Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.
taaa... ta pats meeghinaashu salikt visu vienaa klucii:
Volvo rez. d. veikals Gogola 11 (pie Zin. Akad.) - 9484030
Sasha (Marupe) - 9256631
Volvo serviss Smerla iela 3 (no Brivibas ielas nakosais pagrieziens pec pagr. uz Kinostudiju) - 9211092, 7516594
Kantora iela: 9149090 (tas gadienaa nav tas pats, kur sasha?)
Ja nav priekšpiedziņa,vēl Jaunmārupē ir Sergejs(9511273)
nu it kaa daudzmaz ir?
Vēl jau ;
APE
Signāls
AutoStars
MūsaM
Jā vēl Autogross liepājasielā 7612241
Sveiki Vulvu rullētāji!
Lūdzu Jums info , kur var 850 nomērīt kompresiju un izzvanīt kompi uz kļūdām? Mūsā rinda un pluss tam pasham neļauj skatīties
Ir vēlme pirkt , varbūt ir kādas īpashas lietas uz ko vērst uzmanību?
Mjaa , pirms jautaa palasi
Izlasiju to kluci un pienemshu meerus
Nu tad uz cerībām!
perkon
Ko tad tu isti pirksi? Aero vai 850? ![]()
Ham
Es tevi ta tuliit izveleeshu!
![]()
Nekas gruts - tikai jaku kroga aizmirsu
Par laimi jamaa sodien jau pie manis ![]()
spameri - atbildiet tak cilvēkam par tēmu! ![]()
Taa kaa esmu palicis bez auto , tad tagad ar gadiigu cilveku paliidziibu braucu ar 850 . Iespaidi ir savaadi
Taa ka shim eksemplaaram ir iznjemts katalizaators un vietaa ievietots rezonaatotrs , tad braucot ar 5 strokjiem dziesma ir patiikama , bet 9000 LPT bija jestraaks. 850 piekare ir cietaaka bet kompenseets tiek ar eertaakiem un miikstaakiem seedekljiem , apdaree vairaak izmantota plastmasa , kas par seviim liek maniit bedrees .
Pabraukshu kaadu laiku ar Vulvu (kameer neatnjems), bet mekleeshos ..............
Ne Perkon - labak uz Rudeni nebrauc bet kraaj SAAB Airai ![]()
perkon nedari muļķības!!!![]()
Pērkon,
Jums SAAB labi piestāvēja
Bet Volvo vēl labāk piestāvēs.![]()
Prom nevienu nedzenam, un ja palīdzēsiet atrast 850(vai940-960) universāli, vēl vienu biedru pulkā dabūsim.
Ham
Mindee savu languaagi! ![]()
Eu ko juus normaalu topiku piegaaniijaat, marsh uz sviesta topikiem un tur vereesiet d***st cuk vien jaudas
Kursh ir sviesta topiks?
Perkon - tur jau ta lieta ka Vulvam visi topiki tadi ![]()
Un tie ir Kredoka piespamoti ![]()
Vajadzīgs padoms!!
Esmu iegādājies VOLVO 850 DOCH GLE. Motors nedzaudz "ēd eļļu", apmēram 600 grami uz 15 000 km. Un caur eļļas uzpildes korķi sulojas eļļa. Motoram jaudas zudumi nav jūtami.
![]()
![]()
Varbūt es ir dumjš, bet vai eļļa nav jāmaina ik pēc 10K km?
new_volvists rakstīja:Vajadzīgs padoms!!
Esmu iegādājies VOLVO 850 DOCH GLE. Motors nedzaudz "ēd eļļu", apmēram 600 grami uz 15 000 km. Un caur eļļas uzpildes korķi sulojas eļļa. Motoram jaudas zudumi nav jūtami.
Vai nav elje paarlieta?Normaali pa vaacinju sulo tad ,ja gumijas nav vispaar.
Peec idejas Volvom servisa intervaals var buut arii 15000, vairaak tas ir atkariigs no razhoshanas gada un eljas kaadu lieto. Normaals eljas pateerinjsh volvim skataas liidz 400grami uz 1000km, tas ir liidz 4L uz 10000km
. Pie eljas nomainjas lietas kas obligaati ir jaadara tas ir : jaanomania eljas kakla korkja gumijas bliive un vara bliiviite kartera korkjim. Normaalos servjos to parasti dara.