Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Akumulators cik Ah?

Un kāds tavam palagam sakars ar akumulatoru zemo lietderību? Kā reiz tas pierāda pretējo, ka lielākam akumulatoram tā slodze startējot motoru ir mazāka un attiecīgi arī lielāka lietderība. Lādējot ir vienalga vai lādē lielāku vai mazāku akumulatoru, lietderība lēni lādējot ir teju identiska.

Tēma: Akumulators cik Ah?

>Tas, savukārt, nozīmē to, ka normāla "mūsdienu" (no 1990.gada ražojuma) automobiļa elektroiekārta, īpaši vadības bloki var tikt neatgriezeniski SABOJĀTI. Viena no akumulatora funkcijām kā reiz ir strāvu izlīdzināt. Sabojāt elektoriekārtas var ja mūsdienu auto pamēgina darbināt bez akumulatora.

Tēma: Kur mazgāt auto?

joprojām brīnos, kāpēc logu šķidrums tiek tirgots kannelēs nevis ir uzpildāms DUS līdzīgi kā degviela.

Tēma: Akumulators cik Ah?

Nu mīnusu licēj, pierādi pretējo. Lielāks aķis ilgāk kalpos, auto ražotājs jau paredz mazāko un lētāko iespējamo.

Tēma: Akumulators cik Ah?

> lai tik nav par lielu, lai ģenerators spēj uzlādēt Fiziski nevar ielikt tādu akumulatoru, kurš būtu par lielu. Ģeneratoram ir tikai jāatliek strāva, kura iztērēta auto startējot, viss. Lielāks akumulators startējot neiztērējas vairāk kā mazais, tieši otrādi, vieglāk piešķilt auto un mazāk tiek iztērēts kā ar mazo aķi. Ja akumulatoru iztērē tukšu, jo aizmirst gaismas izslēgt tad jebkura izmēra akumulatoru ir jālādē stacionāri, jo ģenerators nav paredzēts lādēt akumulatoru, kas ir pilnībā izlādēts.

Tēma: Akumulators cik Ah?

gan jau varēs, sarunā, ja nu kas, ka varēsi samainīt.

Tēma: Kur mazgāt auto?

Spirts no točkas+ viena pile no Fairy.

Tēma: Mans auto rūsē, ko darīt?

tā vaskošana ir fufelis, palīdz uz īsu brīdi. Teflons/vasks utt. ir tik inerts, ka atgrūž ne tikai ūdeni, bet arī pie krāsas neturās. Ja nu vienīgi ir kādas kabatas, kur vasks sakrājas, bet ja ir tāda debīla konstrukcija tad tāpat nelīdzēs. Kāda jēga vēl varbūt būtu no divkomponentu pārklājuma.

Tēma: Akumulators cik Ah?

Te arī sarakstiņš - b2b.eoltas.lv/index.php?cl=eosearchbyautoview&searchauto=7934&searchcnid=05-01-01#autobegin Ieteiktu ņemt Exide, tiem ir vislielākā starta strāva un piešķilsi arī pie -35°C, ja motors būs kārtībā. Varbūt ne gluži dārgāko modeli ar "super-duper nano mega cool tehnoloģijām" jāņem, bet tipiski cena eiro ir tik cik Ah. Bet domāju nelauzi galvu un ja esi Rīgas tuvumā, tad aizbrauc pie Dominas ir akumulatoru centrs, tur arī nopirksi un tev uzstādīs iekš auto bez maksas.

Tēma: kas ir "sēne vai sēņotājs"?

To CP subjektīvi izvērtēs, ja neiepatiksies tavs purns. Nevar jau visu likumos aprakstīt.

Tēma: Akumulators cik Ah?

Ietilpība Ah pa lielam vienlga. Auto piedarbināšanai, jo vairāk starta strāva A (CCA), jo labāk. Ņem lielāko, kāds ievietojas paredzētajā vietā ar lielāko starta strāvu. Kāds tad tagad stāv, ja ir šāds jautājums? Te garāka diskusija par akumulatora izvēli - www.iauto.lv/forums/topic/26654-kurs-ir-labakais-akumulators-kur-pirkt

Tēma: kas ir "sēne vai sēņotājs"?

104. Transportlīdzekļa vadītājam aizliegts: 104.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Kurš ta Japānā vēl var salikt, Japāna strauji noveco.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Cik vajag, tik zinu. Jā, jā dīleri Latvijā ir labdari un uz sava rēķina veic garantijas remontus

Tēma: kas ir "sēne vai sēņotājs"?

Piemēram VWFans un citi ekobraucēji iekļaujas šajā definīcijā nesaprotot, ka ar auto ir jābrauc nevis jāākstās ar pseidoekoloģiju.

Tēma: Interesanta "slēptā" metode.

Tas arī bija tas gadījums, bet laba mācība bez vajadzības tā nedarīt. Vēl ja virsjaka aizmugurē nolikta, tad demonstratīvi atsprādzējos, ja tiek prasīti dokumenti un aizstiepjos pēc tās. Es atkal nesaprotu nah jābrauc virsjakā? Kas tev apsilde nestrādā? Pie tam braucot virsjakā tik lieks mitrums salonā veidojas.

Tēma: Interesanta "slēptā" metode.

Jāatsprādzējas, lai dokumentus sagatavotu un var no žaketes kabatas ērtāk izvilkt. Ok, tas bija viens gadījums un salīdzinājumam. Par pagrieziena rādīšanu iebraucot aplī jau tev minēju, ka pēc CSN nav jārāda maldinoši signāli. Un iebraukšana aplī kā reiz nav iebraukšana krustojumā pa labi, tas ir iebraukšana krustojumā, kur satiksme notiek pa apli(apļveida krustojums ir viss kopā), tur pat nav iespēja braukt citā virzienā.

Tēma: kas ir "sēne vai sēņotājs"?

Visi citi, kas atrodas satiksmē man traucē un tātad ir sēnes. CSN definīcijas nav, bet APK jau par to ir tuvāk

Tēma: Bojāts instrumentu panelis ?

Kaspars212 rakstīja: Sākumā viss bija labi, nobraucu apmēram 100Km pa pilsētu kādu nedēļu. Tad izbraucu uz šosejas un pastiepu līdz 130Km/h un voltmetrs pilnīgi pārlidoja pāri 16V atzīmei. Tas nevar būt ģenerators ?? Kā pārbaudīt voltāžu braucošam auto ?

Nopērc pa eiro voltmetru, ko piepīpētājā sprauž.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

To kā Latvijā strādā dīleri labāk tiešām nezināt.

Tēma: Auto skaņas izolācija-db

Par to Incar skaņas izolāciju, tas efekts ir atkarīgs no tā cik gudri to uzstāda. Vienkārši sabāžot visur vibro un skaņas izolāciju, kur vajag un kur nevajag efekts var arī nebūt. Ir jāskatās, kas dod troksni, vai nu no motortelpas, durvju nepietiekoša blīvējuma utt. Incar jau specializējas uz autoaudio un ideja drusku cita.

Tēma: Auto skaņas izolācija-db

Tad gan kaut kā pārāk selektīvs vai arī nez kāds tam algoritms. Darbā vienbrīd bija pieejams reāls decibelmetrs, pamērijām pat izplūdes dB pirms tehniskās un viss kārtībā. Ja ar to salīdzinātu tad arī varētu saprast cik precīzas ir tās aplikācijas.

Tēma: Mans auto rūsē, ko darīt?

Tas auto strauji morāli novecoja un bija plika versija, pie tam caurejas krāsā.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

gandrīz noticēju. Blociņā pierakstīt nobraukumu gan ir laiks. Saki kā ir, īsti vīri instrukcijas nelasa.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

>Dedzināt āra lampas, ejot prom no auto, šķiet lieki Cik tad viņas tur izdeg? Pie tam pie zemāka sprieguma. Arī akumulatoram patīk, ka to nedaudz izlādē.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti