Kompresija jāmēra. Vēl pie kompja pieslēdz nav jau retro auto kuram jāzīlē kafijas biezumos.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Automasina raustas
Kompresija jāmēra. Vēl pie kompja pieslēdz nav jau retro auto kuram jāzīlē kafijas biezumos.
Tēma: Ko lejiet savos motoros
Ja tā būtu tad daļēji sintētiskā eļļa arī zaudētu īpašības. Tāpēc brīnos ka vēl kāds lej pussinētiku kaut ir sintētika pieejama..
Par to jau es arī rakstīju, ka tad var sanākt bums. Vispār jau tur vajag mini apli.
Nu kāds no kreisās var aizbraukt taisni, bet vairāk pa labi.
Tēma: Ko lejiet savos motoros
Domā minerāleļļa ir bez piedevām? Drīzāk jautājums, kurš vēl lej tā saucamo pussinētiku(patiesībā daļēji sintētisko) eļļu, kur sintētika nebūt nav 50%.
>1.) Daudzi no Tallinas ielas labās malas griežas pa kreisi uz Deglava. Vispār jau tu ir zīme, ka kreisais pagrieziens ir aizliegts. Tur ir divi taisnie virzieni ar sadursmes iespēju, tā kā riskē tie, kas brauc kreisā pusē(CSN 78)
Kur nabagiem jābrauc, lai sēž mājās un strebj bada zupu. Vairumam ģimeņu nav auto un nekas, nav tā pirmā nepieciešamības prece, bet rada atkarību tas tiesa.
mefisto rakstīja: Ja jau par rūsu panesās, ko darīt ar nelielām virsbūves švīkām līdz metālam (ir neliela virspusēja rūsa)? Piekrāsot ar touch up krāsu? Uzziest kādu iekonservētāju un krāsu pa virsu? Pieļauju, ka krāsošanas kantoros neņemsies ar tādiem sīkumiem.
Pamēģināt ar cinkoru(cinka elektrolīzes aparāts) pāriet pāri un tad piekrāsot ar touch up zīmuli.
Brunox-epoxy ir sūds, jo to vairums lieti nepareizi un ne pēc nolūka.
Nu re Bradypus beidzot atzini, ka iekšdedzes motors nav efektīvāks par tvaika turbīnu, kas arī bija jāpierāda, pirms tam te spriedelējāt par 60% un augstāku efektivitāti.
Tēma: Tuvais lukturis nedeg
LED ražotāji uz kastītēm raksta ka spuldzes ir CANbus atbalstu. Kaut kā neticu ka spuldzē ir kas vairāk kā tās pretestība ķēdē.
Tā izskatās. Drusku iekonservēja, bet caurums spārnos tik un tā.
Šogad autoizstādē apgāju apkārt tai Krown Mazda 6 kas it kā apstrādāta. Pat nekur ar to nebraucot jau abas, apstrādātā un neapstrādātā, puse izskatās vienādi.
Vēl pāris caurumus izurba lai nav visas plastmasas jāņem nost?
Tēma: Lamda sensora adapteris
Nu ja autors nenosauc auto un kas ar to darīts tad maz ko var līdzēt. Jā palasīju arī par LSU 4.9 bet gudrāks no tās mārketelogu valodas nekļuvu.
Tēma: Lamda sensora adapteris
Var izsaukt kļūdu, jo lai lambdas zonde strādātu korekti tai ir jāsalīdzina āra gaiss ar izplūdes gāzēm. Korpuss ir hermētisks un vienīgais caur ko references gaiss ieplūst ir pa vadu apvalku iekšpusi. Ja tos lodējot sakausē tad zonde korekti nestrādās. Bet visdrīzāk tai zondei ir čau un ielikta neatbilstoša.
Bradypus rakstīja: Nē, tas neiegūst visas - tikai labās. Tieši tādēļ tas ir lielisks risinājums. PHEV atšķirībā no elektromobīļa ir lielisks tāliem braucieniem un neierobežo lietotāju. Toties izslēdz no aprites neefektīvus iekšdedzes dzinēja lietošanas režīmus un ātrumkārbu.
Nav tie PHEV visi vienādi. Daļa tiešām ir tikai iespēja nedaudz palādēt. Tas ir tikai pārejas posms.