Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 100 >

Tēma: Labākā malkas krāsns vasaras namiņam

Pis tālāk feniņus un baudi dzīvi.

Tēma: Esot problēmas iebraukt Krievijā ar auto, kurš ir līzingā?

Viņus smuki novāca bet tu pazudīsi itkā tevis nekad nav bijis.

Tēma: Esot problēmas iebraukt Krievijā ar auto, kurš ir līzingā?

Tas tiesa,man tagad būtu mīziens tur braukt.

Tēma: Labākā malkas krāsns vasaras namiņam

Nopērc sienas elektriskos eļļas inerces radiatorus,vienīgi viņi ir dārgi bet tas atmaksājās komforta ziņā. misa.lv/shop/products.php?category_id=559

Tēma: Mašīna Grants ceļam

Maza kļūda,ne 5,7l a 5,2l dzinējs un vienalga viņš nav nobraucams,mašīna izjuks vai sapūs bet motors vēl ies.Protams labāk nopirkt "tikko no Vācijas"ķīseli un pēc gada meklēt citu dzinēju.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Leaf jau arī nevar dižoties ar nobrauktiem km, otrās paaudzes Opel Ampera jau ir kas nopietns.

Tēma: Mašīna Grants ceļam

SS labs piedāvājums, Dodge Durango 5,7l aprīkots ar gāzi,3500 EUR.Diviem un pat vairāk gadiem pietiks.Teiksi ka daudz rij, toties brauksi uz nebēdu.

Tēma: Mašīna Grants ceļam

Nezinu gan un pat negribu zināt.

Tēma: Mašīna Grants ceļam

Šrots? Viss skaidrs.Es tur vienreiz biju,meklēju domkratu bet lai hadenei tur kautko pirktu,nekad mūžā.

Tēma: Mašīna Grants ceļam

Tavs komentārs ir lieks jo Ņivas diferenciālis ir entās reizes lētāks remontā nekā piemēram subāriķim.

Tēma: Mašīna Grants ceļam

Es te divas nedēļas pa Priekuļiem nodzīvoju un manīju kad pārsvarā visi grants ceļu noputējuši autiņi ir priekšpiedziņas.Bieži manīju arī vienu svaigu amerikāņu pikapu bet viņš viemēr bija tīrs,vai viņš Cēsu virzienā brauca vai Bērzkroga.

Tēma: Mondeo 2002 2.0 TDCi ghia Universālis.

istaisA?!?Kas tas par mūlāpu?

Tēma: Mondeo 2002 2.0 TDCi ghia Universālis.

Piedod Tu neesi amatieris bet esi feniņdrāzējs! P.s.Tas tūtiņš tikai nomainīja izspiedējgultni,vienu gultni,vienu,vot tas ir pisec,мама,роди меня обратно.

Tēma: Pirmā mašīna

Kanibaals rakstīja: Smuks nodoklītis un patēriņš.

Tu no mēness nokritis ja nezini par ceļa nodokli automašīnām kas vecākas par 2005.gadu???

Tēma: Alauksta iela Rīgā

Ušakovs jau token neko neizdarīs bet šķidri dirsīs.Gadu nodzīvoju Kopenhāgenā,tīrais prieks bija braukt ar velosipēdu,es teikšu ar auto bija grūtāk.

Tēma: audi a4 2.5 D

Audi 80 arī latvietim ir limuzīns jo audi ir kā Dievs,visi pārējie ir mēsli.

Tēma: audi a4 2.5 D

Viens einuks tev dizlaiku iesprauda jo nejēdz kas ir īsts premium,, zem kapota jābūt vismaz V6 un uz augšu bet nabaga latviešiem vajag 4 vai pat 3 cilindru dzinēji.Patiesībā Volvo visu laiku pisās ar savu ekoloģiju,, krievi smejās par xc90 jo nav kārtīga motora lai iedotu mizā, parodija bet ne auto.Jūtu kad būs jāpārdod manu egli un jāņem vecāku auto ar V6 benzīna dzinēju, plus vēl lai būtu automāts.Varat teikt ko gribat bet man Vel Satis patīk.

Tēma: audi a4 2.5 D

Premium?Ar 4 cilindru motoru?Nu beidz tak tautu smīdināt.

Tēma: Pirmā mašīna

Kārtīgs motoriņš Jaguaram.

Tēma: audi a4 2.5 D

Būsi krutākais čalis rajonā. m.ss.com/msg/lv/transport/cars/peugeot/406/dljbb.html

Tēma: audi a4 2.5 D

Vēl taču OCTA, tātad 300 EUR uz gadu.

Tēma: Kā normāli legalizēt halogēnus

Man pieleca, viņš pēc tam iekšā bāzīs kreiso ksenonu.

Tēma: audi a4 2.5 D

Pirmais auto un nodzīts dīzelis, ideāls salikums.Bet benzīnieks būtu tieši laikā.

Tēma: Vai šis ir krustojums?

Piedod bet Latvija nav civilizētā valsts.

Tēma: Kā normāli legalizēt halogēnus

Kam tev tas vajadzīgs?

< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti