"...brīnos, uz ko viņi cer?"
Uz brīnumu gan jau 
Uz analogu jautājumu kāds zināms ļaužs atbildēja - bet naudu taču vajag 
Viņiem NAV uz ko cerēt- melu propaganda darījusi savu,par 36k to struntu var tirgot vēl 3,6 gadus.Balto 16g allroadu jau gadu tirgo- no 49 uz 42 ir nokritis.Pa kādi 28 gan jau kāds paņems- ja nebūs sarūsējis līdz tam.Dažs labs varens dīleris apkakaasies pats pirmais, tas būs taisna atmaksa par smadzeņjāšanu un demagoģiju.Redzēsim kur viņi bāzīs tos apmaiņas fonda trīsgadīgos hlamus.Pāri ielai wessam lai nodod, tam iespejams ir 0% Līgums ar Tolmetu (paskat pat daži burti sakrīt;p)
Pircēji nav stulbi, ekonomikas pamati mācīja, par tirgus cenu uzskatāma cena, par kādu pērk pircējs, nevis tirgo pārdevējs. Līdzsvars darījumā.
"tam ciparam, par kādu pirka"
Nja, tas nekas, ka daudziem auto tie 2-3 gadi mēdz būt vnk katastrofāli vērtibas krituma ziņā.
Tā pārdošanas cena jaunam 35-39K jau bija puslīdz OK, pasties šodrīd - Mollers par tādas komplektācijas Q5 grib izspiet 52-55K, stāv kā konservbundžas padomju gastranomā, reti kurš pērk
Normāli par tādu divgadīgu būtu prasīt 25-27K, bet Latvietis praktiskais grib izspiest kko vairāk 
Varbūt cer uz to, ka cilvēks paskatīsies, ka jaunie ir 50k+, tad jau tie 35k ir ok darījums :D
Lai tiktu uz sitiena vaļā no trīsgadīga auto,tam ir jābūt ar kaut ko ievērojamam (motors,komplektācija)un venai ir jā būt (kā te saka)tādai,ka pircējs ir gatavs maksāt.Tas ir,ka nevis par dīlera iedomāto un maiņas klientam iestāstīto demagogcenu,bet gan ar Lielu zaudējumu.Krietnus 15-20k ja ne vairāk par 1gadu,ja runa par 80-90k jauncenu.Gribi blatot,maksā ragā.Jeb kā Oskins teica,met vnk ārā,nulle%.Tas q5 ar standarta motoru ir bezpersonisks suuds,kam nafig to vajag lietotu un pa 36k.Pārējie auto- tkko labs,tā 96%,ka tas būs dīzelis.To neņems tapc ka tagad vnk ir bail.Bet cita nav un nebūs.Tapc viņi paņems labāk jaunu vessa konzerbundžu (pagaidām)vai brauks ar kārgurū vai vispār uzliks Boltu tam visam un paņems desmitgadīgu zem desmit k.Kā vecos laikos.Mollers būs viens no pirmajiem,kurš sūkās ledu,jo praktiski visi trīsgadīgie vai apmaināmie auto Vag-am ir tdi.Tā ka Oskinkg-s rullē- jo mollers ir gļēvs,tam viedokļa nav,savu (pat potenciāli teorētisko) klientu tas neaizstāv un (viņaprāt) iAuto lasa pamatā Lohi.Tā ka neteiksim,kur lai viņš bāž savus tos tri-tdi-wv12 tauragus un tās tdi kukuškas pa 55-88k pirmcenā,kas tur gar žogu skumji garā rindā stāv,nemaz nerunājot par to,uz ko (varbūt) kāds būs ar mieru to samainīt pret savu esošo apnikušo trīsgadīgo tdi dzelzgabalu.Tagd tikai uz Tolmetu- jo tas rullē visos laikos,tapc ka bez liekas drišanas un demagoģijas.