"Tata Motors" pagājušo ceturksni noslēgusi ar zaudējumiem 4

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 8.februāris 2019 15:29

Indijas lielākā autobūves kompānija "Tata Motors" šā biznesa gada trešajā ceturksnī, kas noslēdzās decembrī, strādājusi ar 270 miljardu rūpiju (3,3 miljardu eiro) tīrajiem zaudējumiem, salīdzinot ar 12 miljardu rūpiju (147,9 miljonu eiro) peļņu attiecīgajā laika periodā pirms gada, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Turklāt šie zaudējumi ir lielākie Indijas korporatīvajā vēsturē, pārsniedzot "Indian Oil Corporation" 2012.gadā reģistrētos zaudējumus.

Zaudējumi galvenokārt tiek skaidroti ar vājiem finanšu rezultātiem struktūrvienībā "Jaguar Land Rover".

Tāpat "Tata Motors" darbību negatīvi ietekmējis luksusa automobiļu pieprasījuma kritums Ķīnā, neskaidrības saistībā ar Lielbritānijas gaidāmo izstāšanos no Eiropas Savienības un parādsaistību pieaugums.

Kā ziņots, "Jaguar Land Rover" janvārī pavēstīja, ka pasaulē likvidēs 4500 darbvietas, tādējādi cenšoties samazināt izdevumus.

"Tata Motors" Lielbritānijas autoražotājus "Jaguar" un "Land Rover" par 2,3 miljardiem dolāru 2008.gada jūnijā iegādājās no ASV autobūves koncerna "Ford Motor".

 
Visi komentāri
 
viencexperc 8.februāris 2019 20:00
2 3 Atbildēt

Ja jaguāru un Land Roveru nopirktu nevis fords ( kurš pirms tam to turēja), nevis Tata motors ( kurš to tur tagad), bet VW, tad jaguārs būtu būvēts uz passata bāzes, bet land rovers uz tiguana. Tas būtu VW ar jaguara vai Land roer emblēmu, un VW rautu peļņu. Jo pasātu varētu tirgot par daudz lielākam naudiņām pat kā audī.

msh 8.februāris 2019 20:47
3 0 Atbildēt

Passāts un tiguāns vispār ir uz vienas un tās pašas platformas - bet ja tiešām tos būtu nopircis VW, tad tās mašīnas tagad, varbūt [tikai varbūt] tiktu būvētas uz audī platformām.

ezis71 8.februāris 2019 21:52
0 3 Atbildēt

Ne jaguārs,ne landrovers,ne fords neko nekad nav pircis jo viņiem nav naudas,to pērk ļoti turīgi ļautiņi auto koncernu aizsegā kuriem pieder visi tie koncerni bet kuri ir tie īstie īpašnieki mēs nekad nezzināsim,viss tāpat kā spēlē"Monopols".

jocīgi 9.februāris 2019 7:49
0 0 Atbildēt

pirms dažiem gadiem tika ziņots, ka tieši Jaguar/Land Rover ir tas, kas Tata nes vislielāko peļņu

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti