Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko iegādāts Mercedes-Maybach Pullman Guard bruņu limuzīns, kas maksā vairāk nekā 1,4 miljonu eiro.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Baltkrievijas prezidentam Aleksandram Lukašenko iegādāts Mercedes-Maybach Pullman Guard bruņu limuzīns, kas maksā vairāk nekā 1,4 miljonu eiro.

pie kam ja iepriekšējam ir ap 8 -9 gadiem - atkarībā no nobraukuma, būtu tikai normāli ka tas kurš rūpējas par autoparku tiešām to mainītu, vai vismaz parūpētos par rezervi.
Par pārējo bagātību man gan citas domas, bet valsts limo IMO ir diezgan normāli.

Vai tad Pucins ar 5.žiguli braukā? Viņam limuzīns izstrādā speciāls konstruktoru birojs, ražo atsevišķa rūpnīca. Pucina limuzīns iznāk krietni dārgāks par 1,4 miljoniem.

Luakašenko tādu ir nopelnījis ar savu darbu, ar kalpošanu tautai, atšķirībā no mūsējiem pļāpām, statistiem, vienīgi par Putinu brīnos - viņš taču ir Krievijas, nevis Vācijas prezidents - tad kāpēc nebraukā ar ''maķkas zemē'' ražotu ''Ruslanu'' vai kādu līdzīgu pašzemju mistkasti?
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Nieka 1,4 milj.Cik musu ex.prezi notere ?mainas ka zekes,driz buus jau vesels bars liekezu.
nesaprotu sašutumu - ja kaut kas ir likumos paredzēts! Tad ja tas nepatīk ir jārosina likuma izmaiņas! Tāpat kā nav īsti skaidrs kāpēc Lukašenko nevarētu braukt ar jaunāko Pulmann. Skaidrs ka ja paskatās uz vidējo pensionāri - liekas ak šausmas - nu kā tā var, un tomēr gan valstī ir daudz turīgu cilvēku utt. līdz ar ko neesmu manījis ka kādreiz valsts galva brauktu ar vecu lūžņa žiguli ikdienā.
Tev viņa personīgi ir ko atņēmusi?
Vai viņa atšķirībā no daža laba cita prezidenta, to būtu mazāk nopelnījusi?