Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kas tas par sūdu? Testētie un apstiprinātie nav rādītājs visiem saslimušajiem.

Tēma: Pirms-pirkšanas diagnostika - iespējams eļļa sulo no dzinēja kloķvārpstas pr. blīvslēga

Nu tad iespējams ir kādas eļļas kas tos blīvslēgus padara cietus kā plastmasa.

Tēma: Pirms-pirkšanas diagnostika - iespējams eļļa sulo no dzinēja kloķvārpstas pr. blīvslēga

Ja būtu jāveic zobsiksnas maiņa tad nebūtu liela problēma, pie viena nomainītu. Tāpat mainīt, ja nedara pats būs padārgi. Tās blīves Hondām švakas, izkalst ne ta dēļ karstuma ne ta dēļ eļļas un laiž garām. Ja maina tad vērts paņemt dārgāku nevis MVQ, bet FPM materiāla. Ja pil tad tehnisko neiziet.

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Jei bogu mīnusu licēji redz kur video autors pirmajā komentārā atzīstas ka video ir prikols - youtu.be/sS8T6m3Huao

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Nu beidz. Serveru tehnika nevar izbeigties, jo to normāli bez UPS neslēdz.

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Tev viss labi?

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Tas ir Adobe Aftereffects, pat zibens efekts pazīstams. Afigetj, un tas skaitās žurnālisms likt fake CGI video kā piemēru. Būtu nu labāk izvērtējis avotus, nav brīnums ka tic visādai herņai. Lūk tuvākais kas ir lodveida zibenam ir lodveida izlāde pa gaisvadu līnijām - youtu.be/jSCWcL8asCU

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Lodveida zibens neeksistē. Iespēra zibens vai notika īssavienojums.

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

》Rīgā nav elektrības, kāpēc? Lai būtu ko pajautāt.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Nekādu tālejošu plānu nemaz nav, pasaule ir banāli vienkārša, katrs rauj deķīti uz savu pusi. Bet nočipot visus derētu.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kaut ko līdzīgu var lasīt izlaižot 3 caur google translate, dziļāku jēgu tur var nemeklēt.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Jei bogu kas tas par sviestainu sviestu.

Tēma: Volvo V60 EGR

Tausts ir papildaprīkojums. Tev nebūs zināt eļļas līmeni.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Un nebūtu arī šāda problēma - www.vp.gov.lv/?id=426&said=426&rsd=1 Bet vispār ko tur čipot, paņemt DNS paraugu pie dzimšanas.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Un kāpēc ne, uz mājas jumta jau ir LMT tornis.

Tēma: Volvo V60 EGR

Ko nozīmē tipiska problēma tas ir tipisks simptoms kādai problēmai. Ja eļļa nenonāk EGR tad arī nekas tur neaizlips. Tad jau izpūtējs augtu ciet tikai tā.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Paturi savas seksualās fantāzijas pie sevis.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Hujavejs ir miris, lai dzīvo samsūds.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

650 saldi sūkā savu ppi-

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Izveido šo mana.latvija.lv/e-adrese/ un tev vairs nesūtīs spamu uz EDS vai e.csdd.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Oficiālā datubāze ir šī - imeidb.gsma.com/imei/index#

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kāds vēl krāns, ir ārkārtas grūtniecība nevis krāns.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Vēlreiz saku tāda pārkāpuma "agresīvi vadīja" nav, bet protokolā tādu diagnozi raksta par to ir stāsts.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Ko tur apspriest, CP ir tavas taisnības pedējā instance. Ieraksta "agresīvi vadīja" un viss pat tiesā neatmazgāsies, tā kā labāk lidz LV humānajai tiesai netikt.Tagad pat VP ir psihologi un uzsākuši kampaņu pret "agresīvajiem". Nekur CSN ne LAPK nav aizliegts agresīvi vadīt auto.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Nevajag lāpstu lsi tevi nopeilētu. Tavu podziņtelefonu arī nopeilē, bez tā GSM nestrādā ir jāzin kur telefons pārvietojas un uz kādu torni to jāpārslēdz.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti