i to un to bet garīgi slimam cilvēkam tas varētu būt apgrūtinājums.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Kruīza Kontrole
Nesaskatu nekādu ērtumu spaidīt pedāļus bez vajadzības,ar pogu zem stūres tas ir daudz ērtāk.Un lampiņa arī nekāda neiedegās panelī.
Tēma: Kruīza Kontrole
Jeb tomēr bija informācija displejā,karoče neatceros,atceros tikai vienu,ar pogu tu nevarēji kruīzu nopauzēt,vai ar bremzes pedāli vai sajūga to varēja izdarīt un viss.
Tēma: Kruīza Kontrole
Ko tu tur pļūti lopkopi,kāds tev kloķis,varbūt tas kas tev pakaļā iesprausts.i 2011.gada pežulī i 2010.gada citronā displejā parāda kad kruīza ir ieslēgta kad nopauzēta.Vot 2008.gada fabiā nekāda informācija displejā nebija,tikai slēdzītis un viss,kruīzu vari aktivizēt kaut otrajā ātrumā,galvenai lai ir vairāk par 50 km/h.
Tēma: Ekonomiska auto izvēle
Elektroauto var pirkt kā otro autiņu ja tev garāžā jau stāv benzīnieks, dīzelis vai hibrīds.Vēl vajadzētu iespēju autiņu lādēt savās mājās.
Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?
""pašu malu" dažkārt ir tehniski bīstami"Kas tur ir bīstams ja izņemam tādu faktoru kā bedres?
Anonīmais tev ielika dizlaiku,nu riktīga čata mauka,visur dirš.
Pleisis bija piemērs cik jauka mūsu banānu valsts,attīstība apstājās 2000.gadā,plus mīnus.
Tāpēc ka šeit ir banānu republika.Ja tu piemēram gribi kādu programmu uzinstalēt uz datora kas nav populāra tad par viņas latvisko versiju vari pat nesapņot,būs lietuviešu vai igauņu tik ne lv.Vakar kolēģis atrada vienu saiti kur tu vari savam pleisim(sony playstation)lejuplādēt spēles,cenas vidēji 20 eur kamēr instalācijas disks maksā 40 un vairāk eur.Un ko tu domā,huij tev,reģions Latvia,jūsu reģionam nav tādas iespējas,sūūūkā līko.
A tu zini ka apdzīvotā vietā jābrauc uz 50 km/h un ne kapeiku vairak?
Arī novirzīšo no tēmas,mana mīļākā filma,2001.gads,pat asaru beigās nobirdināju.