No 13 800 eiro - UAZ paziņo ekspedīciju modeļa cenas (+ FOTO) 19

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 4.februāris 2020 12:14

Krievijas apvidus auto ražotājs UAZ atklājis modeļa SGR cenas. Krievijā tas maksās 974 900 rubļu (13 800 eiro).

UAZ sācis piedāvāt bezceļu ceļojumiem sagatavotu automobili, kas izveidots uz septiņvietīgās modifikācijas “kombi” bāzes. Automašīnai uzmontēts jumta bagāžnieks un kāpnes aizmugures daļā, kas mantu novietnei nodrošina vieglāku piekļuvi. Priekšpusē uzstādīts izturīgāks bamperis ar cauruļu aizsargu, bet aizmugurē tas kombinēts ar rezerves riteņa kronšteinu un sakabes ierīci piekabei. Pilnpiedziņas “Buhanka” (automobiļa iesauka Krievijā) aprīkots ar nedalāmajiem Spicer  tiltiem, tērauda riteņu diskiem, BFGoodrich All-Terrain riepām un aizmugures diferenciāļa bloķētāju.

Mazliet vairāk komforta ceļojumu auto piedod ērtāki durvju rokturi, atverami lodziņi pasažieru salonā, apsildāmi priekšējie sēdekļi (piemaksa) un viegli kopjami sēdekļu pārvalki, kas nebaidās ūdens.

Motortelpā atrodas četru cilindru 2,7 litru benzīna dzinējs, kas attīsta 112 Zs (198 Nm) un darbojas komplektā ar piecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Ceļojumu “Buhanka” varēs nopirkt vienīgi ar oranžas vai aizsargkrāsas virsbūvi.

Nesen ražotājs ziņoja, ka rūpnīcai izdevies ievērojami palielināt eksportējamo automobiļu skaitu tieši uz arhaiskās “Buhanka” rēķina – izrādās, ka šo automobili iecienījuši ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji, tostarp arī Rietumeiropā




 
Visi komentāri
 
R(8) 4.februāris 2020 14:25
19 3 Atbildēt

90 mito sakuma , tad , kad kupi pradai biznes gaja no rokas mes ar buhanku , piebazam pilnu ar Laimas , Staburadzes un melno balzamu , maucam no Jelgavas uz Varsavu tirgoties un atpakal ar smotkam , ehh , kadas atminas , bet ka " auto " der tikai prieks lauksaimniecibas un ari tad , kad degviela tev ir pa velti

J&MC 4.februāris 2020 15:40
1 5 Atbildēt

Merša dīzeli iesprauž un var braukt!

4.februāris 2020 15:50
2 2 Atbildēt

Viss uztaisīts, kā vaņa saka, toporom, bet tas jau nav galvenais - bezceļos tas dampis iet labi

WAFFEN SS 4.februāris 2020 16:15
23 12 Atbildēt

Dirš... na kkāda, iecienīts arī austrumeiropā, tos mēslus neviens nepērk un nepirks, turklāt pa kkādiem mistiskiem 13,000€,uzlabojuši tikai durvju rokturus un apsildāmos krēslus, jumta bagažnieks un dugas, bet krievam jau tādi nelieli sasniegumi saucas NANO TEHNOLOĢIJA!!!

Latvietis 4.februāris 2020 17:17
12 16 Atbildēt

Tas ka viņi atpaliek ir pat labi, bet autiņš man patīt, arī gribētu tādu kolekcijai. Tikai ko jūs visur to dīzeli bāžat, degviela smirdīga, kad darbojās tarkšķ, lēni uzsilst,fuj fuj fuj. dīzelis der tikai Kuģiem, Traktoriem, vilcieniem, smagajiem!

darklight 4.februāris 2020 18:43
4 4 Atbildēt

Kur tev dīzelis?

Motortelpā atrodas četru cilindru 2,7 litru benzīna dzinējs, kas attīsta 112 Zs (198 Nm) un darbojas komplektā ar piecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Gatis 5.februāris 2020 21:47
2 0 Atbildēt

Nau jau vairs 2golf.. Dīzeļi sen kā nesmird un silst 1 smēķa ātrumā..

Shiirs 4.februāris 2020 19:45
5 3 Atbildēt

Krieveļi laikam pīpē spaisu

Esso 4.februāris 2020 20:28
3 6 Atbildēt

nu ..kas gribēs ,tas pirks,jums neviens neliek pirkt..dolbajobi.Labāk ejiet uz salonu un pērkat Gelikus jaunus..jūs to varat

Arturs 5.februāris 2020 0:44
3 2 Atbildēt

Mašīna ir kolosāla. Viņas galvenā priekšrocība ir vienkāršība. Var salabot jebkurš cilvēks ar savām rokām ar parastām atslēgām. Nekādu kompjuteru un elektronikas. Pavasarī biju Ukrainas Karpatos ap Lvovu, kur dzīvo visi kas ienīst Krieviju, tikai tur Buhanka bija galvenais un labākais transports.

spriidiic 5.februāris 2020 6:02
6 0 Atbildēt

Kā tad , nekas cits tur nebraukā . Nekas. Varbūt mazāk muldēt derētu ?

m 5.februāris 2020 8:19
8 0 Atbildēt

"Var salabot jebkurš cilvēks ar savām rokām ar parastām atslēgām"

Piekrītu, pie tam vēl šo lielisko iespēju nekad nav ilgi jāgaida!

imzz 5.februāris 2020 19:26
2 0 Atbildēt

Ergonomika ir diezgan pretīga. Kolosāls tas buss noteikti nebūs cilvēkiem, kuri garāki par 1.75 m.

Jojo 5.februāris 2020 8:50
2 2 Atbildēt

Wafenam bail palika, atbrauks onkas, un viss. Ar piekakātām biksēm cauri netiks.

DD 5.februāris 2020 8:55
0 0 Atbildēt

Tā zaļā krāsa ir military green, nevis aizsargkrāsa (camouflage) ar raibiem rakstiem.

Kk 6.februāris 2020 7:23
0 0 Atbildēt

Labs.... Lētāks gejiku.... Domāju, kad ļoti labs cenu un piedāvājuma auto... Nišas produkts.

R(8) 6.februāris 2020 8:49
3 0 Atbildēt

Tur no nisas produkta nav ne smakas , 2,7 l benzina dzinejs , kas rij divus spainus degvielas uz simtinu , pie tadas kastes 112zs , driz elektriskajiem velosipediem bus tada jauda , ergonomija ka tanka + vel komplektesanas kvalitate " nekada " , ja brauksi tikai pa asfaltetu celu , nekas jau tur ipasi neluzis , bet tomert jabut mazohistam , lai iegadatos sadu auto

imzz 6.februāris 2020 19:03
1 0 Atbildēt

Tas dzinējs ir mazoktāna degvielai. Interesanti, ar kādu zemāko oktānskaitli benzīnu Krievijā vispār var dabūt ?

Opis 6.februāris 2020 22:37
0 3 Atbildēt

Ne ar vienu dzipu neizbrauks tur,kur var ar šo autiņu izbraukt,maz ir tāds bortinieks,-iet kā zvērs,nav tāds komforts kā dzipiem,bet darba vajadzībām un bezceļiem ir ideāli-uzliec gāzi,vai paņem ar rūpnīcas uzstādīto un rukā-zvejai,medībām,izbraukumiem pie dabas ir labs,Uaz-30gadīgi ripo,cilvēki kam ir ,ir apmierināti.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 2

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 5

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti