Kāds nu bija tāds bija, saprotu kad taisnība acīs kož .
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kāds nu bija tāds bija, saprotu kad taisnība acīs kož .
Biju te ieklīdis Citroen salonā,visiem auto vienādi purni.Galīgi garām.
Tēma: iAuto Like
Tik ļauns jau es neesmu kad man būtu kaut kādas privilēģijas bet uz varžaci man patīk uzkāpt. ![]()
Tēma: iAuto Like
Tēma: Audi a4 b6 benzins/gaze
Gribēju piebilst,ja es apsvētru uzstādīt gāzes iekārtu savam auto tad izvēlētos zelta vidusceļu,pašlaik ir pieejamas trīs paaudzes,4.,5.un 6.,tātad 5.paaudzi.Autonamu noteikti neizvēlētos,jo tur ļoti brutāli uzstāda iekārtu,tieši pašu balonu,varbūt tur kaut kas pamainījies pa 5.gadiem bet vienalga NĒ.Atkal meklētu vidusceļu,protams kur varētu arī veikt pēcgarantijas apkopes.Tāds bija mans domu grauds.
Tēma: Audi a4 b6 benzins/gaze
Tas tiesa 650,šodien vedu meitu no bērnudārza,apstājos pie luksafora un smaķelis parādās salonā.Sakumā padomāju ka meitiņa suņa sūdā iekāpusi bet labi paostot to smaku sapratu kad kāds ar gāzi brauc,man priekšā stāvošais bija vw tdi.Tagad rodas jautājums,kur tad bija smirdētājs?
Tēma: Audi a4 b6 benzins/gaze
Tu jau pats esi pipelē jo uzrakstīji pipelā,beidz dzert un citus mācīt! ![]()
Tēma: Audi a4 b6 benzins/gaze
Skatos jau pipelā esi,nevar saprast kur teikums sākas un kur beidzās,dzer par ietaupītiem līdzekļiem? ![]()
Tēma: Audi a4 b6 benzins/gaze
Nu ko es teicu,kapeikdrāzējs,2l motoram gāzi.Kas tu invalīds vai pensionārs?Labi,fig staboj bet viss djošāko iekārtu un serviss izcils,uzstāda iekārtu un tālāk pisies pats.Umora,vieni klauni ![]()
Tēma: Speciāli usaexperc
Vienreiz nedēļā uz ciemu atved maizi,nepietika nedēļai,brauc ar autobusu uz pilsētu,tikai autobus kursē divreiz nedēļā.
Tēma: Jaunie TA noteikumi
Roceni lietoju vienmēr,ziema vai vasara, vienīgi ziemā pēc auto mazgāšanas atstāju ātrumā.Nekad nav bijis aizrādījums par rocenes darbību tehniskajā apskatē.