Vakar bedrē Ģertrūdes ielā ielūzis vēl viens auto 6

 

Bedrē Ģertrūdes ielā automašīna iegāzās arī 6.jūnijā

Nozare.lv | 1.jūlijs 2020 8:32

Rīgā, Ģertrūdes ielā bedrē otrdienas vakarā ielūzusi automašīna, aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Viņa teica, tiklīdz saņemta informācija par ielūzušo auto, uz notikuma vietu nosūtīti visi operatīvie dienesti, kas norobežoja vietu un vērtē izskalojuma veidošanās cēloņus. Pagaidām notikušā iemesli neesot zināmi.

Dimante teica, ka ielūzusī vieglā automašīna tuvākajā laikā tiks evakuēta un pārbaudīta. 

Tāpat viņa piebilda, ka viņas rīcībā nav informācijas, ka notikušā rezultātā būtu cietuši cilvēki.

Kā vēstīts, 5.jūnijā Ģertrūdes ielā iebrukušā bruģī iebrauca divas automašīnas - BMW un "Mercedes Benz".

"Mercedes Benz" no bedres izkļuva saviem spēkiem, bet otrs spēkrats gaidīja speciālās tehnikas palīdzību.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, iegruvums Ģertrūdes ielā bija izveidojies hidraulisko pārbaužu laikā, kuras notika visā Daugavas labajā krastā.

Pārbaužu laikā siltumtīkli tiek testēti ar paaugstinātu spiedienu un šoreiz siltumtīkls ir plīsis, kā rezultātā izveidojies izskalojums. Konkrētie tīkli gan ir izbūvēti 1963.gadā un savu laiku nokalpojuši," iepriekš pastāstīja AS "Rīgas siltums" pārstāve Linda Rence.

 
Visi komentāri
 
Raivis 1.jūlijs 2020 9:15
2 3 Atbildēt

Kritušās mašīnas, plūdi, nav elektrības un ūdens, atkritumu kaudzes - nē, tā nav zombiju apokalipses kino anturāža, tā ir Rīga bezatbildīgo un nekompetento “administratoru” vadībā, kurus kontrolē bēdīgi slavens pūces kungs no partijas Atkritumi/ Par, kuram pat uz Satversmi ir nospļauties.

viencexperc 1.jūlijs 2020 10:02
2 1 Atbildēt

Viss, kā rīdzinieki gribēja. Gandrīz kā Krievijā. Tikai Krievijā vēl ēkas brūk. Tā, ka rīdzinieki, turpiniet balsot par to lai būtu kā Krievijā.

Ne velti iedzīvotāju skaits Viļņā pieaug, Tallinā pieaug, bet Rīgā samazinās.

Antons 1.jūlijs 2020 19:58
0 3 Atbildēt

Nevajag muldēt, Pēterburgā ir krietni labākie ceļi nekā Rīgā, tur bedru praktiski nav.

viencexperc 2.jūlijs 2020 0:50
0 0 Atbildēt

Tas tavs slapjais sapnis?

650 1.jūlijs 2020 16:57
0 1 Atbildēt

Tfu, Stulbās mašīnas.Varēja pamācīties no Gudrajām ēkām, kuras gadsimtiem ilgi tajā rajonā Stāv.Jā.

Krotow 2.jūlijs 2020 0:09
1 0 Atbildēt

Pie tā paša sveiciens 90-to gadu denacionalizācijas rīkļurāvējiem un prihvatizatoriem. Mājas savāca, bet pagrabus un komunikācijas uzturēt nespēj un negrib.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 3

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti