Ir varianti!? Tualetes atsvaidzinātāju labāk izmantot tam paredzētā vietā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tev tā cūka pārāk tieva![]()

Vot nekad neesmu sapratis kāda mārrutka pēc kaut kādu nelielu smaku iekš auto ir jānomāc ar ievērojami lielāku smaku!
Visi tie smerdekļi tā smird, ka vēmiens nāk. Pat pamatīgi piepīpēts salons neizsauc tādu riebumu kā lielākā daļa šo smirdekļu.
p.s. vismaz 10 gadi kā nepīpēju.
Manā auto NEKAD nav bijis neviena smirdekļa.

smirdekļi raksturīgi tiem mazlitrāžas eiropas sūdiem. Tur viens gar otru berzējas, rīvējas, svīst, un tad karina sūdus.
Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Es nezinu par smaržu, bet instruktors jau sen mācīja, ka pie spoguļiem visādus s***s karināt ir bīstami, jo aizsedz redzamību.
Man gan tas pašam vienmēr bijis skaidrs ;)
Man golfā - un pirms tam iekš A90q, un pirms tam iekš A80 - pie sooguļa karājas cūka - redzamību tiešām reizēm aizsedz - retajās reizēs kad telefons tiek lietots kā navigācija, dažreiz cūka to aizsedz un to nākas aizbāzt aiz spoguļa...
Neko citu gan neaizsedz.
Klau, Tava auto salons nu jau šķiet labāks un pat modernāks par id7 salonu. Tam vnk spidometra un climatronic taisnstūru vietā ir planšete!
Tas auto jau Tev izskatās kā tikko no Vācijas.
Pat pedāļi nav nodiluši...