Dacia elektroauto par 11 000 eiro (+ FOTO) 20

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 20.marts 2021 12:19

Dacia Spring dīleru centros sagaidīsim jau šoruden.

Rumānijas autoražotājs Dacia gatavojas laist klajā kompaktu elektroautomobili Spring, kas Vācijas tirgū maksās no 20 490 eiro, kam jāatņem valsts un ražotāja dotācijas 9750 eiro apmērā. Labāk aprīkotā versija Comfort Plus maksās 21 790 eiro (12 220 EUR).

3,73 m garais pilsētas krosovers Dacia Spring ir 10 cm garāks par Renault Twingo Electric. Automašīnai ir piecdurvju virsbūve un četras sēdvietas, bet 44 Zs elektromotors, kas piedzen priekšējos riteņus ļaus sasniegt 125 km/h maksimālo ātrumu. 27,4 kWh baterija nodrošina gaitas rezervi 230 un 300 km attālumā, attiecīgi ārpus pilsētas un pilsētā.

Versiju Comfort Plus Vācijā var pasūtīt jau no šodienas, izmantojot attālināto pieteikšanos pa internetu. Šīs versijas aprīkojums ietver, tostarp multimediju sistēmu ar 7 collu skārienekrānu un viedtālruņa savienojumu, parkošanās palīgu ar atpakaļskata kameru, metālisko krāsu virsbūvei ar oranžas krāsas akcentiem interjerā un eksterjerā.

CCS ātrās uzlādes iespēja ar 30 kW uzlādes jaudu ir pieejama par papildu maksu. Pamata versijā (Comfort), kuru varēs pasūtīt vēlāk, ietilpst manuāla gaisa kondicionēšanas sistēma, Bluetooth radio un Mode-2 uzlādes kabelis. Pamatkrāsa ir balta, bet metāliskais krāsojums virsbūvei būs par papildu maksu.

Dacia savu City SUV plāno piedāvāt arī Carsharing automobiļu iznomāšanas uzņēmumiem, līdzīgi kā Latvijas un Lietuvas uzņēmēji ar savu 10 000 eiro vērto FreZe Nikrob EV.

 

 
Visi komentāri
 
Nu 20.marts 2021 14:47
19 6 Atbildēt

ja šitik primitīvs mazauto maksās 20t € !!?

Salons kā no 90.tiem gadiem.

Pietam ar 200km nobraukuma rezervi?

Tas ir sviests.

anoagask 21.marts 2021 17:38
0 0 Atbildēt

10k maksā bundža un salons, baterija otrus 10k

reku 20.marts 2021 16:57
11 3 Atbildēt

Domāju ka prātīgāk būs vilkt laukā no kūtiņas auzu kleperi,ar to tālāk un lētāk būs .

ezis71 20.marts 2021 17:17
0 3 Atbildēt

Katastrofa 20.marts 2021 18:36
0 0 Atbildēt

.."pieteikšanos pa internetu"

ezis71 20.marts 2021 19:02
0 3 Atbildēt

Tas pats auto tik ar Renault emblēmu.

Shiira banotā atrauga 20.marts 2021 21:46
1 7 Atbildēt

Sveiki. Gribējām pieteikties uz kursiem "pareiza kreisā soļķa pildīšana netīrās kannās" pie Nīcas bomāra. Ludzu uzrakstiet, kad sāksies pieteikšanās. Paldies.

Ar cieņu.

Tesla īpašnieki

650 20.marts 2021 22:09
4 1 Atbildēt

Konkrētos termiņus grūti pateikt, bet vispassaules autobūves tripperizācija tiks noteikti pabeigta ievērojami ātrāk par jebkuru vaksinokakāciju.Nākammsezon pat sēdēkļi piedzīvos muttāciju, tos aizstās jaunākās paaudzes Celmi.Jā.Attā.

Grēta 21.marts 2021 9:11
6 1 Atbildēt

Jap.

Bet nu liela daļa no tiem cilvēkiem kas pašlaik pārvietojas ar ford, reno, pežo un citroen neko dižu nezaudēs, tiem tā kvalitāte ir tāda pati, kā šai daciai.

650 21.marts 2021 22:33
0 0 Atbildēt

Jā, bet tuvākajā laikā "mūsu" poppulārāka degviela laikam būs humora/sarkasma maisījums

Pļurkt 21.marts 2021 8:00
1 4 Atbildēt

Vācijas tirgū maksās no 20 490 eiro, nevis 11 000!!

Kāpēc melot!

Subsīdija 21.marts 2021 8:29
10 2 Atbildēt

Kādēļ Tu melo?, kur redzi, ka Vācijā maksās 20tk?, pie mums, jā, Vācijā 11 000

malvism 21.marts 2021 12:01
1 0 Atbildēt

Es teiktu, ka virsraksts ir clickbait.

Auto maksas 20+k.

Tad jau tikpat labi var teikt, ka eUp, kas starp citu tehniski man liekas ir labāks (vismaz klimatkontrole ir ), maksa 10cik k DE, bet pie mums pāri 20k. Un ko man dod DE cena, ja man LV ir jāpērk daudz dārgāk?

Pļurkt 21.marts 2021 13:29
0 2 Atbildēt

Iemācies kaut kādus ekonomikas pamatus!!!

Tad IESPĒJAMS spēsi sajēgt atšķirību starp maksā un subsidē!!

CIK VAR PIST SMADZENES AR SAVU IDIOTISKO UN MŪŽDIEN NEPAREIZO DROŠĪBAS KODU!!

priekš kam? 21.marts 2021 14:13
0 1 Atbildēt

Man svarīgi, cik es izvelku no maka, kur paliek pārējais pļurkt viņu zin - kam man tas vajadzīgs?

650 21.marts 2021 22:47
0 0 Atbildēt

-es kkur lasīju (oficĀli) ka piem tādā Itālijā jau 20jā g ir izdots kaut kāds tipa dekrēts, ka valsts "piemetīs" katram elektroauto pircējam kādus apm/līdz 11k eur.Acīmredzot, tas ir kaut kāds modernās eiropas iestatījums,kurš mūsu 1rindniekus diez vai tuvākajā laikā sasniegs.Figzin, vai par kuru katru auto, bet nu tipa apm tā.Turklāt, tajā IT gadījumā sekoja gara depeša par TO, ka tiks ievērotas arī parasto autoīpašnieku intereses šajā sērgas laikā- tiem esot uz vairākiem mēnešiem atlikti obligātie maksājumi un tml..,un laikam vēl bija kaut kas teikts par TA termiņiem un uttt.

kupeja 22.marts 2021 13:52
5 0 Atbildēt

pa 11 vacija jau tadu var nemt ,bet pie mums pa 21 nu nav verts ,kamer nebus subsidijas ,ka citas civilizetas valstis

gunbox 22.marts 2021 16:49
1 1 Atbildēt

Nu tad beidzot kāds ražotājs parāda, cik ir patiesībā jāmaksā elektroauto.

Zuze 23.marts 2021 16:25
0 1 Atbildēt

Nesaprotu, kāpēc vispār jāražo tādi sūdi? Ražošanas pēc? Jo pēc gada jau būs citi veiktspējīgāki modeļi.

Sitauto 23.septembris 2021 8:14
1 0 Atbildēt

Clickbait

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 4

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 12

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti