Piebaldzens rakstīja:
msh - par tevi JAU kliist legjendas forumistu aprindaas... Un par paareejo - man patiik un es braucu... Nebuut neapd... tos, kas brauc ar daargaakiem auto - lai jau... Bet tavi texti par bezmotoru autinjiem un zimeesjanaas ar veciem sjrotiem un to CIK VARONIIGI esi kautko savam sjrotam nomainijis, kaa arii tavi texti, kur viss iznjemot tavu II/III paaudzes GOLF vai OOOO 90to gadu vidus razjojumu ir pilniigi meesli un tipa bezmotori, ir vienkaarsji gara nabadziiba... Izskataas, ka tu vai nu nemaaki vai vienkaarsji NECIENI savaadaak domojosjus autobrauceejus...
P.s. Man NAV zjeel samaksaat adevaaktu ciparu meistaram, kas ar savu pieredzi un zinaasjanaam SALABO nevis kautko sakjiimikjo mana autinjam!!!
Nu, sākam ar spamu [
]. Zini piebaldzēn, kurā brīdī motors ir motors? Nu, teiksim, 140 vai 150 ņūtonmetri uz tonnu
Pats tak reiz izrādīji, ka tu gribētu kaut ko stiprāku - kad pirmais piedāvāja savu kreiso čipšķūningu, prasīji, vai nevar kaut ko uzčipsot
Vēl jau arī šitādi "braucēji" diezgan krīt uz nerviem ar savu vilkšanos un sēņošanu - gan var saprast - ja pedālim gājiens ir varens, bet tas izmaina tikai graboņas zem kapota skaļumu, priekš kam tad spiest... Pārsvarā samierinos, ja kaut kur jāsteidzas, eju garām.
Par tiem savādāk domājošiem - ir arī tāda kategorija - saucas "savādāk nedomājosji". Piemēram, izskaidro, kāpēc tev ir tieši megāne, nevis peža, citrons, micuks, kujdajs vai kaut kas cits?
Un kāpēc tā tur šujmašīna, kas tev tur ir, nevis kaut kāds 1.8, 2.0, 1.9D, 2.0D?
Ak, un vēl par zīmēšanos - baidos ka nu jau manam "sjrotam" ir lielāks ekstru saraksts, nekā tavai megānei. Traki, ne?
Tagad pārejam pie nopietnās daļas
Tātad - kur tur ir kāds adekvāts cipars - 10 - 20 ls par to, ka piesprauž kabeli pie tava reņa un palaiž progu?
Bet par pieredzējušajiem meistariem - es baidos, ka to skaits ir ļoti mazs 