Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 100 >

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Speciāli usaexperc

Tēma: Motora ķēde.

Autiņš jauns pirkts Latvijā 2010.gadā, dzinējs atmosfēriskais,ir servisa grāmatiņa,5 gadus apkopes veiktas pie dīlera,2 gadus Autofavorītā un 2017.gadā es viņu iegādājos.Esmu ar viņu nobraucis 5000 km, eļļu lēju to ko noteicis autoražotājs 5w30,varu liet arī 0w30 bet vai tas ir vajadzīgs. Ņemšu vērā tavu domu graudu,nemainīšu ķēdi bez vajadzības.

Tēma: Motora ķēde.

Biju iebraucis pie egles dīlera,jautāju kad jāmaina ķēde, atbildēja,tad kad sāks grabēt.Autiņam 180000 km noskrējiens,nekas negrab ne aukstam ne karstām.Rokas grāmatā arī nekas nav minēts par ķēdi,tikai par zobsiksnām.Citos avotos rakstīts kad jāmaina jau pie 150 t.km.Kam ticēt?

Tēma: Disku vidiņi/vāciņi

msh rakstīja: Nu jā, man ir otrais golfs, nevis egle, kuru projektēja narkotikas salietojušies dizaineri...

Man jau arī nekādi diži bet tagad būs tādi kā ne vienam,atdevu uz pulverkrāsošanu, izvēlējos ķiršu sarkanu krāsu un laka ar pērlītēm.

Tēma: Disku vidiņi/vāciņi

Kādi tev primitīvi diski, ne kādas izdomas.

Tēma: Disku vidiņi/vāciņi

Jūtu kad diski ar centriem būs dārgāki par auto.

Tēma: Disku vidiņi/vāciņi

Nu nav viņi tik dārgi un čalis nezin kas ir bīdmērs,tas jau ir bēdīgi.

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

Divi dizlaiki,laikam tie bija tie divi kas mani nepalaida,jā,pareizi,mani palaida merša īpašnieks un viņš noteikti nesēž šinī tukšajā forumā.Varu jums novēlēt-turpiniet necienīt citus autobraucējus un meklēt citu utis!

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

Un kāda ir jūsu kultūra kad es pēc darba braucu pa Valdeķa ielu(Gross auto) un Pērkones iela ir pilna ar autiņiem Ziepniekkalna virzienā.Ļoti reti sanāk uztaisīt labo pagriezienu ar pirmo piegājienu,ir pat bijis kad trīs vieglie lēni paripo tev garām itkā manis tur nebūtu.Jā es saprotu kad man nav galvenai ceļš bet tu tak arī stāvi,kas tev gabals nokritīs ja tu mani palaidīsi?Tāpēc sāciet ar sevi un tad audziniet citus! www.google.com/maps/@56.9169654,24.0964427,3a,75y,154.17h,84.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAAI9TGyAtgGP2FYVVFLNyw!2e0!7i13312!8i6656

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

Tad tā arī sākumā bija jāraksta kad palešu pievedēji(7,5 t) bet tu visus sabāzi vienā maisā.Tu tak pats zini kāda ir latvijas pilsoņu braukšanas kūltūra.

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

Tu tak riktīgs lauķis,DHL un DSV ir tikai piekabes,vilcēji viņiem nepieder.

Tēma: Zafira jaudas palielināšana........

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas lai tu pirktu auto ar iekšdedzes dzinēju.

Tēma: Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis pieļauj

Tākā man ar cp maz darīšanas,tiekamies labi ja reizi gadā aci pret aci lai iepūstu trubiņā bet skatoties no malas neko pozitīvu cp darbībā neredzedzu.Ļoti nožēlojumu ceļa policista darbību novēroju uz A6,braucu Ogres virzienā,aiz Ikšķeles viadukta uzņemu 100 km/h.Pie zīmes par apdzīvotās vietas beigām man garām aiziet džips uz kādiem 120-130 km/h un redzu ka no meža skrien vecis ārā,varat apskatīt kur tas notika. www.google.com/maps/@56.830857,24.5130623,3a,75y,137.31h,93.86t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNRwmlLJJVSD9vWwL2MhWjA!2e0!7i13312!8i6656 Sākumā padomāju ka sēņotājs bet tad ieraudzīju zizli rokās ar kura palīdzību tika apturēts džips,zaļās vestes nav,auto arī nav.Es gan džipa vietā nebūtu stājies,lai to zizli iesprauž sev dirsā.Skats tiešām bija nožēlojams,policists meža brālis.Vot šitādi tipi met negatīvu ēnu uz godīgiem policistiem.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tēma: iAuto boulinga turnīrs 2018

Bļins,kā es vakar aizmirsu iedirst šajā tēmā,vot neraža,nav vairs noskaņojuma.

Tēma: Ierosinājumi Ceļu policijai

rudens68 Cik nopratu Tu ar pirkstu taisīts?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

msh rakstīja: Nu vot - fofāgens tur pārdeva tik daudz mašīnu - a padomā cik mazā pleķīti varētu sadzīt pēdējos desmit gados tajā valstī pārdotos zvēru karaļus un egles...

Lūžņa īpašnieks+lopkopis,baigais eksperts, humors un satīrs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laikam tagad aiz laimes bikses pieliki.Tu gan stulbs kā tā vate kurš redzams video biku augstāk.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tēma: DSG ātrumkārbas atsauksmes, VAG (VW, Audi, Škoda)

Piedod bet tu izklausies pēc krūmu eksperta.V8

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Re kur video par iAuto foruma dalībniekiem.Labākais komentārs zem video"У одного проблески интеллекта, но другие дебилы не дают подумать",tas neattiecas uz viencexperc,usaexperc un 650.

Tēma: DSG ātrumkārbas atsauksmes, VAG (VW, Audi, Škoda)

Sotaku iepisi profiņ? Pats braucu ar manuālo jau gandrīz 20 gadus bet padomāju par automātu,cik tas tomēr ir ērti,iemet draivā un baudi braucienu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lai dzīvo stulbā latviešu tauta!Bļin,šitādi pekstiņi,asfalta biezuma sakanēšana!?!?Visi stāv atvēruši mutes un brīnās.Jums kāds pateiks kad bērnu var ieņemt caur pakaļu un jūs tam noteikti noticēsiet.Nav pat iekārtas kas nosaka kādā dziļumā armatūra betonā,tikai aptuvenā viņas atrašanās vieta.

< 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti