Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 146 >

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tak jau s;akumā tev teica: naftas cena aizstājot var augt tikai līdz aizstāšanas cenai. Viss. Gāze arī var augt tikai līdz sašķidrinātās gāzes kuģim. Šobrīd cena ir virs tā un tuvākajā laikā kritīsies. Savukārt vaimanalogus, kas padodas panikai, izģērbs uz panisko pirkšanu. Panikošana ir dārga izklide

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Nav problēmu ar argumentāciju. Problēma ir kad sarunu biedrs aizlec citā tēmā. Īpaši ja tā pat nav sidetrack

Tēma: nekrievu degviela

Arī manuprāt (un šķiet, ka pat lasīts), ka pilnīgi visi Baltijā smeļ no vienas Mažeiķu mucas. Muca pamatā pildās no RU degvielas (caur BY), bet šķiet iepriekš arī bija gadījumi, kad veda no kurienes citur. Bet tā tanki lieto vienu un to pašu avotu

Tēma: Gobzems

Vīriešiem strauja novājēšana bieži saistīta ar onkoloģiju. Ka tik nebūs veselību aizdevies pieremontēt

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Un kāpēc nevienam naudas nebūs? 2008 mēs atrāvāmies dubultā: par Lēmaņu brāļu sadrukāto naudu un par pašu bālēliņu pārkurināto NĪ tirgu (kas bija tiešas sekas Šlesera sa'čakarētajai ES fondu izmaksai). Tātad naudas palika ievērojami mazāk + no tās mazāk ievērojama daļa bija jāskaita uz Zviedriju. Tgd nauda paliek arvien vairāk (covidprintēšanas dēļ) un ievērojama daļa jāskaita uz Venecuēlu. Ar pirkstu pa ūdeni šķiet, ka sekām jābūt mazākām kā 2009

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Bet es tev saku, ka problēma parādijās jau tajā brīdī, kad tie tavi paziņas paņēma Izlīdzināto hipo. Šāds darījums jau gandrīz garantē problēmas un parādu bedri. Es nesaprotu kāpēc viņi jautājumus neuzdod pirms šāda lēmuma. Lineārā grafikā šāda proporcija nekādi nav sasniedzama. Attiecīgi, ja nebūtu pirmā muļķība ar izvēli, tad šobrīd būtu otrāda proporcija: 800EUR pamatsummas maksājums atlikts un 200EUR %, kas pārskatīti no 180EUR iepriekšējā grafikā.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Es jau teicu - izlīdzinātos hipotekāros kredītmaksājumus NEDRĪKST lietot! Šāda izvēle nozīmē to, ka tu nevari atļauties šo īpašumu un krahs ir gandrīz neizbēgams. Līdzīgi ir ar oplīzingu - maksājums neatspoguļo patieso saistību apmēru. Savu kredītspēju pret īpašumu jārēkina kā lineārs hipo + fin līz / algu. Manuprāt bankas klerkus, kas iesmērē izlidzinātos, ir jāiesaista šādu īpašumu nodrošināšanā ar savu algu.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Neticu! Tik lētticīgai publikai kabatas izkrāmē pirmajā līmenī. Līdz VP šiem nav resursu tikt. Jādomā, ka iemesls tomēr bija Jaunslāvijas projekts. BY noformēja viegli, Krimu arī. Nu un tad UA, kur nosummējās aprēķinu kļūda (armijas stāvoklis +UA pretestība + pasaules reakcija). Bet pamatā visdrīzāk bija iedomīga cinika: mums ir nuke un nafta. Gan jau pielauzīsim visus

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Klau a krogā tu pa muti par šādu diskusijas stilu nedabon? Vēlreiz jautāšu: kāds tavam tekstam sakars ar diskutēto ekon. krīzi un infokara upuriem. Un novērojums: šāda tipa pavērsieni bija ar visiem kovidiotiem, kuriem nācās diskutēt. Infokarš šeit ir ļooooti sen

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Klau nu komjaunatnes funkcionārs tomēr esi tu. Pilnīgi nesaproti kā tirgus darbojas. Kā tavuprāt komersants var nosegt starpību? Un kam to viņam vajag? Par valsts parādu nemīz - tajā formulā mainīgais ir valsts budžets. No tās bedres kur esam mēs, diezgan viegli var tikt uz tramplīnu un IKP (un secīgi arī budžets) augs griezdamies. Īpaši ja daļa piegādātāju (RU) tiek izslēgti. Cita lieta vai ir jebkāda jēga atmaksāt..... Atceros RU 2008 uzvāroties uz naftu, atmaksāja valsts parādu liela mēra. Un .... 2011 neviens negribēja viņiem aizdot. Jo riski visapkārt. Krīze bija pilnā sparā pasaulē un neviens nevienam neaizdeva. USA tiko bija sākuši drukāt un tā

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tu tak esi kaut kāds komjaunatnes funkcionārs, kurš savā dzīvē nevienu santīmu nav nopelnījis ar savām rokām vai savu prātu. Hmm. Kā tad es pelnu tavuprāt? Un kā tas saistīts ar tekstu augstāk? Varbūt tomēr saņemamies? Kurā vietā tu tur redzi diplomātiju? Tak dzirdēji Lavrova (galvenā diplomāta) atskaiti par šodienu? Vai tam tekstam vispār ir jebkāda vērtība? Mēs dabūsim pa ribā. Bet ne pirmo reizi. Nekas neredzēts. Lai tā dēļ plēstu matus (īpaši ja to dara skaļi un publiski) jābūt kritušajam pundura infokarā

