70 jauni modeļi - Volkswagen pārpludinās pasauli ar elektromobiļiem 17

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 4.novembris 2019 10:37

Vācijas autobūves koncerns līdz 2028.gadam laidīs klajā 70 jaunus elektromobiļus, paziņots uzņēmuma ikgadējā preses konferencē.

Volkswagen pastāstījis par tuvāko gadu plāniem, atklājot, ka nepilnu desmit gadu laikā ieviesīs 70 jaunus elektromobiļus. Līdz 2022.gada beigām ar elektriskās piedziņas modeļu ražošanu nodarbosies 16 koncerna rūpnīcas, lai nākošajos desmit gados pa to vārtiem varētu izbraukt ne mazāk kā 22 miljoni elektromobiļu.

Jaunu modeļu izstrādei koncerns atvēlējis 30 miljardus eiro, par galveno triecienspēku izvirzot ID saimi. ID saimes pirmais pārstāvis – kompaktais hečbeks ID.3 – tika nodemonstrēts Frankfurtes autoizstādē septembrī, bet aizvadītajā nedēļā Ķīnā tika parādīts koncepts ID.Next, kas kļūs par pamatu sērijveida elektriskās piedziņas krosoveram ID.4.

Kā nākamie ID saimei pievienosies biznesa klases limuzīns un populārā Transporter elektriskais radinieks.

Atgādināsim, ka tuvākajos gados no Volkswagen gaidāmi arī citi interesanti jaunumi, piemēram, Golf 8, T7, Touareg R, ID.4, ID.3 R, T-Roc R, Passat Facelift un Arteon Shooting Brake. Pirmais šajā sarakstā ir T-Roc R – kompakts krosovers, kas komplektēts ar divlitru 300 Zs motoru no Golf R, kļūs pieejams jau šoruden un Vācijas tirgū maksās nepilnus 44 000 eiro.

 
Visi komentāri
 
WALA 4.novembris 2019 10:57
3 7 Atbildēt

Vienreiz jau piečakarēja tautu ar savu izmešu programmu, nez kas ar šo atklāsies.

P.S. bet nu labi ja ir elektro kastes vairumā, tas nozīmē ka arī iekšdedzes dzinējus šamie ražos beizā slānī. ;)

Muflons 4.novembris 2019 13:00
1 55 Atbildēt

Autor, nevajag likt šādus virsrakstus. 650ais izlasot vēl var paķert striķi. Un vēl te pāris tumsoņu.

WALA 4.novembris 2019 13:49
5 0 Atbildēt

Mums vienmēr ir striķis nekad nevar zināt kur elektro kaste būs nosprāgusi, bet kur elektroni kur aizmukuši.

650 4.novembris 2019 14:43
2 6 Atbildēt

Striķi meklēsi Tu.Cerams.Par iAuto foruma lietošanas noteikumu pārkāpšanu.Tai skaitā, par startēšanu zem dažādiem lietotājvārdiem.

Kanibaals 5.novembris 2019 23:03
0 0 Atbildēt

650 ir atkarīgs mīnusotājs.

HE 4.novembris 2019 15:12
4 0 Atbildēt

Interesanti ko par šo paziņojumu virsrakstā ''teiks'' naftas magnāti

Kur 4.novembris 2019 17:21
2 1 Atbildēt

Naftas magnātiem vēl vairākās paaudzēs būs kur to suslu pardot, jo ne tikai auto uz to barojas

Andrejs 4.novembris 2019 17:29
2 0 Atbildēt

44 tūkstoši tik pat kā par velti ,kas tas ir letiniem ar mūsu algam

?? 4.novembris 2019 19:16
0 1 Atbildēt

Izskatās, ka VW tā nopietni atvēzējies. Vai tās ir beigas Maskam ar viņa Tesla?

Hackey 5.novembris 2019 7:46
2 4 Atbildēt

Elektrība kaut kādā veidā būs jāsaražo! Un zinot ka lai saražotu 1kw degviela būs jāpatērē daudz vairāk! Bet nu aitām to nesaprast, galvenais lai nav piesārņojuma pilsētā!

JanJan 5.novembris 2019 8:48
3 0 Atbildēt

Elektrība jau arī paliek zaļāka, bet muldoņām jau to nesaprast.

Freijers 5.novembris 2019 14:23
0 0 Atbildēt

"zaļāka" varbūt paliek par pāris %, bet krietni dārgāka arī....un to jūt tik ļoti, ka priecājos, kad ra'das iespēja ūdens uzsildīšanu veikt ar gāzi boilera vietā, ja vēl umņiki izdomās akcīzes virsū tam visam grūst...

JanJan 5.novembris 2019 14:50
1 0 Atbildēt

Ne obligāti. Tas pats vējš var būt ļoti konkurētspējīgs. Noteiktos laikos pilnīgi met pakaļ elektroenerģiju pa lēto (nu ne jau Latvijā gan). Saule ar katru gadu arī paliek konkurētspējīgāka. Un nē, tas nav tikai akcīzes utml. dēļ. Tehnoloģijas paliek lētākas un pieejamākas. Vienīgā problēma - nav stabilitātes. Ja koģenerācijas iekārta ražo tik ilgi, kamēr ir kurināmais vai iekārta saplīst, tad vēja parkam atkarīgs no laikapstākļiem.

JanJan 5.novembris 2019 8:48
1 0 Atbildēt

Redzēs jau, kas tur sanāks no šitiem modeļiem. Bet nu galvenais pozitīvains ir - pieaug konkurence elektro segmentā, kas ir labi. Tehnoloģiju attīstībai un konkurencei kopā vajadzētu sist cenas arī uz leju. Interesanti, kāda būs situācija pēc kādiem 5 gadiem?

Frants 5.novembris 2019 19:13
0 0 Atbildēt

Beidziet taču vienreiz "cept" tos propagandas raksteļus !

Ricis 6.novembris 2019 6:51
0 0 Atbildēt

Šķiet ka naftas magnātiem ar no tā kas atlec. Ne pa velti elektromašīnām pārspīlētas cenas.

H 6.novembris 2019 16:11
0 0 Atbildēt

Pie pakaļas tādus mēslus kā elektromobīļus!ja nav vāģa,tad nevajag!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO)

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 3

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti