Ford piesaka Mustang Mach-E GT (+ FOTO) 11

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 11.oktobris 2020 14:04

Ford iepazīstinājis ar elektrisko Mustang Mach-E GT. 465 Zs jaudīgā kupeja, kas 100 km/h sasniedz 3,7 sekundēs, Eiropā kļūs pieejama no 2021.gada beigās.

Hamburgā notikusi Ford Mustang Mach-E GT prezentācija. Ford Eiropas nodaļas vadītājs Stjuarts Rovlejs pastāstījis, ka elektriskā Mach-E jaudīgā versija attīsta 465 Zs un 830 Nm. Līdz 100 km/h pilnpiedziņas automašīna ieskrienas 3,7 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir ierobežots pie atzīmes 200 km/h.

Ražotājs atklājis, ka noslēgti līgumi ar uzņēmējiem, kas 14 Eiropas valstīs uzstādīs Ford Connected Wallbox iekārtas. Šīs uzlādes ierīces ar 7,4 un 11 kW spēj uzlādēt Mustang Mach-E akumulatoru mazāk nekā sešās stundās no 10 līdz 80 procentiem.    

Lādētājs ir izturīgs pret laika apstākļiem, tāpēc ir piemērots arī uzstādīšanai ārpus telpām vai automašīnu stāvvietā. Komplektā ir 7,5 metrus garš uzlādes kabelis. Mustang Mach-E pircēji standarta komplektācijā saņem divus no tiem. Walbox var uzraudzīt un kontrolēt, izmantojot viedtālruņa lietotni. Piemēram, var pārbaudīt pašreizējo uzlādes stāvokli un enerģijas patēriņu.

Ford klientiem Vācijā tiek nodrošināta arī pieeja 400 Ionity ātrās uzlādes stacijām un 2400 uzlādes punktiem. Autoražotājs ir viens no dibinātājiem un partneriem, tāpēc Ford klienti pirmajā gadā saņem bezmaksas piekļuvi un ievērojamu atlaidi par elektrības uzlādi. Mustang Mach-E Ionity un citās HPC stacijās var izmantot uzlādes jaudu līdz 150 kW, ievērojami samazinot laiku, kas vajadzīgs elektroenerģijas atjaunošanai. Saskaņā ar ražotāja informāciju, tikai 10 minūtēs var „uztankot” strāvu, kas pietiks gandrīz 120 kilometriem.

 
Visi komentāri
 
WALA 11.oktobris 2020 14:59
4 1 Atbildēt

Tie klauni laikam ir izdomajuši ka Mustang ka zimols tirgosies labāk kā Lincoln ...

viencexperc 12.oktobris 2020 8:42
1 2 Atbildēt

Kāds sakars ar Lincoln.

Šo mustangu prezentēja jau 2019. Un kā mustangu, nevis Lincoln.

Tagad runā, rāda elektrisku Ford f sēriju.

Lincoln ražo tikai hibrīdus.

WALA 12.oktobris 2020 9:22
2 0 Atbildēt

Vistiešākais, Lincoln ir Ford premium zīmols, kam tieksim ir savas problēmas, Mustang savukārt ir kulta "zimols" un izskatas ka pamazām to mēģina pasniegt ka atsevišku auto marku, nu tip kā Lexus Toyotai.

Drīzāk kā 12.oktobris 2020 9:32
5 0 Atbildēt

Drīzāk kā Polestar no volvo, vai Cupra no Seat.

WALA 12.oktobris 2020 12:09
1 0 Atbildēt

ja tas ir labaks un precīzāks salidzinajums, paldies !

viencexperc 12.oktobris 2020 12:30
1 3 Atbildēt

Bet tas bija visu laiku. Pat 1960 gada mustangs, bija mustangs, nevis Ford.

Un runājot par piemēriem, vēl Dodge bija ram. Tagad RAM ir atsevišķs brends.

Nav tiesa 12.oktobris 2020 14:06
3 0 Atbildēt

1969 12.oktobris 2020 14:09
0 0 Atbildēt

Gm 12.oktobris 2020 20:45
4 0 Atbildēt

Jā protams. Ja uz golfa uzlīmēs ferrari uzlīmi, tad tas nekļūs par ferrari!

Mustangs ir tipisks fords, nekvalitatīvs šķibs plastmasas izstrādājums!

Nu labi, šie vecie bija ok, jaunie ir kaut kādu renault clio līmenī, varbūt...

Tūrists 13.oktobris 2020 8:39
0 0 Atbildēt

Jaunajam ar 2,3 T motoru nebija ne vainas, paņēmu taipus dīķim šamo nomā un nobraucu ap 850 jūdzēm, iet labāk par V6, un tērēja kaut kādus 7,5 litrus uz 100. Stipri eiropeisks jau palicis!

WALA 13.oktobris 2020 10:27
0 0 Atbildēt

Viņi ari ar pēdējo tēmeja un ari trapīja uz eiropeiskāku uzvedibu, gan piekares gan daudzas citas jomās ...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 1

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 4

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti