Atlaistais Mercedes rūpnīcas darbinieks sarīko grautiņu un sabojā 50 jaunus V-klases automobiļus (+ FOTO) 32

 

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/aldamu_jo

iAuto | 3.janvāris 2021 5:46

Bijušais Mercedes rūpnīcas darbinieks sarīkojis grautiņu saražotās produkcijas laukumā un sabojājis vismaz 50 jaunus minivenus, nodarot vairāk nekā 2 miljonu eiro lielus zaudējumus.

Mercedes rūpnīcā Spānijas pilsētā Vitorijā noticis incidents par kuru runās vēl ilgi – kāds 38 gadus vecs vīrietis, ko uzņēmuma vadība atlaida īsi pirms jaunā gada, atriebības vadīts, sarīkojis pamatīgu grautiņu jaunās produkcijas laukumā.

Vīrietis nozadzis frontālo iekrāvēju, nobraucis ar to 21 kilometru līdz rūpnīcai, izgāzis vārtus un sācis dragāt visu, kas gadījies tā ceļā. Gatavās produkcijas laukumā, kur uzglabāti pilnīgi jauni V-klases miniveni, viņš sabojājis vairāk nekā 50 vismaz 29 000 eiro vērtās mašīnas, nodarot zaudējumus aptuveni  2 miljonu eiro vērtībā. Ir aizdomas, ka atlaistais darbinieks bija plānojis sabojāt arī ražošanas konveijeru.

18. decembrī Vitorijā notika masveida Mercedes darbinieku protesti - cilvēki pauda savu neapmierinātību sakarā ar darba devēja vienpusējo lēmumam ieviest "jaunu ražošanas plānu", kas paredz štata samazināšanu 10-15% apmērā.

 

 
Visi komentāri
 
dzeltenā jaka 3.janvāris 2021 8:27
54 19 Atbildēt

tieši tā ir jācīnās ar pūstošo kapitālismu

222 3.janvāris 2021 9:34
22 9 Atbildēt

jāiznīcina pašiem savas darbavietas?

Šreks 3.janvāris 2021 8:27
45 2 Atbildēt

Neko nevajag paturēt sevī!

cits bembists 3.janvāris 2021 22:27
7 0 Atbildēt

Es kā psihologs pilnīgi tam piekrītu.No psiholoģiskā viedokļa džeks izvēlējās labāko variantu.

Kalvis99 3.janvāris 2021 9:30
0 3 Atbildēt

Apdrošinātāji nopirka padaudz auto. Tas tiešām tagad izmanīs rūpnīcas plānu? Jaunā gadā rūtaina saule krimināla dēļ vai tiešām ir labāka par bezdarbnieku? Tāpt citur raksta ka strādājis 2016.-2017.g.

granthshala.com/asia/former-e...tory-in-spain/

archivārs 3.janvāris 2021 10:04
3 2 Atbildēt

Tas vēlreiz liecina par MB vājo augata līmeņa menedzmentu...

robots 3.janvāris 2021 10:07
3 0 Atbildēt

roboti diezgan strauji pārņem visu ražošanas procesu - cilvēkus nevajadzēs, tādēļ tas ir tikai laika jautājums

Kanibaals 3.janvāris 2021 14:40
5 0 Atbildēt

Nepārnem vis. Roboti bez apkopes nevar strādāt nepārtraukti kā to dara cilvēki maiņās. Visu neaizstāt ar robotiem.

Krotow 3.janvāris 2021 16:19
4 0 Atbildēt

Robotu apkopei tāpat nevajadzās 1000 sejas pie virpas. Pietiks ar +/- 50. Cita lieta ka visiem šobrīd jādomā par to ko viņi darīs, ja viņu profesija pēkšņi vairs nebūs aktuāla. Un konveijera darbs pilnīgi noteikti tas nebūs. Ielu slaucīšana arī.

Fakts 3.janvāris 2021 22:34
5 0 Atbildēt

Ja cilvēkam vairs nav ko darīt tad viņš kļūst par karavīru ,bandītu,laupītāju ar visām no tā izrietošajām sekām.Tā ir bijis un būs.

Elektriķis 3.janvāris 2021 11:00
6 3 Atbildēt

Varbūt vajadzēja labāk atrast citu darbu?

Krotow 3.janvāris 2021 16:17
3 1 Atbildēt

Gudriniek, pamēģini pats, ja tava ex profesija vairs nav pieprasīta vai arī tur ir darbinieku pārpalikums.

Mnde 3.janvāris 2021 17:43
2 1 Atbildēt

Tāpēc ir jāiet stumt čupā sena darba devēja saražotā produkcija ar nospertu iekrāvēju?

WALA 3.janvāris 2021 11:34
3 1 Atbildēt

puisis uzskatas tiri labi vada iekravēju, ja vien nebutu aiz restem un 2 mio parāds apdrošinatajiem, varetu ari tiri labi dzivot talak ...

anoagask 3.janvāris 2021 14:54
3 0 Atbildēt

Restes nebūs, un 2M norakstīsies maksātnespējā

GB12 3.janvāris 2021 22:10
0 0 Atbildēt

Nenorakstīsies. Maksātnespējas procesā nenoraksta parādus, kas sadabūti, veicot aizliegtas darbības. Vismaz Latvijā tā ir, bet, domāju, Spānijā gan jau arī...

imzz 3.janvāris 2021 12:03
0 3 Atbildēt

Apsardzes darbiniekus arī, jādomā, atlaida :-/

imzz 3.janvāris 2021 12:54
2 1 Atbildēt

Labojums ;) Vismaz viens apsardzes darbinieks sākotnēji bijis gan uz vietas, tikai neko nav varējis vai gribējis darīt. Un zaudējuma apjoms tagad precizēts uz 69 bojātiem transporta līdzekļiem un citu īpašumu kopā 5 miljonu EUR vērtībā.

Krotow 3.janvāris 2021 16:21
3 0 Atbildēt

Un ko viņam darīt? Likties zem iekrāvēja riteņiem?

anoagask 3.janvāris 2021 21:34
4 0 Atbildēt

Apsardzes darbinieks ir opis ar svilpi un telefonu, kas monitorē kameras - nevis cietuma apsargs, kam postenī ložmetējs

Palaidniex 3.janvāris 2021 14:11
5 0 Atbildēt

Veca anekdote vēsta:

Krievijā kāds čalis ienācis policijas iecirknī un vaicājis, kāda transportlīdzekļa vadītāja apliecība nepieciešama tanka vadīšanai?

Uz konsaņēmis atbildi - tak nekādas! Brauciet tāpat! Kurš jūs apturēs?

Kalvis99 3.janvāris 2021 15:17
1 2 Atbildēt

Apturēs cits čalis ar tanku dūri en.wikipedia.org/wiki/Panzerfaust

Latvietis 3.janvāris 2021 17:20
1 3 Atbildēt

Loham Loha Problēmās

Vietējais 4.janvāris 2021 4:37
2 1 Atbildēt

Un tagad viņs savas problēmas atrisināja un tiks pieņemts atpakaļ darbā....

Andrejs 4.janvāris 2021 7:22
1 0 Atbildēt

Blin

Varēja kārtigāt papostīt, ja sež tad sēž

Maigonis XL 4.janvāris 2021 11:50
1 0 Atbildēt

Man patīk karsti puiši!

123 4.janvāris 2021 8:39
1 1 Atbildēt

Pareizi darīja, ka atlaida. Labi, ka nevienu cilvēku nenobendēja.

tdi 5.janvāris 2021 8:49
0 1 Atbildēt

Reti stulbas izdarības putinistu stilā...

MB 4.janvāris 2021 9:15
3 1 Atbildēt

Pareizi darīja, ka atlaida psihopātu, iedomājies, ko šis varēja sadarīt pie konveijera, nepievelkot riteņu skrūves, vai saberot smiltis motorā!

lv 5.janvāris 2021 20:01
2 0 Atbildēt

Latvijai vēl tikai jāmācās no eiropas

Vnk es 6.janvāris 2021 17:27
1 0 Atbildēt

Labais

Autobraucējs . 7.janvāris 2021 0:06
0 0 Atbildēt

Tagad laikam ilgi vairs nevienu vietējo neņems darbā !

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 6

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti