Opel izlaidis pirmo pie strāvas pieslēdzamo modeli (+ FOTO) 9

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 13.maijs 2019 11:49

Vācijas autobūves kompānija Opel laidusi klajā 300 Zs jaudīgo Grandland X Hybrid4, kas kļūs par pirmo markas hibrīdmodeli ar PHEV tehnoloģiju.

Opel Grandland X Hybrid4 motortelpā iebūvēts 1,6 litru 200 Zs benzīna turbo dzinējs, kas strādā kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un pie aizmugures ass nostiprināto 110 Zs elektromotoru, kas pieslēdzas noteiktos brīžos, nodrošinot pilnpiedziņu.

Ražotājs norādījis, ka 13,2 kWh litija-jonu akumulators uzglabā strāvu aptuveni 50 kilometriem elektriskā režīmā, bet enerģijas krājumu atjaunošana ar 7,4 kW Wallbox iekārtas palīdzību prasīs ne vairāk par divām stundām. Opel Grandland X Hybrid4 CO2 izmešu daudzums ir 49 g/km.

Vēlāk šādu spēka iekārtu iegūs arī citi PSA grupas modeļi, tostarp Peugeot 508 un 508 SW, kā arī Peugeot 3008 un Citroën C5 Aircross.

Opel Grandland X Hybrid4 cenas vēl nav paziņotas.

 
Visi komentāri
 
LMT 13.maijs 2019 12:37
3 2 Atbildēt

Kapots un jumts jau norūsējis!

TML 13.maijs 2019 12:59
0 3 Atbildēt

ha, oglekļa šķiedra nerūsē

JanJan 13.maijs 2019 13:33
6 1 Atbildēt

Par 99% varu derēt, ka tā ir melna krāsa, nevis oglekļa šķiedra.

reku 14.maijs 2019 23:28
3 0 Atbildēt

Gan jau ražotājs parūpēsies par to nebūtu mūžīgā virsbūve.Sapūs un sadalīsies reizinātājos kā mūžīgais jumta segums ondulain.

imzz 13.maijs 2019 14:14
4 0 Atbildēt

Ir pazīmes, ka zaļie gatavojas uzbrukt arī hibrīdiem, jo to zemais izmešu līmenis esot mānīšanās, faktiski elektriskais režīms , ar ko pamato zemo izmešu līmeni, nemaz tik daudz lietots netiekot. Esmu lasījis pāris rakstus ar šādu tendenci.

Kanibaals 14.maijs 2019 8:54
1 0 Atbildēt

Tā arī ir. Vēl viena dīzeļgeita.

ACDC 13.maijs 2019 15:45
0 3 Atbildēt

Mīļās redakcijas meitenes, pie strāvas neko nepieslēdz. Pieslēdz pie sprieguma. Strāva plūst tikai tad, kad elektriskā ķēde ir noslēgta.

darklight 14.maijs 2019 0:12
1 1 Atbildēt

Da labi. Spriegumam arī neko nepieslēdz, jo spriegums nav fiziska/ taustāma lieta. Vispareizāk ir teikt: "pieslēdz (vai pievieno) strāvas avotam". Taču sarunvalodā jau kopš elektrības parādīšanās sadzīvē tiek lietots tieši šis izteiciens - pieslēgt strāvai.

raimondsm 14.maijs 2019 5:32
1 0 Atbildēt

Ražotājs norādījis, ka 13,2 kWh litija-jonu akumulators uzglabā strāvu aptuveni 50 kilometriem elektriskā režīmā, bet enerģijas krājumu atjaunošana ar 7 , 4 k W h Wallbox iekārtas palīdzību prasīs ne vairāk par divām stundām.

kilovati nevis kilovatstundas

OlKU maksājam! Termini jāzin.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti