AvtoVAZ piedāvā XRay visdārgāko versiju Cross Instinct (+ FOTO) 8

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 30.aprīlis 2020 14:41

Krievijas autobūves kompānija AvtoVAZ uzsākusi hečbeka Lada XRay visdārgākās versijas Cross Instinct tirdzniecību. Pērkot internetā tās cena būs, sākot no 988 900 rubļiem (11 600 eiro).

Cross Instinct atšķirsies ar melnu jumtu, melniem atpakaļskata spoguļiem, tumšiem riteņu diskiem un antenu haizivs spuras formā. Automašīnai būs melni glancēti durvju rokturi, oriģināls sēdekļu apšuvums un multimediju sistēma ar astoņu collu ekrānu, atpakaļskata kameru, Yandex servisu, Alisa balss vadību un iebūvētu 4G modemu.

Par 988 900 rubļiem (11 600 eiro) tiks piedāvāts variants ar 1,8 litru 122 Zs motoru un mehānisko pārnesumkārbu, bet par 1 048 900 rubļiem (12 300 eiro) varēs iegādāties Lada XRay Cross Instinct ar 1,6 litru 113 Zs motoru un automātisko transmisiju.

Lada XRay Cross Instinct, tāpat kā citus Lada modeļus, var iegādāties tiešsaistē izplatītāja vietnē vai uzņēmuma oficiālajā mājaslapā. Pēc pasūtījuma veikšanas autocentra pārstāvis sazināsies ar klientu, lai attālināti prezentētu automašīnu un pārrunātu pirkuma detaļas.

Pēc tad, kad precizēti nosacījumi par samaksu, pircējs  var ierasties pēc automašīnas tirdzniecības vietā vai pasūtīt piegādi mājās, izmantojot evakuatoru.

 
Visi komentāri
 
mxfq 30.aprīlis 2020 17:02
5 3 Atbildēt

laika mašīna (back to 1998) ar iebūvētu yandeksa nešķīsteni?

Palaidniex 30.aprīlis 2020 22:12
1 0 Atbildēt

Izklausas loti jauki un “romantiski” - pasūtīto jauno aluto uz māju piegāda nevis ar aut vedēju, treileri, piekabi, bet ar evakuatoru...

hmm 1.maijs 2020 7:36
3 0 Atbildēt

daudz goda sagribēji - lai autovedēju vienam pircējam norīko

Frontera 1.maijs 2020 19:08
7 4 Atbildēt

Un??Ko Latvija ražo ???Visi sēž vācu autiņos un nodirš krievus,bet paši LV neko neražo...dirsēju tautiņa.

Omega 3.maijs 2020 20:49
1 0 Atbildēt

Salīdzini savu slaveno Krieviju ar Latviju! Un tad padomā vēlreiz. To valstiem ar tai pieejamajiem resursiem varētu padatīt attīstītu un bagātu, un kas tur tagad ir??

:) 5.maijs 2020 7:36
1 0 Atbildēt

Latvijā arī ražo daudz "gudrus" komentētājus

lopes 2.maijs 2020 11:54
1 1 Atbildēt

Ļoti ok par tādu ciparu.

Fans 5.maijs 2020 0:44
0 0 Atbildēt

Ja nebūtu Lada uzlīme, domātu ka KIA.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti