Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Artimb. Tas tiešām būtu dīvaini ja Volvo vadības bloks pats regulētu maisījumu līdz tādam ciparam. Tā kā TA mēra atgāzes darbinot ar gāzi tad visticamāk gāzes iekārta ir nenoregulēta, jo lambda 0.6 kaut jābūt ap 1. Protams ka Volvo kompis rāda kļūdas jo jūk prātā un vaino visus sensorus pēc kārtas. Tās ir viltus kļūdas, kas jānodzēš kopā ar adaptāciju un jāpabraukā tikai ar benzīnu, lai adaptējas pie tā, tad veic diagnostiku vai viss normas robežās un tikai tad braukt pie gāzeniekiem(uz benzīnu).

Tēma: Tehniskā apskate decembrī

Skate ir jāiet reizi gadā, nevis pēc gada, tā kā pa lielam neko tur tāpat neiegūst. Tas tikai CSDD ieviesis, ka nākošais termiņš ir pēc gada lai tauta nešūmējās tikpat labi var arī nākošā skate būt pēc 9mēn atkarībā no TA grafika. Mazajiem cilvēciņiem vienkārši patīk iedomāties ka apčakarē sistēmu. Kā jau latvieši viens izdomā un pārējie dara pakaļ. Pie reizes sāli un griķus arī vecajā gadā vajag iepirkt.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Overengineering ir ASV auto. Motori ar lielu resursu bet mazu jaudu. Eiropiešiem ir vairāk tendence uz bad engineering jeb sarežģit vienkāršas lietas. Redz kur Vairai mersis izjucis tā kā neatmaksājas taisīt, it kā neticas bet viss iespējams.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tie visticamāk būs japāņu ražojumi, jo nav pārbazti ar elektroniku un nesatur BOSCH/Siemens dibeninženierijas detaļas. Arī motori,lai gan mazāk inovatīvi toties uzticami. Vēl ASV auto neprasīsies tik ātri uz kapitālo toties degvielas patēriņš un nodokļos samaksātais to neatsvērs.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tesla ir alumīnija. Land Rover Discovery ar savulaik bija alumīnija virsbūves detaļas.

Tēma: Nevar iziet skati dēļ paaukstināta CH

Kāds vēl katalizators, katalizatora mērķis nav sadedzināt nesadegušo degvielu bet gan samazināt CO un NOx izmešus. Bet lai kaut ko varētu ieteikt kā minimums būtu jāzin kas tas par auto(tādu marku savs auto nezinu) un kādas paaudzes gāzes sistēma uzstādīta. Cik zema kompresija un vai visos cilindros? Vispār prasās pēc vadības bloka diagnostikas vai visi devēji ir normas robežās, tāda zondes un katalizatoru maiņa uz dullo neko labu par servisu neliecina. Kļūdas panelī neuzrāda?

Tēma: Kā dīzelim vislabāk iztīrīt sprauslas?

Nu jā dīzeļiem cits degvielas spiediens.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tam kuram ir visšvakākā komplektācija un mazākais motors. Bet jautājums bezjēdzīgs, jo ja jāmaina motors tad būtiskāk cik maksās jauns motors.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kreisā josla=princips? :D

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Skanēja klak...klak...klak kā jau visi dīzeļi. Tik dzidri kā traktors. Vienīgais Opel kas pēc kaut kā izskatās laikam ir vien Opel Speedster.

Tēma: Kā dīzelim vislabāk iztīrīt sprauslas?

Šitā tīra sprauslas - youtu.be/tUE5m_UWCz4 (RUS)

Tēma: Kaut kas nav kartiba...

Tipa esot ja sprauslas sulo tad uzsilušu grūti pielaist, jo ieplūdē satek pēc noslāpēšanas un aizlej motoru nākošreiz darbinot. Aukstam vairs netraucē laikam pagūst pirms tam iztvaikot.

Tēma: ? Opel Meriva īpašniekiem?

Tad jau drīz uz Tolmetu un sirds būs mierīga... Bet nu par Opeli jūsmot tur vajag pamatīgas klapes uz acīm.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Tieši tāpēc arī novāc ātrāk no ceļa, lai nebojā ražotāja imidžu. Nu ne jau džips ir drošāks par vieglo. Var saprast arī ražotājus cik ilgi tad turēt rezerves daļas noliktavās no vecajiem modeļiem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

85km/h jau ir galvu reibinošs ātrums.

Tēma: Ideālais jaunais labi remontējamais motors

Domāju glābējiem ir arī savs viedoklis no kura gadu desmita auto ir vieglāk cietušos izgriezt. Braukt ar pagājušā gadsimta vai gadsimta mijas auto ir pašnāvības mēģinājums ikreiz kad tajā iesēžas.

Tēma: Passat b5 priekšējais lukturis--jauns vai lietots?

Latvijā pārhromēt pa īstam nekur nevar.

Tēma: Ko jūs domājat par GPS, lai zādzības gadījumā atrastu auto?

Kā "aizdzīt" nieka 20sek ar GSM signalizāciju aprīkotu auto - youtu.be/ZtFsQTDbE6I

Tēma: DVD90 NAVI

Tik vai firmwari arī nav jāatjauno.

Tēma: Ko jūs domājat par GPS, lai zādzības gadījumā atrastu auto?

Nobloķēt var visu bet tad tiktu radīti traucējumi ne tikai raidītājam bet plašākā apkārtnē un to jau nevarētu nepamanīt. GPS uztvērējs nekad nav bijis domāts lietot slēptā veidā tāpēc nav brīnums ka šādam nolūkam neder.

Tēma: Lukturu pulēšana

Pulēt jau var tikai tas ir nelietderīgi ja tāpat jalako. Prūfs ir tajā faktā, ka nedzeltē jau polikarbonāta lukturis bet gan laka, kas ir uzklāta pa virsu. Nopulējot laku par daudz sāks dzeltēt plastmasa un tad ir pī. Ja vecā laka sākusi dzeltēt vai viegli skrāpējas varbūt lietderīgāk ir to atjaunot un pie nopulēta laka neturas. Gan jau profs uz aci pateiktu uzreiz kuru ir vērts pulēt bet kuru jāpārlako.

Tēma: Kvēpu filtrs

Nav runa tikai par vidi bet arī citu plaušām. Nu nav citiem jāelpo kvēpi tikai tāpēc ka kāds izdomā būt gudrāks par inženieriem. Kad pagalmos tie dīzelisti ziemā silda savus traktorus elpu sit ciet.

Tēma: Lukturu pulēšana

Nepareizi. Ir jāuzmatē ar smilšpapīru un jānolako. Tās aizsargākrtas ir tāds pats fufelis kā auto vasks kas ātri noiet. Autolaka jau bloķē UV starus un papildus nekas nav jāapstrādā. Taču ar kreiso ksenonu UV aizsargkārta gan būtu jāliek bet no iekšpuses :D

Tēma: Kā mēs rīkojamies?

BMW īpašnieki ir īpašs gadījums viņi uzskata ka eņģeļacu gabarīti aizstāj tuvās vai dienasgaitas gaismas par ko šos pamatoti CP izčakarē.

Tēma: Lukturu pulēšana

Aizved nolakot pie jebkura krāsotāja ne jau lukturis jāpulē bet gan jāatjauno aizsarglaka. Plika plastmasa saulē būtu pagalam gada laikā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti