"Rīgas siltums" plāno iegadāties astoņus elektroauto 3

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 19.septembris 2021 15:16

AS "Rīgas siltums" plāno iegādāties astoņus vieglos pasažieru elektromobiļus uzņēmuma operatīvās vadības funkciju nodrošināšanai, aģentūru LETA informēja kompānijā.

"Rīgas siltums" pauda, ka elektromobiļu iegādes summa paredzēta, nepārsniedzot sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem noteikto publisko iepirkumu līgumcenu robežvērtību, kas pēc Ministru kabineta noteikumiem par publisko iepirkumu līgumcenu robežvērtībām paredzēta 214 000 eiro apmērā.

Kompānijā atklāja, ka uzņēmumā pašlaik jau tiek izmantoti astoņi elektroauto.

"To lietošanas pieredze kopš 2015.gada liecina, ka tie ir videi draudzīgs un ērts pārvietošanās līdzeklis. Tāpat Eiropas Savienības (ES) politika paredz nākotnē atteikties to transportlīdzekļiem ar iekšdedzes motoriem, tādējādi "Rīgas siltums" pakāpeniski sācis transporta parka pielāgošanu paredzamajām prasībām," norādīja "Rīgas siltums".

"Rīgas siltums" ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Siltumtīklu kopējais garums ir ap 825 kilometru, no kuriem 85% atrodas uzņēmuma īpašumā.

49% uzņēmuma akciju pieder Rīgas domei, 48,99% pieder Latvijas valstij, bet 2% pieder SIA "Enerģijas risinājumi. RIX", kā arī AS "Latvenergo" pieder 0,005%.

 
Visi komentāri
 
X 19.septembris 2021 15:43
2 0 Atbildēt

Kāda kantornieka privāto noformēs kā uzņēmuma auto?

juriz 20.septembris 2021 8:03
2 0 Atbildēt

Tagad jau katrai valsts, pašvaldības iestādei jāpērk kāds "zaļais" auto, lai pildītu formāli CO2 mērķus.

Jumu 20.septembris 2021 9:16
3 0 Atbildēt

Bet, ja viņi iegādātos kādus elektro tehniskos busiņus remontbrigāžu pārvadāšanas vajadzībām, tad tauta varētu to priekšrocības novērtēt un būtu laba reklāma. Kāds no remontbrigāžu darbiniekiem sāktu krāt naudu elektroauto iegādei! Brunču radio tādas labas ziņas izplata ļoti ātri. Bet tā iegādāsies priekšniecības vajadzībām, kuri nekad neatzīsies, ka naudu iztērējuši suudu iegādei.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 3

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO) 16

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 8

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti