Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 100 >

Tēma: Kruīza Kontrole

i to un to bet garīgi slimam cilvēkam tas varētu būt apgrūtinājums.

Tēma: Kruīza Kontrole

Nesaskatu nekādu ērtumu spaidīt pedāļus bez vajadzības,ar pogu zem stūres tas ir daudz ērtāk.Un lampiņa arī nekāda neiedegās panelī.

Tēma: Kruīza Kontrole

Jeb tomēr bija informācija displejā,karoče neatceros,atceros tikai vienu,ar pogu tu nevarēji kruīzu nopauzēt,vai ar bremzes pedāli vai sajūga to varēja izdarīt un viss.

Tēma: Kruīza Kontrole

Ko tu tur pļūti lopkopi,kāds tev kloķis,varbūt tas kas tev pakaļā iesprausts.i 2011.gada pežulī i 2010.gada citronā displejā parāda kad kruīza ir ieslēgta kad nopauzēta.Vot 2008.gada fabiā nekāda informācija displejā nebija,tikai slēdzītis un viss,kruīzu vari aktivizēt kaut otrajā ātrumā,galvenai lai ir vairāk par 50 km/h.

Tēma: Renault Trafic

Tuparillas?Izklausās pēc zaļknābja.

Tēma: vw pasat b5

Autiņš ir noguris,grib pensijā.

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Tad jau labāk Opel Ampera,nav rozete tad brauc ar benzīnu.

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Elektroauto var pirkt kā otro autiņu ja tev garāžā jau stāv benzīnieks, dīzelis vai hibrīds.Vēl vajadzētu iespēju autiņu lādēt savās mājās.

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Viņam riepās 4 atmosfēras,lūk arī degvielas ekonomija.

Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?

""pašu malu" dažkārt ir tehniski bīstami"Kas tur ir bīstams ja izņemam tādu faktoru kā bedres?

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Dacia Logan MCV Stepway,14200 eur dīzelis.

Tēma: Fabia 2012. 1.2 12V 44kw 60HP Palīgā!

A kur palika vārds"baudāma"?

Tēma: Alauksta iela Rīgā

За чей счёт/счет?

Tēma: Alauksta iela Rīgā

Mjā,riktīgs bardaks,tikai maksas stāvvieta var kaut ko labot.

Tēma: Fabia 2012. 1.2 12V 44kw 60HP Palīgā!

Baigi interesē šā auto noskrējiens.

Tēma: Car dvr - videoreģistrators

Anonīmais tev ielika dizlaiku,nu riktīga čata mauka,visur dirš.

Tēma: Kāpēc Latvijā nevar reģistrēt RHD auto?

Pleisis bija piemērs cik jauka mūsu banānu valsts,attīstība apstājās 2000.gadā,plus mīnus.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kaut kad tā piramīda sabruks jeb jau brūk.

Tēma: Kāpēc Latvijā nevar reģistrēt RHD auto?

Tāpēc ka šeit ir banānu republika.Ja tu piemēram gribi kādu programmu uzinstalēt uz datora kas nav populāra tad par viņas latvisko versiju vari pat nesapņot,būs lietuviešu vai igauņu tik ne lv.Vakar kolēģis atrada vienu saiti kur tu vari savam pleisim(sony playstation)lejuplādēt spēles,cenas vidēji 20 eur kamēr instalācijas disks maksā 40 un vairāk eur.Un ko tu domā,huij tev,reģions Latvia,jūsu reģionam nav tādas iespējas,sūūūkā līko.

Tēma: Alauksta iela Rīgā

Kur links?

Tēma: Car dvr - videoreģistrators

A tu zini ka apdzīvotā vietā jābrauc uz 50 km/h un ne kapeiku vairak?

Tēma: Car dvr - videoreģistrators

Baigi garš pēteris.

Tēma: Labāko filmu 2017 TOPs, kuras iesaku

Arī novirzīšo no tēmas,mana mīļākā filma,2001.gads,pat asaru beigās nobirdināju.

Tēma: Labāko filmu 2017 TOPs, kuras iesaku

Šī laba filma,pat divas reizes skatījos.

Tēma: Labāko filmu 2017 TOPs, kuras iesaku

Un forša multene.

< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti