"TypeR iet "normālāk" par jebkuru Golpu" - kas tad diez ir Golf R - tas nav golfs? Un ar to normālumu diemžēl ir parastā hondas zāles pļāvēju problēma - kā jau zini, hondas izstrādājumi paredzēti pensionāriem vai puišeļiem; šis konkrēti puišeļiem, jo pensionārs tik daudz nemaksās par mašīnu, kur nav sajūtama starpība pret lētāku, par cik pensionārs nekad nenovedīs to motoru līdz pūtiena slieksnim :D Jauda it kā abiem ir vienāda, bet griezes momenta salīdzinājums ir interesants - golfam max griezes moments ir no 1,8k līdz 5,5k - hondai no 2,5k līdz 4,5k - apmēram tādas pat konfigurācijas motors ne tikai turbīnu iegriež ļoti nepraktiski augstu, bet piedevām vēl tā turbīna nav spējīga motoru piepūst jau no 4,5k....
Bet nu, honda tāds astoņesmito gadu pirmās puses kurbulis vien tik ir - bet nu tā kā kaut kādi niecīgi uzlabojumi ir novērojami, iespējams, pēc 10 gadiem kad eiropieši ražos vairs tikai elektromobīļus, honda, iespējams, būs jau tikusi tik tālu ar benzīnnieku ražošanu, kur bija eiropieši astoņdesmito beigās, kad audī 2.2 20v turbiķis ar netiešo iesmidzi, bez maināmām sadales fāzēm, un parastu turbīnu, spēja attīstīt max griezes momentu no 2k līdz 5,5k, sniegumu, kas hondas 2,0 turbiķim, aprīkotam ar kosmosa tehnoloģijām, ir tik sasniedzams kā cūkai mēness.
Tu noteikti piesauksi ka tas hondas mašīnas izstrādājums ir lētāks par Golf R - nu jā, jo tas gan satur mazāk satura - bet nu tas ka to type R vispār var mēģināt salīdzināt ar R, jau arī ir pavisam nesens jaunums - mk7 ražošana bija labi jau pusratā, kad hondai beidzot izdevās uzražot type R, kurš beidzot būtu spējīgs noskriet visvājāko GTI; līdz 2015. gadam hondas zālespļāvēju jūsmiņi varēja lepoties vienīgi ar to, ka viņu type R motorzāģis ir augstu uzgriežams, bet ne ar to ka tas ietu.