Portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija liecina, ka šis "Peugeot 307" ir reģistrēts uz 19xx. gadā dzimušas sievietes vārda, kura pati ar to arī dodas uz tehniskajām apskatēm. Iespējams, ka arī šajā gadījumā xx gadus vecā sieviete bija pie stūres.
Drošvien grūti apdzīt, ja pudele rokā. Bet vispār izskatās pie stūres bija dāma.
Tāpat pilnā masa liela un nodoklis priekš pirmā auto.
Es ar vēl ciešos. Gribētu XF, bet ne dīzeli.
Smuks nodoklītis un patēriņš.
Lai gan tagad iespējams laiž cauri ar lediem, jo iepriekš nebija punkts ka var būt vairāki gaismas avoti ar vienu funkciju.
Marķējums arī ir tā sertifikācija un izgatavotājs ir domāts luktura bet komplektā ar auto piemēroto sertifikāciju, tipa Žiguļiem var nebūt E marķējums bet GOST.
Būtu lidmašīnas biļetei sanācis.
Franču auto ņemt ir riskanti tad jādzīvo Francijā.
Nu negribas ieteikt kaut ko ar ko autors pēc tam nositas.
Toyota vai Lexus tad drīzāk. Hondām virsbūves netur. Mazdas un Mitsubishi arī labāk nē.
Toyota Corolla, Avensis. Lexus is200.
Drošība tādā zārkā nekāda.
Šie arī nederēs, jo tehniskajā piesiesies par tām diodēm un eņģeļacīm.
Šie neder? m.ss.com/msg/lv/transport/spare-parts/mazda/mx-3/alocb.html
Bet viss ko vajag zināt ir šeit - m.likumi.lv/doc.php?id=292396
Lukturi
Lukturos atļauts uzstādīt tikai izgatavotāja paredzētos vienāda tipa un jaudas gaismas avotus. Tiem jābūt sertificētiem un marķētiem atbilstoši transportlīdzekļu sertifikācijas noteikumiem. Ja transportlīdzeklis pirmo reizi reģistrēts līdz 2000. gada 31. decembrim, gaismas avoti var būt sertificēti un marķēti atbilstoši prasībām, kuras tika piemērotas, izgatavojot (sertificējot) transportlīdzekli. Aizliegts lietot lukturos tādus gaismas avotus, kādus tiem nav paredzējis izgatavotājs.
4.1.5. Gaismas kūļa noliekuma regulēšanas ierīces
A. Prasības
A1. Ja transportlīdzeklis aprīkots ar galveno lukturu gaismas kūļa noliekuma manuālās korekcijas ierīci, tai jādarbojas un jābūt darbināmai, vadītājam atrodoties vadītāja sēdeklī.
Ja automobilis, autobuss, motocikls, tricikls vai kvadricikls aprīkots ar lokizlādes lukturiem, jādarbojas galveno lukturu gaismas kūļa noliekuma automātiskās korekcijas ierīcei, ja šādu ierīci paredzējis izgatavotājs.
Halogēnam nevajag nekādu līmeņošanu prasība ir lai marķējums un ja ir manuāls augstuma regulators tad lai ir uz 0 uzlikts. Tik nedrīkst braukt ar pilnu bagāžnieku uz TA, jo redz tad noliekot uz 0 rāda augstāk, bet TA džeki ir burta kalpi.
Tieši tā. Katrā profesijā iestājas profesionālais pofigisms. Tā smago šoferi ar laiku sāk grēkot un sēdēt viens otram astē, tā arī Mahimas brūk un Černobiļas uziet gaisā.
LEDus gan var likt nav aizliegts, marķējums tas pats.
Tas bija sākumā kad likās ksenons baigi spožš tad salika ierobežojumus. Tagad jau LEDu laikmets.
To šitie purnā braucēji piemirst ka tagad katrs otrais tagad sēž telefonā/navigatorā vai skaita vārnas tā ka šis manevrs ir kļuvis ļoti riskants.
Ar tādu būsi pirmais džeks ciemā. Mašīnā ideālā kārtībā tikai motors čupā.
Par to arī runa ka tas nav precīzs mērinstruments bet gan vizuāls palīglīdzeklis.