Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kurš tev to frankenšteinu pēc tam regulēs. Tur no oriģinālā motora un vadības vairs nekas nepaliks. Poļu fiats sanāks.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Ja tas viss kemperim vajadzīgs tad vieglāk to visu būtu aizstāt ar vienu akumulatora moduli no Tesla baterijām, arī tās tagad Latvijā ir dabūjamas. Būs tev 5kWh, jeb 400Ah@12V un svars 26kg. Spriegums gan tur ir 24V. Var pat dzesēšanu/sildīšanu nodrošināt.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Lietot tu viņu vari aukstu un karstu, bet ne jau lādēt. Un tie kas aizstāj auto akumulatoru ir 12V spriegumam. Bet viss tas pasākums ir ekonomiski nelietderīgs.

Tēma: Paaugstinas temp.

Vispār jau radiatora ventilatora devējs un temp devējs vadības blokam var būt atsevišķi tāpēc var maldināt. Jāmēra temp pa taisno vai arī jānomaima temp datčiks, kas nav tik dārgi un tad jau manīs. Silto gaisu salonā pūš?

Tēma: Takā noraustās( nošūpojas), nevis krātās

Kārba?

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Ekonomiski nelietderīgi, jo pēc apraksta vajag 3 tādus.

Tēma: Opel Zafira ECU

Ka tad izradijās vainīgs bloks? Tad jau tika sprausts klāt cits lai to konstatētu.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Tas tomēr nav Jazz.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Un zvanu maz, tas ir slikts rādītājs. Bet ņem verā ka bildes tikai pēc vakardienas kļuva aktuālas(sniegs), bet tie kas iepriekš skatijās to jau piefiksēja un vairs neskatīsies.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Tas ir kā tagad mēģināt(ar garo ē) tirgot lietotas ziemas riepas ar 6mm atlikumu. Noiets etaps.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Tas lai slēptu asins peļķes pēdas. Jazz ir mafia auto. Un vēl tas pirksts bildēm priekšā. Bet reālāk tiešām ir facebook pārdot ss pamazām iziet no modes, jo tiešām atbilst nosaukumam sludinājumi.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Lai brauktu akumulators tikpat kā nav vajadzīgs, strāvu ražo ģenerators. Auto iedarbina A nevis Ah.

Tēma: Alfa Romeo - vai ir tik traki kā runā?

Pasaku vācele

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Ņem vērā tev nevajag 100ah bet gan kādas 20-30AH, jo starta akumulatorus tāpat nedrīkst regulāri izlādēt zem 80% līdz ar to tās ah nenozīmē ka visu arī izmanto. Litija tādā ziņā ietilpību var lietderīgāk izmantot un arī starta strāva ir pat lielāka kā svina aķiem. Vispār alternatīva ir powerbanka kas ļauj arī auto piestartēt tad arī uz ielas nepaliksi, bet nu jā esošo aķi būs jāatstāj.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Galvenā problēma ir uzlāde mīnuss grādos. Arī interesējos vienu brīdi pie ražotāja par to kā šie 12V litija akumulatori uzvedas pie negatīvam temperaturām un atbilde bija miglaina. Principā jau pie -5°C lādēt li-ion nav droši. Dronam cik esmu novērojis brīdinājums par zemāku veiktspēju parādās jau zemāk kā pie +15°C tomēr to lietojot uzsilst līdz 30°C, iespējams šiem ir līdzīgi ka kontrolieris lādēs ļoti lēni līdz sasniegs pieļaujamu temperatūru. ---- Atbilde no Lithiumbatterypower.com: I would recommend limiting the charging rate at that temperature to .25 C, which depends on the capacity of the battery. What is actual limited is the rate at which the battery can absorb power. Unfortunately, extreme low temperatures affect every form of battery; lithium is simply affected less than others such as lead acid or gel. Please feel free to email me with any other questions. If you have a specific battery in which you are interested, please let me know and I can give you more specific information in regards to your question.

Tēma: Tesla pickup - cyber truck

Ne viss kas lēts ir labs - youtu.be/4dTTxdw7Z2c Iespējams tas bija tā paredzēts.

Tēma: Alfa Romeo - vai ir tik traki kā runā?

Vai ir tik traki? Nē vecais ir trakāk.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Nu bet VWFans arī prot baudit auto kas nav baudāmi. Ņemot verā ka jaunāks nekļūst laikam jau laiks uz kādu Renault pārkāpt.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Nav nekā baudāmāka par sabiedrisko transportu.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Piemēram apakšējos šarnīrus TA nevar pārbaudīt, jo auto nav uz pacēlāja.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ņemot loģiku un izpildot loģiski.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pēc Vīnes konvencijas vienmēr ir jāturas pie labās malas.

Tēma: Aquapel - izturīgs prētlietus ftorpolimērs autostikliem

Principā pue auto mazgāšanas ievasko arī stiklu un efekts tas pats. Tāpat tie līdzekļi būtu pie nākošās mazgāšanas jāatjauno.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nepieciešama vel atsevisķa tēma, kur pietiekties profila dzēsanai, jo šobrīd iAuto neievēro GDPR prasības un nav iespējams dzēst pašam savu kontu.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Redz kā sacepās, tātad kas vainīgs tas bailīgs. Banu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti