Tad jautājums kāds tam ir mērķis. Piedalīsies auto audio sacensībās? Tā līmēt kā video ir bezjēdzīgi, lieks svars un efekta būtiska nav. Nav nepieciešams ar vibroizolāciju nolīmet visu laukumu, pietiek ar 1/3 laukuma. Pat mersim vai bembim nav tā salīmēts no rūpnīcas bet skaņas izolācija ir laba.
Vislabāk būs "dari pats" firmā.
Kāpēc ne. CSDD uzdevums būtu izlases kārtā izsaukt dažus uz atkārtotu pārbaudi un pieķerti servisus kas pārkāpj prasības. Jau tagad ir BINGO sistēma, ka tavu auto var pārbaudīt ārpus kārtas.
Pēc mafijas krusttēva Lukstiņa nāves varēs.
A1. Ieslēdzot priekšējos miglas lukturus, jādeg visiem uzstādītajiem priekšējiem miglas lukturiem.
B2. Vadības ierīce nedarbojas 2
Ja uzstādīti tad jādeg.
Pārbaudi motoru. Pieliec strāvu pie otra tinuma un pārbaudi. Ja rezistors tad tas var būt banāli pārdedzis, kā tas reizēm gadās ar salona ventilatora ātrumiem, kad nodegot rezistoru blokam paliek tikai ātrums pa taisno.
Tas ir tomēr kas cits, bet vienalga kārtējā pseidozinātne.
Sastrēgums pretēja joslā nosaka to, ka tev ir aizsegts skats un nesties pretī ar 50km/h nebūs droši jo no aizsega var iznirt gājējs. Bet ja grūti aptvert 145.pantu tad ir iespēja to sadalīt pa daļām un viss kļūs skaidrāks. Nekas neliedz paātrināties, ja nav gājējs ko laist, bet ja patraucēji tātad nebiju novērtējis korekti.
Nē šis pielipis arī pie ekstrasensu šoviem. Tic ka tādi eksistē, bet dīvainā kārtā tikai Krievijā nu gluži kā mistiskās āderes kuras nekur ārpus bijušās Krievijas impērijas nezin.
Savu Darvina balvu tie gan saņem. Bet tie tavi D visvairāk ir laukos kur ja iegriežas policija viss rajons zin, bet tāpat kāds iekrīt.
Kas tieši tur ir neizpildāms? Normāla prasība, ka ieraugot gājēju, lai to palaistu ir nevis jāuzgāzē, bet jāsamazina ātrums lai to palaistu. Ja nav ko laist tad 145. pants neuzliek nekādus pienākumus toties konvencija gan prasa braukt tā lai var jebkurā brīdī apstāties, piemēram, ja pretējā joslā ir sastrēgums abpus gājēju pārejas tad tev jātuvojas ar tādu pašu ātrumu kādā virzās sastrēgums tas nekas ka josla brīva. Neesi gadījumā programmētājs?
Sieva vīru programmētāju aizsūta uz bodi, piekodinot: "Nopērc maizi. Ja ir olas – nopērc desmit". Tā nu vīrs pārnāca mājās ar desmit maizes klaipiem.
Vīnes konvencijā prasības ir pat vēl stingrākas kā 145.pantā. Konvencija prasa palaist arī gājējus kas tikai gatavojas šķērsot, t.i. arī tos kas stāv netālu no pārejas un lūr piemēram telefonā.
Vispār jau juridiskā atbildība šobrīd "autopilotiem" ir atrisināta, sekundi pirms sadursmes tas nobļaujas, ka cilvēkam ir jāpārņem kontrole un bams, vadītājs vainīgs. Tā bija arī nesenajā Tesla avārijā.
:D vispār tipiski NASA darbinieki ir cauros svīteros un nemazgātiem matiem, jeb ar pričenēm no 80. gadiem.
