieviešu nedraudzējās ar pedāļiem jeb viss notiek ar lielu aizturi/aizkavi.

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Speciāli usaexperc

Krievija atdod zelta atradni Ķīnai.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Viss strādā bet nav mobīlā versija,humors un satīrs.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Tā gan,šinī forumā uzturās simtiem cilvēku un viens pimpausis BMW tēmu novirzīja citā gūltnē,a jezus Marija,ko tagad iesākt,es ir šokā.Steidzami pieņem mērus,jābano vaininieku! Un Jūs trīs vienā-Redaktors,iAuto un Māris uztaisījāt lai forums ietu mobīlajā versijā?

< 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti