Tā varētu būt, jo piereģistrējos tiklīdz tiesības(apliecība) bija kabatā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tā varētu būt, jo piereģistrējos tiklīdz tiesības(apliecība) bija kabatā.
iAuto profila kārtas numurs 631 - www.iauto.lv/forums/user/replies/631 Redaktora profils ar numuru 2 - www.iauto.lv/forums/user/replies/2 Bet izskatās, ka datums nav pēc reģistrācijas numura secības, jo man ar 1092 ir jaunāks datums kā Redaktora profilam.
Piezīmes par NORDEKA - tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/820421?autostart=true
Tieši tāpēc arī jautāju. Hondām efekts ir, ka ar laiku tās saraujas kaut sākumā liekas ērtas :D Autoram kāds SEAT varētu būt piemērotāks.
Benzīns/gāze, dīzelis? Manuāls, automāts? Augums?
Lēti uzturēt būtu tādu, ko nopērk ar TA un pārdod mirkli pirms TA beidzas ![]()
Pat ja tā, tika piegādāti Euro5 un tikai pēc ažiotāžas pēkšņi attapās, tā kā jā, jau sākotnēji neatbilda prasībām un iesmērēja, tur "uzlabošana" vairs neko nemaina.
Ļoti normāla prasība. Ja nevar pieķert aiz rokas tad vismaz par šo var disciplinārlietu ierosināt. Līdzīgi kā sods par atvērtu alkohola pudeli sabiedriskā vietā, cik meklēšanā esošas personas šādi neiekrīt.
No otras puses nedaudz piekrāsots pat ir labāk, biezāka krāsas kārta.
Lukturus CSDD aiztikt neļauj: 214.1. Transportlīdzekļa lukturu gaismu izstarojošās, atstarojošās un izkliedējošās virsmas nedrīkst pārklāt ar jebkāda veida pārklājumiem (piemēram, plēvēm, lakām vai citiem materiāliem).
Tēma: Akumulators cik Ah?
Vislabākie kam? Audiofīliem? AGM akumulatori ir arī ne tikai OPTIMA.
Nav saprotams dalījums pa kategorijām, piemēram šīs kategorijas tikpat kā neatšķiras. Arī pārējās apakškategorijas ir haotiskas. www.iauto.lv/video-tv/ www.iauto.lv/pie-stures/ Prasītos pēc kategorijas arhivs, lai varu izlasīt visus rakstus, kas vairs nav pirmajā lapā, jo tiklīdz raksts vairs nav pirmajā lapā, tā vairs nav reāli to atrast.
Tēma: Xenon gaismas !!!
lm nav vienīgais rādītājs, vēl ir svarīgs CRI, jeb spektrs. Piemēram tās dzeltenās nātrija lampas, kas tiek lietotas ielu apgaismojumam ir krāpšana, pēc lumeniem atbilst, bet izstarota tiek miroņgaisma. It kā ir gaišs, bet ne velna nevar tajā redzēt, jo nav kontrasta. Par laimi, tagad pamazām tiek aizstāts ar LED gaismām, kas arī nav ideāls, bet vismaz redzamība ir daudz labāka. Par to vai dzeltena vai balta gaisma auto ir labāka vēl zinātnieki strīdās, jo reāli atšķirības nav un tas ir vien gaumes jautājums.
Tēma: Xenon gaismas !!!
Oriģinālie parasti ir 4300K vai 4800K. Zilie 6000K jau vairs nav OEM vai ir Osram,Philips spooorta varianti.
Tēma: Kur tu lej degvielu?
Kur tev tāda pārliecība, ka 8 vietā nebija 8? Es nupat arī ielēju Neste pilnu bāku 98E un auto sāka raustīties, domāju, ka tas no benzīna, bet nekā, pārslēdzot uz gāzi un ilgāk pabraucot bija tieši tas pats. Nobraucot pusbāku pārgāja, tā ka vēl būs jāskatās, kas ar aizdedzi ne tā. Tā ka ne viss ir tik vienkārši, nav ko vainot degvielu, ja motors nav kārtībā.
Tēma: Akumulators cik Ah?
Auto starta akumulatori nav vispār paredzēti dziļām izlādēm, ja grib mūziku klausīties, tad jāņem dziļizlādes akumulatori, bet tiem atkal ir mazāka starta strāva. Parasto auto akumulatoru izlādējot tukšu tam strauji samazinās mūžs, pāris dziļās izlādes un arī garantija vairs nav spēkā.
Tēma: Akumulators cik Ah?
Deta ir zināmāka. Itāļu akumulatori kā daži blakus tofikā izteicās varot būt nepiemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem.
Pieeja pa lielam pareiza, labāk nekādus motora skalotājus neliet, jo tad toč aizraus kanālus un filtru ciet. Ja ķertos pie skalošanas, tad viss motors ir jāizjauc un tas vairs nav lietderīgi. Ar biežākām eļļas maiņām un ar laiku iztīrīsies. Protams eļļas bads motora nodilumam labi palielina, bet ja jau nenoklapēja līdz šim tad dzīvos. Video piemērs ko tas prasa:
Tēma: Akumulators cik Ah?
Tad jau ja uzstādīts "kondensators" var lādēt ar PSRS lādētāju un viss ok. :D
Tēma: Akumulators cik Ah?
Nu re, bet tā kā dežūruzlādes strāva ir niecīga, kā arī pašizlāde nav būtiski atšķirīga starp 60Ah vai 75Ah akumulatoru tad lielāks viennozīmīgi ir labāks, jo startējot tā lietderības koeficients ir lielāks. Protams 2x lielāks ne tikai fiziski neielīdīs , bet arī nebūs ekonomiski lietderīgi tādu pirkt.