Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 100 >

Tēma: Labāko filmu 2017 TOPs, kuras iesaku

Tās bija biogrāfiskās un tagad fantastika.

Un vēl viena fantastika bet jau komēdija,vakar noskatījos,sākumā domāju kad būs mēsls bet izrādījās diezgan laba filma.

Tēma: Labāko filmu 2017 TOPs, kuras iesaku

Tēma: Dzesēšanas šķidrums - Honda accord i-ctdi 2007 gada

Mjā,penši spriedelē par šķidrumiem kas nav dzerami,kas viņiem cits atliek+noteikti pipele nestāv,vecums nenāk viens.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kam patīk 70-80.gadu mūzika iesaku noskatīties šo filmu,protams labā kvalitātē.

Tēma: Dzesēšanas šķidrums - Honda accord i-ctdi 2007 gada

Man labāk patīk 40

Tēma: VOLVO S80

Tagad man labs prāts

Tēma: iAuto.lv BOULINGA ČEMPIONĀTS AUTO KLUBIEM 2018

Sākumā klubs jāizveido

Tēma: VOLVO S80

Karoče,15 gadu laikā kopš sēžu pie barankas ne spogulis ir sabojāts ne nolocīts,tā kā savas tupās atrunas varat sev iebāzt dirsā. P.s.0,5l jau ribās.

Tēma: VOLVO S80

Toties palielina iespēju sabojāt bleķus,spogulis kalpo par distanceri.

Tēma: iAuto.lv BOULINGA ČEMPIONĀTS AUTO KLUBIEM 2018

Pa smuko.

Tēma: VOLVO S80

Kāpēc tos spoguļos jānoloka,tā ir tā pati slimība kā latvietim ar LEDiem?Manam citronam arī tādi spoguļi bet neredzu jēgu viņus virināt,tāpēc atslēdzu šo opciju.

Tēma: Opel zafira 2004 2.0 turbodizelis uznemot atrumu paradas vibracija

Es uz spararatu neliktu uzsvaru jo tad būtu jāvibrē arī tukšgaitā.

Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?

Nekad neesmu runājis ar cp par ātrumu un vēstules ar foto arī nav redzētas,tā kā tev vien pašam derētu ārsta apmeklējums vai kāda ripiņa.

Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?

Ar 25 gadus vecu auto iekļūstot nopietnā csn tu paliec par invalīdu bet viss drīzāk noliec karoti.Oj,tev tak bērnu un tuvinieku nav,tikai govis,tad pofig kad autiņš pensijā.

Tēma: Kurus pārkāpejus sodīt?

Viens Vernona komentārs un iespraust viens dizlaiks,jūs tak slimi esat,tirgus bābas bet ne veči.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Es saprotu kad 95.kods ir tīrākā naudas slaukšana,vai ne?

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Pietiek kaut ko Vernonam uzrakstīt tad tulīt viņam tiek salikti entie dizlaiki,tā kā balagānu jūs paši taisāt,es pat nebrīnītos kad jūs viņa domu graudu neizlasat,tik spraužat dizlaikus.

Tēma: Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Ko Tu tā cepies,paņem sotaku un viss būs čikiniekā.

Tēma: Nissan JUKE - pārāk bieži dzesē motoru

Ja ārā gaisa temperatūra nav zemāka par +2 tad kondiška ieslēdzas,zem +2 AC nav jēgas slēgt ja nu vienīgi dubinām.

Tēma: Krakški

Es neko neteicu bet lūdzu.

Tēma: Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Virzi vien, pat 10 štukas neko nemainīs.

Tēma: Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Kūts darbiniekiem kā msh bija 5 Ls bet pārējiem 2 Ls.

Tēma: Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Bļins,kāds tu gudrinieks,tiešām,datubāzē?Pag,a tu govis jau izslauci?

Tēma: Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Un caurumus vajadzētu kniebt vadītāja apliecībā ka psrs laikos,policists pārbaudot dokomentus jau saprastu kas par fruktu pie stūres.

Tēma: Salona apsildes radiators.

Būtu nu dirsis...

< 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti