Ķīnieši piedāvā sedanu 03+, kas būs ātrāks par Maserati Levante (+ FOTO) 12

 

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 3.augusts 2019 5:33

Ķīnas kompānija Lynk&Co iepazīstinājusi ar jaudīgo sedanu 03+, kas pašmāju tirgū jau pieejams dīleru salonos.

Geely (arī Volvo īpašnieks) sastāvā ietilpstošā kompānija Lynk&Co uzsākusi jaudīgā sedana 03+ tirdzniecību. Automašīna apgādāta ar divu litru benzīna četrcilindru dzinēju, kas attīsta 254 Zs jaudu un 350 Nm griezes momentu un strādā kombinācijā ar Aisin astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Šāda kombinācija, kas sastopama arī Volvo modeļos, nodrošina paātrinājumu līdz simtam 5,9 sekundēs, kas ir ātrāk nekā, piemēram, Maserati Levante ar trīs litru 275 Zs dīzeli vai 350 Zs tāda paša tilpuma benzīna motoru.

Lynk&Co sportisko modeli varēs atpazīt pēc oglekļa šķiedras aerodinamiskā aprīkojuma komplekta, jauniem 19 collu riteņu diskiem, apaļajiem izplūdes sistēmas izvadiem un melnas krāsas radiatora restes, virsbūves priekšējiem statņiem, jumta, durvju rokturiem un spoguļu korpusiem. Melnā krāsā būs arī difuzors, izplūdes sistēmas uzgaļi un spoileris.

Salonam izmantota alkantara apdare ar ko apvilkti priekšējie sēdekļi, durvju paneļi, priekšējais panelis un centrālā konsole ātrumpārslēga apvidū. Kontrastam izmantots dzeltenu diegu nošuvums.

Lynk & Co 03 parastais sedans Ķīnā tiek piedāvāts ar 1,5 litru trīscilindru turbo motoru vai 2,0 litru turbo četrcilindru agregātu. Jauda: 156 – 190 Zs, cena – 113 800 juaņu (14 770 eiro) par bāzes modeli. Jaudīgais variants 03+ maksās vismaz 185 800 juaņu (24 100 eiro).

 
Visi komentāri
 
Walacc 3.augusts 2019 8:16
5 1 Atbildēt

nez kapec uz salonu paskatoties jau ir skaidrs ka pilnīgs mēsls.

viencexperc 3.augusts 2019 14:31
2 5 Atbildēt

Es redzu, ka salons daudz glītāks par vācu arhaistiskajiem sūdiem. Varbūt tāpēc tev nepatīk, ka neesi braucis ar vācieti.

Walacc 3.augusts 2019 15:35
6 0 Atbildēt

viens expertz nespēj novērtēt to kas funkcionāli strada, acimredzami patik bakstit kaut kādā sūnainā planšetē visu. Man personīgi nepatik tads joks- katram savs.

viencexperc 4.augusts 2019 12:01
1 3 Atbildēt

Skatu bojā, jo tā ir nevis fotošopeta bilde, bet nofotografēta ar kaut kādu telefonu auto bilde no salona. Pat ekrāns ir noķēzīta ar speķainiem pirkstiem.

Uzreiz redzams, ka kompānija nemana pircēju. Nebaidās parādīt, kāds būs salons realitātē. Ja tas būtu kaut kāds VW, viņš uzliktu auto cenu par 10000 dārgāku, un 1000 notērētu profesionalam, smukām bildēm, 8000 notērētu dažādiem rakstiem masu mēdijos - " Parādījušās spiegu bildes", "Jauno Lynk uzsāks ražot", "Jaunai Lynk izripo no konveijera", "Jaunais Lynk piegādāts dīleriem"...

Un 1000 notērēs dažādiem pasākumiem - Gada auto, auto blogeriem, utt.

Tāpēc, zombij, pērc tos sūdus, ko tev iesmērē. Tas ir tavs līmenis.

WALA 5.augusts 2019 9:53
1 0 Atbildēt

FYI, man nav bijis neviens vācietis kas būtu mans personīgais auto, un tomēr pslikšu pie sava - ka tie ir vieni no ergonomiskākajiem auto, tiesa man nepatīk tas ka piemēram Passats ir kļuvis par lielu govi utt. ir gana daudz lietu kas man nepatīk katrā no markām ...

Kk 5.augusts 2019 18:52
0 1 Atbildēt

Vācietim ergonomika ir pēdējā vietā...... Galvenais lai strādā kādu laiku.... Pēc tam naglās..... Var redzēt ka šis nāk no tās pašas vietas kur volvo.... Salons ļoti līdzīgs....

Meeris 4.augusts 2019 19:31
3 0 Atbildēt

no priekšas un salona izskatījās cerīgs, bet tā dirsa lol...

epic fail

WALA 5.augusts 2019 9:54
2 0 Atbildēt

Un par cerīgu šo salonu es teiktu ka var saukt tikai tas kuram patīk franču vai korejiešu auto un neko citu dzīvē tie nav nekad vēlējušies.

Avtoprom 5.augusts 2019 16:09
0 1 Atbildēt

Vot īsta žigulista cienīgi vārdi!

dArtanjans 5.augusts 2019 16:28
0 0 Atbildēt

Nesen biju Bergheimā,Vācijā.Aitohaus Ellmann normāli tirgo ķīniešu Sangus.Atbilstoši savai cenai,22k robežās.Test brauciens nesanāca,jo veikals taisījās slēgtiem,bet pakaļu dabūju sēdeklī iemest un kloķus pačamdīt.Ja noņemt to jocīgo emblēmu (divi delfīni?),i nepateiksi,kā ražots China.

Kk 5.augusts 2019 18:47
0 0 Atbildēt

Tikai Lavente ir suv, bet šitas vieglais un Lavente top versijas ir ātrākas.....

Ūpis 5.augusts 2019 21:09
0 0 Atbildēt

Kaut kāda šķībacaino miskaste

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO)

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 7

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO) 16

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 8

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti