Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunājam par auto DVR

Diskrēti ir salona spogulī iebūvētie tos nemanīs.

Tēma: Salona apsildes radiators.

Nu lai tā auzaugtu ir jābrauc ar ūdeni dzesēšanas sistēmā vai stipri nesaderīgam antifrīzam jābūt. Visticamāk radiatora maiņa neko nedos.

Tēma: Kļūdas kodu lasītājs

Tev uz šejieni - www.hondaclub.lv/forums/search.php?keywords=P2004

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Izlasīji TSB linku? Vai nu paņem Niponā tos klipšu pa 3Eur vai no šrota lukturiem uzliec tos un ieliec maisiņus lukturī, lai pieskaras reflektoram no aizmugures. Maisiņš kā tāds problēmu ar nenoblīvetu lukturi neatrisinās,bet var izlīdzināt straujas mitruma maiņas, tomēr tam ir jāpagūst arī izžūt. Ja tas nelīdz tad būs ar fēnu vien jājauc lukturi ārā un jāblīvē no jauna. Ražotāji taupa uz blīvējumu uz tiem ražošanas apjomiem jo mazāk jo labāk. Var jau mēģināt no ārpuses noblīvēt, bet var nelīdzēt.

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Te oficiālais TSB - photos.imageevent.com/astroboy/workstuff/tsxtsb/B07-016.pdf Tipa iemesls, ka kapots spiež uz lukturi un ietekmē blīvējumu. Risinājums uzstādīt metāla klipšus, kas savelk kopā(P/N 06336-SEA-305), bet pēc atsauksmēm tas daudz nelīdzot. Klipši gan jau ka der arī no šrota lukturiem.

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Domāju drīzāk jāpapildina lampu šķidrums -

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Tak ne jau vāciņš laiž garām,lai gan to ar der nopūst ar durvju blīvju pretsalšanas silikonu un noslaucīt. Reāli pats lukturis pa perimetru nav noblīvēts un stikls. Par Hondas oficiāliem maisiņiem gan pirmā dzirdēšana, diez vai atsevišķi no luktura ir pieejami hondakarma.com/threads/pre-facelift-headlight-misting-warranty-extension.108/live?page=1

Tēma: Pēdējā laikā tiek zagti BMW 5.sērijas modeļi.

Būs kāds stāvējis ar uztvērēju un raidītāju tev pie durvīm.

Tēma: Pēdējā laikā tiek zagti BMW 5.sērijas modeļi.

Būs kāds stāvējis ar uztvērēju un raidītāju tev pie durvīm.

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Jā nē velti amerikāņi taupa lampiņas un aizmugurē neliek virzienrādītājus bet rausta bremžu uguņus, citādi pārāk lukturis siltu. Ielikt papildu lampiņu var atļauties tikai citi ražotāji. Kondensāts veidojas neatkarīgi ir vai nav lampiņas, ja lukturis nav hermētisks un sūcas gar malu garām.

Tēma: Priekšējās lampās rodas kondensāts

Tas ir Honda kasjaks jānoblīvē ar lukturu hermētiķi pa perimeteu (ne silikonu). Vēl var lukturos gar spuldzi iemest tos silīcija maisiņus kas paliek pāri no preču izpakošanas un uz kuriem rakstīts DO NOT EAT. Jā kad pakoju TV ārā tad kā reiz cerēju ka būs kāds cepums kaste ko pagrauzt :D Maisiņš uzsūc mitrumu un kompensēs straujāku temp maiņu.

Tēma: Mistisks sods

Tad kur īsti rakstijāt uz policiju vai DVI? Diez vai poliči paši uz DVI pārvirzīja.

Tēma: Mistisks sods

Tad kur īsti rakstijāt uz policiju vai DVI? Diez vai poliči paši uz DVI pārvirzīja.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Ieskaties sarkano līniju kartē un sapratīsi kāpēc. Piedrujas ielai pietrūkst turpinājums.

Tēma: Jaunumi "korķu" plānos

Jāpafilmē ar dronu, moš būs redzama kopaina.

Tēma: Opel Zafira īsi un konkrēti par eļļu un antifrīzu

Antifrīzu vislabāk ir uz organisko skābju bāzes(OAT) krāsai nav lielas nozīmes. Ja vēlas būt dabai draudzīgs, tad jāskatās, lai ir propilēnglikols nevis etilēnglikols. Getz&Bros - Pitstop Premium Longlife/Narvesen Premium Longlife) /sarkanā krāsā/ 3L Crosschem - Antifrīzs (autoplus.lv, "xl parts") /zils/ Texaco - Havoline XLC /oranža vai cita/ Castrol - Anti-Freeze SF/oranži-sarkana/ Motul - INUGEL OPTIMAL ULTRA /oranža/ BASF - Glysatin G30 (arī Valvoline Comma G30) /ADDINOL/ sarkans/

Tēma: Opel Zafira īsi un konkrēti par eļļu un antifrīzu

Sarkans neder, izskatās pēc rūsas. Labāk zilu.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Visas hondas labi aprīkojas ar gāzi, tik nav jau USA rijīgie motori un liels ietaupījums nebūs.

Tēma: Pirmās nepieciešamības lietas automašīnā?

>kompis nosvila deļ tā ka kādam piepīpēja Skaidrs ka auto bija Eiropas ražojums ar kaut kādu BOSCH kompi. Normāli ražotam auto elektronika tik viegli nesvilst un ir aizsardzība pret pārspriegumu, pie tam ir jau pa vidu akumulators, kas spriegumu vispirms uzņem uz sevis. Domāju tavs brālis pārspīlē un savieno notikumus tikai tāpēc ka notika secīgi. Cilvēku psiholoģija ir maldīga, kurš pēdējais pieskārās tam kas strādāja un tagad nestrādā - tātad vainīgs.

Tēma: Vai es esmu ''veiksminieks?''

Autoram, kāds spiediens riepās?

Tēma: BMW 5. sērija (G30) 2017 tests, atsauksmes un iespaidi

msh nebrīnies ir ari tāda suga "godīgie" braucēji,kas visur brauc uz 80km/h gan ārpus pilsētas, gan iebraucot tajā turpina uz 80.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

tik diezko to apskatu veic meiča

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

> Kurš te teikums satur nepatiesību vai nereālu piemēru? Tam, ka vieni pajoliņi čakarējas un citi padara viņu čakarēšanos vēl smagāku... Tur jau tā lieta, ka tu vaino ne tos. Kreisais manevrs ir sarežģīts kā reiz dēļ tiem kas bezmaz zem sarkanā vēl mauc taisni un tiem kas nepalaiž tos, kas palikuši krustojumā, kaut kā autobusiem virsū nebrauc, ja tas krustu nobloķē, bet vieglos gan redz palaist negrib. Tā kā labāk lai izbrauc droši nevis mauc pa kreisi neskatoties. Pat ja kāds ātrāk izbrauks tāpat kāds būs pēdējais un paliks vēl pie sarkanā. Ja man sanāk palikt krustā tad daru visu, lai no tā izbrauktu un pie kājas, ka citam redz zaļais, bet ir aizmirsis CSN 129. un 130.punktu.

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

Nu ja nezini CSN tad ments arī paķers uz muļķi, tāpat kā ir tādi kas maksājuši sodu par krustojuma šķērsošanu pie dzeltenā, jo tas redz ir aizliedzošais signāls. Bet nu netrūkst nekauņu,kas redzot ka cits gaida uz kreiso vēl piedod gāzi lai tiktu pāri pie dzeltenā. Bet par kreiso, labāk lai to veic droši nevis avarē, jo steidzīgais 650 nevar pagaidīt un aizmugurē nervozi taurē. Gudrākais atrod ikdienas maršrutu, kur var kreisos neveikt.

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

Kas liedz pabeigt manervu pie sarkanā, ja jau iebraukts krustojumā? Slikti ir tas,ka citi neievēro CSN un neļauj pabeigt legālu manevru un ignorē to ka iedegties zaļajai gaismai ir jāpalaiž tie kas vēl nogriežas.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti