Varbūt tie bija mezgli?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas ir krievija sāk ēst no ķīniešu bļodas,krievija jau sevi tirgo kā prostitūte.Un nevajag rakstīs "krievi",tauta nav vainīga.
Smaidīgais un tas latvietis ir zilie,tik nezinu kurš pasīvais kurš aktīvais.Tas ir traki kad neļauj sūdam nākt ārā,ar varu to stum atpakaļ,tā tak var zarnas pārlīst.
Nabaga žurku spīdzina,asaras acīs saskrēja.
rudens68 rakstīja: Citas ASV apdrošināšanas kompānijas nolēma nevis palielināt, bet gan samazināt cenas. Ta ka tā. Neliels skandāls sanāca. Apdrošinātāji mīnusos negrib strādāt, bet ja jau citas kompānijas pēc saviem datiem samazina, tad drosi vien AAA patiesām, kaut kur kļūdījās, vai gribēja kaut ko apčakarēt. .. Kapēc citi samazina . Mana versija . Raustās no sociķiem , progresīvistiem , lai tikai nepiekabina kādu birku . Un piekbināt var jebko . Ja esi pret globālās sasilšanas teoriju ,tad esi gan rasists , gan fašists , gan . šitās pseido eko , progresīvisti ,velkomisti ir viena kompānija . Domāju šie nogaida , jo % vēl to e auto nav tik daudz , var atļauties zaudēt mīļā miera labad . Re kā formulā 1 ar parādes metenēm . Nu ko bezmaksas siers sāk beigties , laba zīme . Cik zinu jau norvēģijā nevari braukt pa sab trans joslu ja esi auto viens . Domājams sekos bezmaksas stāvietas , ceļa nodoklis .. UN !! Un kā ar akcīzes nodokļa iekasēšanu no degvielas .
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jūti?Tev viens dirsu laiza jeb ņem mutē,rīt viņu būs vel vairāk jo pašlaik kož. Nožēlojami.
Pats tak rakstīji"kur sanāk lētak".Vai tā ir kaut kāda slimība kad ar to jāplātās-es nopirku pa lēto?Kad pērku riepas tad nedomāju par cenu,patīk musturs un pērku,gluži kā džemperi sev.Neiešu sev tagad pist prātu un meklēt kur tāds džemperis lētāk.Bet tu tak taupīgais latvietis,laikam visiem radiem izstāstīji cik lēti nopirki savas iekārojamās riepas,tiešām jāsmejās.
Laikam cukuru mēdz pirk uzreiz tonnu pa izdevīgu cenu?
Mums darbā arī viens tāds dirsējs,mutē zobu nav,pliks kā baznīcas žurka,stāsta ka Čakstes radinieks,ar limuzīnu pa Jūrmaleni uz 320 braucis,NATO samitam bembjus piegadājis un 13 gāzes baloni mājās bet citā stāstā jau bija 11 baloni.
Kaut arī tās ir 100 štukas,pohuj un daudz labāk apstrādāta virsbūve pret koroziju nekā tam CC.Pag,un hadene daudz izturīgāka,karoče,plusi vairāk nekā mīnusi.
PKP/Latakko jo sūdus/mēslus netirgo.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Nav jēga ar lopkojiem komunicēt jo viņiem vienmēr liekas kad viņu doma ir pareiza,izliecies kad neko neredzēji/nedzirdēji.
Tēma: Alauksta iela Rīgā
Tieši tā,darba auto lai stāv darbvietā.Kā tur tavas gotiņas jūtas,viss štokos?
Tēma: Land Rover VS Kia
Ņem KIA,kā nekā 7 gadu/150000 km garantija un 15 štukas ietaupīsi,varēsi PKP smukus ļitokus nopirkt.
Patīk man tas autiņš,viņa degvielas patēriņš mani nebaida,gāzi noteikti neliktu.
Vai tad CSSD nobrauktos kilometrus Kanādas autiņiem raksta jūdzēs???Tu tak galīgs tūtiņš,neapskatot kārtīgi sludinājumu sāc šķidri dirst.
Vot šitai kārtīgs aparāts un cena adekvāta. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/chevrolet/impala/bxhmjk.html