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Cenu regulēšana parasti beidzas ar to, ka komersanti aiziet no tirgus. Normāli to dara ar subsīdijām (valsts parādu), kuru lieto samazinot PVN (poļu variants) un nominālos atbalstos(LV variants). Kur poļu variants ir izteikti dārgāks, jo lielākie beneficāri ir pārtikuši cilvēki ar lielām mājām un automašīnām (poļu variantā beneficāri ir vācieši). LV virzītais nominālais atbalsts ir tēmēts atbalsts mazturīgajiem, kas pārregulēšanas dēļ ir iesprūdis birokrātijā. Pa manam vienkāršāk butu katrai mājsaimniecībain izmaksāt piem 100EUR mēnesī atbalstā. Attiecībā uz finanšu iestādēm - tu stipri maldies, ka viņiem ir vajadzīgs tavs dzīvoklis vai palietotā volksvagīna. Tavi ikmēneša maksājumi ir daudz izdevīgāks risinājums kā restrukturizācijas brigādes iedarbināšana. Īpaši tirgus krituma apstākļos. Ļoti svarīgi ir risināt to ātri. Pamatkļūda: sākt kko darīt pēc 3 neapmaksātā mēneša.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

msh, jā jā. Infokarš ir ar krietni garāku vēsturi kā tev gribētos. Tieši tāpēc kovidsazvērestību un pundura attaisnotāji ir vieni un tie paši cilvēki. Infokara mērķis ir iegalvot, ka pret tevi ir LV valdība un visa Rietumu pasaule (šim upuri ir kasiņš un 1984). Lai uz tā fona puduris izskatītos cilvēcīgs (akurāt to, ko tu apgalvoji par RU vs ES tirgiem).

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tātad antropologu komentārs: Mēģinājums iegalvot, ka tu esi bandinieks svešā spēlē, ka tu to nekontrolē un tev nav nekādu iespēju, ir pundura infokara pamats. Šajā forumā šo rupora funkciju izpilda Brady. Ja tu jūties, ka ar tevi manipulē, tev nav iespēju un ir milzīgi nekontrolēti draudi, tu esi kritis info karā. Punduris ir tev trāpijis

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Es ņirgājos..... Jo tu nu noteikti esi tajā vecumā, lai šo visu būtu redzējis. Secīgi tā tava matu plēšana ir tāda neizprotama. Kur īstenībā vajadzētu notikt kvalitatīvam lēcienam saistībā ar dzīvildzes pieaugumu: lielākā daļa cilvēces visu šo cirku jau redzējusi. Bet laikam jēgas nekādas

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Cik atceros, tad formula bija, ka aiz 100USD visi ražotāji ver vaļā visus nokonservētos urbumus un pumpē uz nebēdu. Pie 130 domājams, ka pat OPEC līgumus un vienošanos neviens neņem vērā vairs. Otra robeža ir 35 USD, kas ir USA pumpēšanas izmaksas

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tiešām pašnāvību neesi apsvēris? Būs slikti te

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Jā jā. 2007/2008 bija tāds pats haips. Toreiz Ķīna bija ieslēgusi kkādu megaattīstību. Piegādātāji arī šo vicināja. Kautkas bija drusku sadārdzinājies, tehnika sadārdzinājās un secīgi tika pārskatīta uz efektīvāku. Tā arī beidzās

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Ar banku noteikti var sarunāt. Ja runāt sāk SAVLAICĪGI. % likmi var samazināt tikai 1 gadījumā - ja krīt EIRIBOR. Pārējos visos gadījumos būs pieaugums protams. Bet pieaugums nomināli (izņemot, ja esi veicis lielisko izvēli - izlīdzinātais maksājums) visdrīzāk tevi nenogalinās. Un noteikti būs labāk kā piedziņa. Bet ja es bijis lielisks un paņēmis Izlīdzināto maksājumu, jeb citiem vārdiem: nopircis ko nevari atļauties, tur maz soļu bez restrukturizācijas.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Izgāju cauri arī tādam. Izkūlos un pat sīko ārzemēs izskoloju. Nebija viegli, bet ja neesi galīgs draņķis, ar banku var sarunāt.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tie 10 mljrdgan jau ir 2020 cenas, kas arī 2021 bija problēma. 2020 bija ļoti zemas aktivitātes gads un tāpēc cenas bija gandrīz 3x zemākas kā aktīvos gados. Piem 2018. Stulba reference rada stulbu rezultātu. Izlasi grāmatiņu vispirms draugs

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Nu tu tak esi dumš. Kuram ir vienalga? Vienalga nav, bet izkulsimies. 90 bija stipri sliktāki

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Bet nu šitais gan ir ļoti ļoti slikti. 5. kolona ir 30% iedzīvotāju. Vates būtu stāvā sajūsmā šeit karot.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Šon Brent jau aizgāja lejā. Protams kāds uz paniku uzvārīsies, bet.... uzvārīšanās uz paniku ir kā ķert krītošu nazi. Ļoti iespējams, ka nesanāks un sagriezīsies

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Kur tu sagrābsti šo sviestu? Šobrīd gāze ir drusku virs sašķidrinātās (ar kuģi atvestās). Viss. Nekur augstāk tā tehniski netiek. Stāvoklis būs daudzas reizes labāks kā 90tajos. Vaimanologi ibio

< 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti