Kindzulis rakstīja: nejauc fiatu ar viduu iekraameetu motoru ar porshu klasisko kursh ir rear-engined
en.wikipedia.org/... :Rear-engined_vehicles
en.wikipedia.org/... :Rear_mid-engine,_rear-wheel_drive_vehicles
Lidzibu tur vadamiba daudz un netikai to. TRICKY vadamiba uz robezas, itsevi$ki ja automobilim daudz jaudas........,sakeres ar celju daudz,lidz bridim kad ta pazud negaiditi!

tipo rakstīja: Es arī esmu par Fiatiem, šis man jau ir otrais pirmais bija Uno1.7ds tagad Tipo1,4ie. Fiatiem irļoti izturīga ritošā, stabilizatori ir gan priekšējiem gan pakaļējiem riteņiem kas visu uzņem uz sevi.
Man patīk šis teksts
Zinot to, ka šī teksta autors tagad brauc ar 1987. gada 2.2 cigāru 
īstenībā, tagad pats braukāju ar 2004 gada fiat stilo dīzeli ( 3d). A4 ar 2000 gada nemaz netiek lidzi, pietam mans autisnh ir ar tikai 115zs motoriiti. Labi komforts varbut nav tads ka lancia vai alfa, bet nu konkrētais modelītis ir forsais. Man ka jaunam patik nipri pabraukt un krustojumos kauna nav japaliek. Brauksana kaifs.... Tagad tik domaju par chiptuninga apmeklēšanu......
Vispar nav jau tik slikts fiatins 
Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/...
). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Vispār tur tika salīdzinats ar A4 nevis A3 un runa bija par gaitas īpašībām
Apdares kvalitāte fiatam ir ok, stilo nav luksa klase, tādi pat plastmasi kā golfam vien ir 
windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!
P.s. Renault club arii TOP!!! 
Piebaldzens rakstīja:
windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!
P.s. Renault club arii TOP!!!
par renaultclub tapšanu....
tipisks latviešu drisēju klubs tur top 

nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt 
Nav daudz informācijas pagaidām, bet, man liekas, ka fiat klubs vairāk ir domats informācijas apmaiņai par tehniskiem risinajumiem, jauniem un veciem modeļiem, tusiņiem un tamlīdzīgi, nevis kā nežēlīgais šķūņinga cienītāju klubs 
windy rakstīja: Nav daudz informācijas pagaidām, bet, man liekas, ka fiat klubs vairāk ir domats informācijas apmaiņai par tehniskiem risinajumiem, jauniem un veciem modeļiem, tusiņiem un tamlīdzīgi, nevis kā nežēlīgais šķūņinga cienītāju klubs
toč fiatistiem baigi interesē tačkā irmantorie tehniskie risinājumi?
Reizēm rodās jautājumi par tehniskām niansēm- kā tikt klāt, kā nomainīt, kur pasūtīt. Reizēm ir interese par citiem modeļiem - kādas atšķirības, kādi plusi un mīnusi. Vienkārši padalīties ar informācuju un iespaidiem. Man pašam tāds klubs interesē tikai no šādiem aspektiem, var jau būt ka kads vēlas arī ko citu.
Tomēr doma, ka kādas auto markas vai grupas klubs ir domāts, lai Jānītis Pēterītim iemacītu uzčipot savu drapaku piemājas šķūnītī - ir nedaudz dīvaina. Tādām lietām ir domāti attiecīgi servisi, kuriem tad arī ir visas nepieciešamās programmatūras un pieredze. Starp citu - šādu servisu kluba arī kāds kādam var ieteikt...
windy rakstīja: Reizēm rodās jautājumi par tehniskām niansēm- kā tikt klāt, kā nomainīt, kur pasūtīt. Reizēm ir interese par citiem modeļiem - kādas atšķirības, kādi plusi un mīnusi. Vienkārši padalīties ar informācuju un iespaidiem. Man pašam tāds klubs interesē tikai no šādiem aspektiem, var jau būt ka kads vēlas arī ko citu.
Tomēr doma, ka kādas auto markas vai grupas klubs ir domāts, lai Jānītis Pēterītim iemacītu uzčipot savu drapaku piemājas šķūnītī - ir nedaudz dīvaina. Tādām lietām ir domāti attiecīgi servisi, kuriem tad arī ir visas nepieciešamās programmatūras un pieredze. Starp citu - šādu servisu kluba arī kāds kādam var ieteikt...
manā bērnībā Jānitis piemājas šķūnītī čipoja Anniņu.... nevis Pēterīti, kā tas ir moderni tagad 
Pirmais rakstīja:
Piebaldzens rakstīja:
windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!
P.s. Renault club arii TOP!!!
par renaultclub tapšanu....
tipisks latviešu drisēju klubs tur top
nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt
un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...
Piebaldzens rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Piebaldzens rakstīja:
windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!
P.s. Renault club arii TOP!!!
par renaultclub tapšanu....
tipisks latviešu drisēju klubs tur top
nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt
un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...
ko es konkrēti iesākšu???
labi konkrēta tev atbilde - pieslēgšu riepu spiediena monitoringu!
p.n.
starp citu, kautkur renaultklaba lapā kāds nesen vaimanāja par "diskotēku" megānes priboru panelī.....
gribi pastāstīšu kā to var ieslēgt...
1) nospied un paturi podziņu, kas ir "dvorņiku" slēdža galā, nu to, ar ko kompja rādījumus uz paneļa pārslēdz
2) nospied pogu "start/stop", nu to, ar ko iedarbina mašīnu....
3) priecājies par lokālo disenīti....
varbūt kādā nākamajā sērijā pastāstīšu arī kā no šī režīma iziet ārā..... vai varbūt tomēr paraudāt renaultklabā, kur neviens pat šito fišķu nezina 
windy rakstīja: Šoreiz piekritīšu Piebaldzēnam - lai regulētu mašīnas kompi, taisītu diagnostikas un remontus ir jābrauc uz attiecīgu servisu. Bāzt līkus pirkstiņus kur pagadās ir nelaba doma, jebkurā normalā servisā par vainas likvidēšanu pēc ziņkarīgas ķimerēšanās "a vosj pats sačiņīšu" paņem maksu 2x lielāku nekā paņemtu uzreiz atdzītam.



tad huļī ņaudēt pa visu netu un taisīt līkroču megaklubus???
Teiksim tā, ka es pietiekami daudz nopelnu, lai atļautos saremontēt autiņu servisā un nelīstu tur kur man nav pietiekamā daudzumā zināšanu
Turklāt - parādi, kur iet runa par megaklubu?))
Ok, ja zēni to klubu uztaisīs, ieteikšu, lai pasauc tevi uz viesizrādēm. Varēsi palielīties ar savu megaizglītību visās jomās
Tik žēl, ka reizēm pēc tādu "spečuku" remontiem kārtīgam meistaram ir ilgi jamīlējas, lai izlabotu "uzlabojumus" 
Pirmais rakstīja: p.n.
starp citu, kautkur renaultklaba lapā kāds nesen vaimanāja par "diskotēku" megānes priboru panelī.....
gribi pastāstīšu kā to var ieslēgt...
1) nospied un paturi podziņu, kas ir "dvorņiku" slēdža galā, nu to, ar ko kompja rādījumus uz paneļa pārslēdz
2) nospied pogu "start/stop", nu to, ar ko iedarbina mašīnu....
3) priecājies par lokālo disenīti....
varbūt kādā nākamajā sērijā pastāstīšu arī kā no šī režīma iziet ārā..... vai varbūt tomēr paraudāt renaultklabā, kur neviens pat šito fišķu nezina
Var arī iebāzt roku kabatā un pakasīt kuli.Ja interesē ko var darīt pēc tam-dod ziņu,pastāstīšu.
remonts ir viena lieta, tas nozīmē, ka kautkas ir noklājies, bet konfigurēšana ir pavisam cita lieta
bet nu ierindas pilsonis, kas sveces maina autorizētā servisā manu teikto nesapratīs nekad 
Piebaldzens rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Piebaldzens rakstīja:
windy rakstīja: Kā mani fascinē cilvēki, kuri ienāk diskusijā, tikai tāpēc, lai pateiktu ko jēlu. Ja reiz cilvēkam nav intrese par tēmu, tad kādēļ vispār ko rakstīt?
Par klubu runājot - internetā esmu manījis šīs tēmas aktualizēšanos jau trešo reizi ( fiatuklubs.wordpress.com/... ). Varbūt šoreiz kas izdosies?
Manuprāt ir vērts to atbalstīt, jo reizēm citu lietotāju pieredze var būtiski palīdzēt
Varu TIKAI un vieniigi izteikt ATBALSTU kluba izveidei, jo zinu CIK gruuti un laik ietilpiigi ir izveidot sjaadu klubu!!!
P.s. Renault club arii TOP!!!
par renaultclub tapšanu....
tipisks latviešu drisēju klubs tur top
nevienam nav pat softa ar ko tačkai pieslēgties un galvenais ir gudri umņičīt
un KO tu "gudriniek" iesaaksi ar to softu??? Nu buus tev tas softs, iesleegsies, ieraudziisi, ka kopis izmet kautkaadu mistisku 09712 kodu UN TAALAAK??? Zinaam jau mees taadus "tipa mastjer svej ruki"... var jau protams riepas ar montierlaapstinju un aamuru monteet, bet var ar arii ar speciaalu iekaartu...
Priekš īpaši tupām personām - progas priekš tam ir domātas, ka tās arī to kodu iztulko
Bez tam hrenim tak laikam arī bija boša elektronika ar visām no tā izrietošajām praktiskajām sekām?
Kaut kādi "mistiskos kodus" es reizēm no sava kompja ar gaismas diodi nolasu - kā nekā divdesmitgadīgai špricei nevajag VAG-COMu
- bet, protams, tur nav nekā mistiska un nets pilns ar kodu tabulām
P.S. Es saprotu, kāpēc piebaldzēns nav redzējis kā nolasa [ar boša oriģinālajiem tūļiem] kļūdas - no servisiem, kuros tādi ir, piebaldzēnu dzen prom, bet piebalgas servisos tikai kūvaldu un lomiku pazīst, bet kļūdas nolasa pēc skaņas, ar kādu kūvalds atsitas pret motoru

Megānei tak spuldzītes arī pie dīlera jāmaina 