Ja novelkot roceni auto paliek nekustīgs, tad kāda iespēja ka tas izskustēsies vēlāk. Praktiski neiespējami diski oksidējas strauji un saķere tikai pieaug. Tā kā autovadītājs pats uzreiz saprastu ja slīpums pa lielu, pie tam ziemā var slīdēt arī ar visu roceni tā kā tas bremzēšanas spēks tur nelīdz. Likt 3 jau nu tiešām ir šantāža.
Spilvenu esamību jau nu elementāri var pārbaudīt, jo neesamības gadījumā tiek lodēti rezistori un stūre pāršūta. Tāpat arī ja zināms ka spilvens izšāvis pie dīlera var noskaidrot detaļas numuru kuram vairs mašīnā nav jābūt uzstādītam. Sānu spilvenus arī var pārbaudīt kaut vai noņemot durvju blīvgumijas un pa šķirbu zem apšuvuma palūrēt vai nav nogriezti. Ja ir birokrātija tad lai ir līdz galam. Laiks arī čipšķūnerus piegriezt ar izravētiem DPF/Kataliz/EGR.
Precendents jau ir. Latvijā pie Maksimas sabrukšanas ir vainīga skrūve.
Izlasot šī mēneša "Likums un Taisnība" numuru vēlreiz pierādās, ka CSDD darbošanās ir pupu mizas. eshop.kasjauns.lv/lv/ezurnali/numuri/lasit/?ezurnali_m=112&ezurnali_n=2861&ezurnali_a=11
www.autodna.lv/lp/W0L0XEP68G4069407/opel/63dc32a9c5f1118fbef561123cafd059bcd4f3d5
jauns.lv/raksts/bizness/275434-ridziniece-inga-neizpratne-avarija-sagandetais-auto-kuru-ieteica-norakstit-pecak-nonak-atpakal-pardosana
ru.focus.vesti.lv/news/rizhanka-nedoumevaet-strahovshiki-vynudili-perepisatj-ubituyu-mashinu-a-teperj-ona-snova-v-prodazhe?19783
Stāsts tāds, ka apdrošinātāju "norakstīts" auto tiek nevis CSDD norakstīts, bet noņemts no uzskaites un tālāk BTA pārdod to uzpircējiem, kas to "sataisa" kā jaunu. Vissmieklīgākais, ka auto ir jauns līdz ar to pat tehniskā apskate joprojām spēkā, tas nekas, ka drošības spilvenu nav. Kad jautā CSDD kā tā, tad atbilde ir ka policijai esot jāanulē tehniskā apskate. Fantastika.
Kāpēc gan nevarētu būt kārtība, ka pēc šādām avārijām, kad auto netiek it kā labots tad lai atkal uzliktu uzskaitē būtu jāaiziet ekspertīze!? Tagad skaidri zināms ka šis auto ir bez spilveniem, bet CSDD tik plāta rokas un muti.
Atkinsona ciklā gan patēriņš ir mazāks,bet arī jauda ir mazāka kā varētu gaidīt no tāda paša izmēra Otto cikla motora. Tiesa Prius motors nav gluži Atkinsona motors, jo Atkinsona cikls tiek panākts ar ieplūdes vārstu regulējumu nevis kloķvārpstas. Nu jau Toyota ir arī duālā cikla motori ar VVT-iW sadaleni, kas ļauj darboties abos variantos, gan jauda ir gan patēriņš mazāks.
Kāpēc akumulatoru neesi nomainījis? Te speci saka, ka 5 gadus tik turot.
Neaizmirsti DPF filtrus, turbīnas un citus pričendāļus, kas elektroauto nav. Tas no sērijas ja grib salīdzināt detaļu cenas, kas var salūzt.
Amerikosu dubultaģents tas Lukašs :D Nopirkts. Es tik to krievu propagandu nesaprotu, redz kur ASV visus nopērkot, ko ta Krievija nenopērk pretī? Kurš vairāk sola tas dabū.
Ok neprecīzi izteicos hibrīdi un elektroauto.
Būtu nu metuši mieru, krāpj tik tautu ar saviem lūžņiem.