Izskaidro man vienu nesaprotamu parādību,Sēnīte-Rīga,līdz atjaunotam ceļa posmam atļautais ātrums ir 90 km/h,es braucu uz 100,daudzi man iet garām.Tieku līdz zīmei 100,uzlieku kruīzā 110 un sāku apdzīt tos kas man ielika kloķi uz 100, gluži ne visus bet 1/4.Ar šito parādību netieku skaidrībā.
Tev tas viņiem nav jāsieka jo viņi to arī tā dara.Ir pat bijuši gadījumi kad kādam ienāk galvā pizdings un visiem dēļ viena idiota sanāk braukt pie radadara ar 15 km/h zem atļautā ātruma.Tādos gadījumos veicu auto apsteigšanu pat pie fotoradara,vēstuli par ātrumu pārsniegšanu savā paskastē vēl neesmu redzējis.Īsi par sevi-neesmu ātrs bet citiem prātu nedrāžu,visur +10km/h.
Par divlitrīgo neko nezinu bet 1,6 labs motors,ap pusmiljonu dzinējam viss štokos,kompresija ideāla bet viss kas viņam riņķī tas brūk,sprauslas(Piezo),turbīna,ģeņģeris,spararats un kvēpinieks.