Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 100 >

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Piedod bet par šo ir par daudz prasīts,5000 eur būtu tieši laikā un tad viņu nepirktu.Bet par muti runājot,vari pats žoklīti piecirst,sakumā pats kaut ko nopērc,kantoržurka.

Tēma: Volvo XC90

Iebraucu tankā lai ielietu zupu,pie blakus pumja piestāj xc90.Kad biju bāku pielējis līdz pusei(25l)redzu ka volvo jau pamet tanku.Tiešām xc90 tik maza bāka???Tā tak baigā zapara braukt tankā ik pēc 150 nobrauktajiem kilometriem.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tēma: Renault Laguna 2.2dci 2002 gads

Nu riktīgs kolhozs,redziet viņam Laguna sūdīga jo motori nojāti bet VAG viss štokos.Nu ko lai saka,lauku pāķis.

Tēma: Labs instruktors braukšanas iemaņu atkārtošanai.

Uj,labāk lai brauc ar sabiedrisko,vistas uz ceļiem ir gana.

Tēma: Renault Laguna 2.2dci 2002 gads

2.2 dCi оснащен более стойкой турбиной, но имеет ряд врожденных дефектов. Это деформация впускных коллекторов, низкий ресурс расходомера воздуха и регулярное загрязнение клапана EGR, который требует очистки раз в 40-50 тыс. км. А 2.0 dCi до сих пор используется в новых автомобилях концерна и получает много лестных отзывов из уст механиков. Он характеризуется высокой отдачей, неплохой динамикой и разумным расходом (в среднем около 6 л/100 км).

Tēma: Renault Laguna 2.2dci 2002 gads

Par 2.2 l dīzeli ir vairāk negatīvas atsauksmes ne kā pozitīvas, uzticamākais ir 2 l dīzelis.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Pieļauju domu kad profesoram ir zobs uz Ukrainu sakarā ar Voliņas slaktiņu.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tēma: Bampera remonts - kur Rīgā vislabāk.

Daudz gadus atpakaļ Gaujas ielā bija viens meistars kas laboja bamperus.Tanī vietā kur bampers bija salūzis viņš lika virsū smalku metāla sietu un ar lodāmuru viņu iekausēja.

Tēma: Miglas lukturi

Spuldze mēdz izdegt bet tev lukturis.

Tēma: akumulatora lādētājs

Dirsu vajag kopt ne aķi,a to smirdēsi pa gabalu,kaut gan ar savu komentāru jau bez dirsas sāki smirdēt.Pats galvenais,nevajag pist feniņu!

Tēma: akumulatora lādētājs

Apskatījos tavu aķi,žēl bija nopirkt Deta Senator 3?

Tēma: akumulatora lādētājs

Nekas nav jālādē ja aķis labs,ķem boļe orģinālai aķis var noiet 8 un vairāk gadi.

Tēma: akumulatora lādētājs

Kam tev lādētāju,žēl piķis labam aķim?

Tēma: akumulatora lādētājs

Tirgosi akumulatorus?

Tēma: darba auto izvele

Katru dienu,pat brīnos kā līdz darbam varu aizbraukt autopilotā,laikam pieradums.Kas tevi nomāc,nevari pat korķīti paostīt jo arī niere pārdota?Žēl man tevi bet citam dirsā līst nav pieklājīgi,es pat teiktu pazemojoši,padomā par savu rīcību!

Tēma: darba auto izvele

Nieri pārdevi lai nopirktu volvo?Skatos tev ar ķobi arī nav viss kārtībā!Te cilvēks interēsējās par komerctransportu bet tu par savu volvo runā,aizej pie ģimenes ārsta,varbūt vēl kas glābjams.

Tēma: darba auto izvele

Kas tev uznācis kad dzen šitādu hujņu?

Tēma: darba auto izvele

Šeit tev neviens neko labu neieteiks jo nemīl franču autobūvi,tikai VAG dievina.

Tēma: Kruīza Kontrole

To tev viena tante teica otrai?Patiesībā kruīza ir programma kura laikam stāv kaut kādā kastītē.Man Škodai taisīja rādžiņu un netīšām atprogrammēja kruīzu.

Tēma: eZvana sistēma beidzot arī Latvijā

Darīšu kā mūsu deputāti-atturēšos.

Tēma: Renault Vel satis gais sistēmā

Man nav ieplānots nekur lidot bet mierīgi čunčināt ar konfortu.Būtu vairāk brīvu līdzekļu tad ņemtu V8 benzīnieku.

Tēma: Renault Vel satis gais sistēmā

Navesengelis rakstīja: Problemas atrisinājuns- tika konstatets ka atsledzas ik pa laikam bakas suknis un taja bridi velk tikai aukstpiediena suknis un sak vilkt gaisu lidz kada savienojuma vieta. Tad kas bakas suknis iet tad gaisa burbulu nav. Dotaja bridi tika pielikts pie piepipetāja ar sledzi un tuvakaja laika tiks meklets elektriķis lai atrisinātu vis ticamak kada rwleja sledza vainu kas ir drosvien zem paneli kautkur. Motortelpas relejs ir vesels. )

Labāk kaut ko pastāsti par savu autiņu,labs kuģis?Vel Satis bija mans sapņu auto bet nu sanāca kā sanāca.Ja sanāks tad ņemšu Sati ar 3,5l V6 benzīna dzinēju vai kādu amerikāni ar V6,zejebaļi šitie 4 cilindru mopēdi.

< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti