Škoda aprīko hečbeku Scala ar dabasgāzes iekārtu 8

 

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 27.jūnijs 2019 12:42

Škoda Scala ieguvusi 90 Zs jaudīgu trīscilindru motoru, kas var darboties gan ar benzīnu, gan ar dabasgāzi.

Jaunā versija Škoda G-Tec aprīkota ar vienlitrīgu trīscilindru motoru, kas attīsta 90 Zs jaudu un 160 Nm griezes momentu un strādā kombinācijā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Dabasgāze tiek pildīta trīs savstarpēji savienotās tērauda tvertnēs, kas iebūvētas zem automašīnas grīdas. Tajās ietilpst 13,8 kg gāzes, kas pietiek aptuveni 410 km, savukārt neliela 9 litru degvielas tvertne kilometru skaitam pievieno vēl 220 km, ļaujot sasniegt kopējo distanci aptuveni 630 kilometru garumā.   

Škoda Scala ir viens no čehu kompānijas jaunākajiem modeļiem, kas piedāvājumā iekļauts kopš 2018.gada decembra. Automobiļa pamatā ir Volkswagen  MQB-A0 (arī VW Polo, T-Cross u.c.) platforma, bet motoru palete apvieno benzīna un dīzeļa agregātus ar 95 līdz 150 Zs jaudu.

 
Visi komentāri
 
Bite 27.jūnijs 2019 13:09
0 0 Atbildēt

visdrīzāk tevi nesapratīs!

viencexperc 27.jūnijs 2019 17:04
11 11 Atbildēt

Šitam sūdam drošības pēc blakus labāk neparkoties.

autoparts777 27.jūnijs 2019 17:48
6 6 Atbildēt

Lielākā daļa zviedrijas taksistu brauc ar CNG un viss ok. Šajā gadījumā ir svarīgi ievērot visus drošibas pasākumus un būs ok. Bet ja pa kaktu servisiem remontējas un neievēro pārējos lietošanas nosacījumus, tad tas paliek bīstamI.

viencexperc 27.jūnijs 2019 18:39
9 8 Atbildēt

Tad kāpēc pēc ADR, gāzēm ir otrā sprādzienbīstamības klase uzreiz aiz pirotehnikas, patronām un dinamīta, bet benzīnam, dīzelim - trešā? trešā klasē ir spirti, alkoholi, krāsas un degviela.

Ja nezini, nepļurksti.

viencexperc 27.jūnijs 2019 18:42
4 5 Atbildēt

ja tev nav naudas un gribi ieekonomēt 2 eiro uz 100km, tad tā arī dari. Bet melot gan nav labi.

autoparts777 27.jūnijs 2019 20:56
8 6 Atbildēt

Tev taisnība gāze ir ļoti bīstama, un visbīstamākā ir tā, kas nāk pēc kārtīgas porcijas zirņu zupas. Spriežot pēc taviem komentāriem, zirņu zupu tu ēd bez pārtraukuma Labu apetīti

viencexperc 28.jūnijs 2019 14:36
2 1 Atbildēt

Tā ir, - kad beidzas argumenti, tad sākas personiska aizvainošana.

Nosauc vēl mani par stulbeni. Tad gāze uzreiz beigs kļūt sprādzienbīstama. Gāze var uzsprāgt pat bez uguns. Tāpēc arī tā ir bīstama.

viencexperc 28.jūnijs 2019 14:37
5 1 Atbildēt

Varat savā muļķu kolektīvā bāzt plusiņus un mīnusiņus, bet atceries, ka tev niks ir arī reklāma. Un tu parādi kādi stulbeņi strādā tajā servisā.

Patiešām, ļoti laba reklāma.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 3

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti