Pis tālāk feniņus un baudi dzīvi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Viņus smuki novāca bet tu pazudīsi itkā tevis nekad nav bijis.
Tas tiesa,man tagad būtu mīziens tur braukt.
Nopērc sienas elektriskos eļļas inerces radiatorus,vienīgi viņi ir dārgi bet tas atmaksājās komforta ziņā. misa.lv/shop/products.php?category_id=559
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Maza kļūda,ne 5,7l a 5,2l dzinējs un vienalga viņš nav nobraucams,mašīna izjuks vai sapūs bet motors vēl ies.Protams labāk nopirkt "tikko no Vācijas"ķīseli un pēc gada meklēt citu dzinēju.
Leaf jau arī nevar dižoties ar nobrauktiem km, otrās paaudzes Opel Ampera jau ir kas nopietns.
Tēma: Mašīna Grants ceļam
SS labs piedāvājums, Dodge Durango 5,7l aprīkots ar gāzi,3500 EUR.Diviem un pat vairāk gadiem pietiks.Teiksi ka daudz rij, toties brauksi uz nebēdu.
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Šrots? Viss skaidrs.Es tur vienreiz biju,meklēju domkratu bet lai hadenei tur kautko pirktu,nekad mūžā.
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Tavs komentārs ir lieks jo Ņivas diferenciālis ir entās reizes lētāks remontā nekā piemēram subāriķim.
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Es te divas nedēļas pa Priekuļiem nodzīvoju un manīju kad pārsvarā visi grants ceļu noputējuši autiņi ir priekšpiedziņas.Bieži manīju arī vienu svaigu amerikāņu pikapu bet viņš viemēr bija tīrs,vai viņš Cēsu virzienā brauca vai Bērzkroga.
Piedod Tu neesi amatieris bet esi feniņdrāzējs! P.s.Tas tūtiņš tikai nomainīja izspiedējgultni,vienu gultni,vienu,vot tas ir pisec,мама,роди меня обратно.
Tēma: Pirmā mašīna
Kanibaals rakstīja: Smuks nodoklītis un patēriņš.
Tu no mēness nokritis ja nezini par ceļa nodokli automašīnām kas vecākas par 2005.gadu???
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Ušakovs jau token neko neizdarīs bet šķidri dirsīs.Gadu nodzīvoju Kopenhāgenā,tīrais prieks bija braukt ar velosipēdu,es teikšu ar auto bija grūtāk.
Tēma: audi a4 2.5 D
Audi 80 arī latvietim ir limuzīns jo audi ir kā Dievs,visi pārējie ir mēsli.
Tēma: audi a4 2.5 D
Viens einuks tev dizlaiku iesprauda jo nejēdz kas ir īsts premium,, zem kapota jābūt vismaz V6 un uz augšu bet nabaga latviešiem vajag 4 vai pat 3 cilindru dzinēji.Patiesībā Volvo visu laiku pisās ar savu ekoloģiju,, krievi smejās par xc90 jo nav kārtīga motora lai iedotu mizā, parodija bet ne auto.Jūtu kad būs jāpārdod manu egli un jāņem vecāku auto ar V6 benzīna dzinēju, plus vēl lai būtu automāts.Varat teikt ko gribat bet man Vel Satis patīk.
Tēma: audi a4 2.5 D
Būsi krutākais čalis rajonā. m.ss.com/msg/lv/transport/cars/peugeot/406/dljbb.html
Tēma: audi a4 2.5 D
Pirmais auto un nodzīts dīzelis, ideāls salikums.Bet benzīnieks būtu tieši laikā.