Protams, ka ir iespējama pasaule bez kara. Visiem vajag atbruņoties un padoties iebrucējiem, tad kara nebūs, būs miers. Pretoties ir agresija.
Karš ir labklājības dzinējspēks, bez kara nebūtu datoru, ne interneta kur komentēt. Cilvēks ir pērtiķis, iedod tam banānu un vairāk neko arī nevajag.
Piemēram ir tāda Ziemeļu Sentinela sala, kur dzīvo civilizēti cilvēki bez kara (jo nogalina jebkuru iebrucēju) un labklājībā, neko citu viņiem nevajag tikai, lai liek šos mierā. Bet nē visādiem civilizētiem misionāriem jāplijās šiem virsū.
Melīt iekal to vienreiz savā tupajā paurī, nav nekādi sodi, tos var uzlikt tikai policija vai tiesa. Tas ko tu aizstāvot mafiju sauc melīgi par sodiem ir līgumsodi. Te nu bija cīnītājs pret PVE.
Sodīt tu vari savus sīkos šmurguļus, ja zupu neizēd ne jau kaimiņus, kas nepatīk.
Kā tā neiekļūsti patvaļīgi. Kā tev vispār un uz kāda pamata ienāca doma, ka vari kājām patvaļīgi šķērsot privātīpašumu, tad iekļūt privātveikalā tikai tāpēc, ka durvis vaļā un tālāk krāmēt sev nepiederošas preces groziņā. Tu taču esi gatavais komunists, ņemt svešu bez atļaujas. Deģenerāts. Ja es uz savas mājas uzlikšu uzrakstu “Veikals” arī dosies iekšā un raustīsi durvis?
Tas tikai vēlreiz pierāda, ka līgumu tie slēdz ar auto numuriem, jo ietobežojums ir uz numuru nevis personu. Te nu bija pasaciņas par Civillikumu.
Tad darbs lai arī maksā, vai tas ir “darbs”, kur naļikā ķepā saņem.
Nabaga norvēģi, kas nezin to ka infrastruktūra netiks līdzi.
Jau vairāk kā trešdaļa elektrisku vai hibrīdu un kā nemētājas tā nemētājas izlādēti auto ceļa malās.
Kāpēc BRICS turpina slepkavot?
NATO nav ekonomiskā savienība un par sankcijām nespriež, lasi 7x melīt.
NATO nefinansē Krieviju. Beidz murgot.
Bradypus rakstīja:
Kāpēc neviens nerunā par tādu “sīkumu,” ka šis papīrs ir jāparaksta arī NATO un tas vairs neatļaus NATO dalībvalstīm šādu agresiju finansēt? Izmisīgā slepkavošanas mīļotāju vēlme līdz pēdējam piesegt savus pielūgtos eiro komunistus?
Par kādu agresiju ir runa? Aizstāvēšanās pret uzbrucēju tagad ir agresija? Galīgi sapīpējies.
Tev laiks uz iSabiedriskais portālu. Dīvaini, bet tomēr apgrozies auto forumā. Tikai zirgu transportam ir nākotne.
Vēlreiz prasu kāds sakars tam ar NATO? Beidz lietot kremļa naratīvu.
Rīga pa tuvu pašu teritorijai. Esam drošībā.
Kārtējā Minska3, nav nekādas nozīmes ko slēgt ar Krieviju.
Pilnīgi jau bija notēmēti. Bet visi taču stāsta, ka poga bija Krievijā un Ukrainai nebija reālu iespēju tos izmantot. Tad kā galu galā ir?
NATO kā organizācija neko tur nefinansē. Kāpēc jāmelo?
NATO nekādā veidā nav iesaistīts Ukrainā, jo Ukraina nav NATO dalībvalsts.
Ukrainai jāstrādā pie kodolprogrammas, tās ir Budapešta memoranda sekas, vairs nav nevienai valstij pamata iebilst, jo citas garantijas nestrādā.
Bezgalīgas slepkavošanas vēlme kā reiz ir Krievijai. Ne jau ar Ukrainu tā apstāsies. Krievijai nav citu mērķu, kā iekarot un slepkavot, der arī pēc tam kādu paspīdzināt.
Cik ironiski to dzirdēt no meļa, kas apzināti sagroza Bila Geitsa teikto. Arī labi zini, ka nekas par to nebūs, vienmēr varēsi izmuldēties, ka tikai pajokoji.
>transsievietes viegli uzvarēja īstās sievietes
Tik ne ko tās īstās sievietes izskatījās vairāk par vīriešiem, kā tās transsievietes. Tas tevi nemulsināja.
Skolo kā gribi visos laikos ir bijuši homoseksuāļi. Tur nu nekas nemainīsies. Pēc idejas vajadzēja būtu izmirstošai novirzei, bet nē. Man kaut kā tas nesatrauc, sauc sevi kā vēlies.
>Vispār kur jūs esat sataisijušies mirt - mājās vai slimnīcā?
Protams, ka slimnīcā, kurš tev tuvinieks ļaus nomirt mājās. Tad tas jādara pēkšņi un miegā. Tā kā pat pekstiņstāstītājs Bergs nelīdzēs no slimnīcas izvairīties.
Tā nu gan tas nav. Kādā valodā uzdod jautājumu, tādā tas arī meklē. Vai arī uzdodot jautājumu latviski, tas tomēr meklē internetā rezultātus angliski un tad brīnās, ka nav neko latvijas lapās atradis.
Ak jā vēl Suno izmantoju. Bet būtu vēlams, ka mūsu zvaigznes Reiniki un citi ar to sāktu izmantotu tad varbūt kas klausāms sanāktu.
Maksas stāvvietai ir arī persona, kas šo maksu pieņem, kā arī veic uzskaiti. Elementāri. Ja nespēj to nodrošināt, tad tā nav maksas stāvvieta.
>Maksas stāvvietas ir eksistējušas vienmēr, kopš padomju laikiem.
Neatminos, ka padomju laikos sūtītu līgumsodus. Tāda viltus kārtība ir tikai tagad.
Par 539.zīmi un skaitītājiem:
(vi) Vietās, kur uzstādīti stāvvietu kases aparāti, jānorāda, ka par stāvēšanu ir jāmaksā un šādu stāvēšanu ierobežo skaitītāja darbības laiks.