Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Automobilis ar autopilotu būs jau drīzumā mūsu ikdiena!

tev galvā

Tēma: Automobilis ar autopilotu būs jau drīzumā mūsu ikdiena!

Satiksme bez cilvēka:

Tēma: Mazda MPV dzinēja galva

Nafig tas ir vajadzīgs to SsangYong paskata auto reanimēt?

Tēma: Bloķēti auto pie TC Spice

Arī ir bijis, ka pults pie Spice nestrādā. Kodu skeneri laikam uzdarbojas.

Tēma: Automobilis ar autopilotu būs jau drīzumā mūsu ikdiena!

Cilvēks pie stūres ir mērkaķis ar granātu. Nu nav cilvēkam paredzēts traukties ātrāk kā spēj pats paskriet. Jā it kā šķiet ka spēj vadīt auto, bet kļūdīties ir cilvēcīgi un pie noteiktas apstākļu sakritības tas arī notiek. Tu laikam esi par dabisko atlasi, bet nelaime, ka tiek parauti arī citi līdzi, kas nav jāatlasa. Cilvēka spējas vidēji ir stipri ierobežotas, kā arī redze ir tikai iedomu auglis un var izspēlēt jokus, arī uzmanību ilgi nespēj noturēt tonusā. Līdz šim neviens auto ar autopilotu nav avarējis savas kļūdas dēļ, visās avārijās ir iesaistīti vadītāji cilvēki. Lai kā negribētos reāli atpakaļceļa vairs nav, jo nespējam cīnīties pret vadītāju sērgu izmantot mobilas ierīces pie stūres, smēķēšana, ēšana un citas blakus nodarbes, kas riskus tikai paaugstina.

Tēma: Videoreģistrātori

man vēl labāk, ģēniji ielīmējot jaunu logu ielīmēja nejauši arī vadu un tagad tas tur ir uz palikšanu.

Tēma: Videoreģistrātori

Akumulators ilgāk par 5min nevelk, jo ir izbeidzies. Litija akumulatoriem nepatīk pilnīga izlāde un tā kā tas ir nostāvējis gadu nelietots ar neizņemtu akumulatoru tad visticamāk ir pašizlādējies par daudz līdz ar to degradējies. Naiva cerība, ka pēc pāris pilnām uzlādēm ietilpība atjaunosies, bet maz ticams.

Tēma: Problēmas ar bremzē Passat b5

Tosols(preču zīme) ir antifrīzs, jeb dzesēšanas šķidrums. Bremžu šķidrumu sauc par bremžu eļļu nevis tosolu. Saukt antifrīzu par tosolu ir tas pats, kas visas lelles par bārbijām(preču zīme). Bukses(gumijas izstrādājums arī saukts par sailentblokiem) pa mūsu sāļiem un ceļiem ātri var saplaisāt un sākt dalīties, sevišķi lēta gala. Nav kritiski, bet mašīna vairāk "peld" līkumos, kā arī var būt dzirdami trokšņi balstiekārtā.

Tēma: Problēmas ar bremzē Passat b5

bremzes kā filmās nepazudīs uzreiz tā ka skaties līmeni un brauc.

Tēma: ceļa zīme

Nepareiza papildzīme uzzvani īpašniekam, lai nomaina.

Tēma: Problēmas ar bremzē Passat b5

Vienalga kuru DOT3, DOT4 vietā var liet arī DOT5.1. Stāvējušu gan nav lietderīgi liet, jo bremžu šķidrums uzsūc mitrumu līdz ar to vairs neatbilst ne DOT4, ne DOT3. DOT5, gan nevar jaukt ar iepriekšminētajiem, tas ir uz silikonu bāzes.

Tēma: Problēmas ar bremzē Passat b5

Nu nezinu gan vai viss kārtībā, vai nu kluči padiluši vai arī vadīklas nekustās un kluči sķībi piespiežas. Nepārbaudot bremzes būs ātrāk jāmaina bremžu diski/rotori un arī supportā(bremžu skava) vadīkla var piedilt šķībi.

Tēma: Virsbūves tipi

šai formai ir tā, ka ja vien jumta forma ir pareiza, tad aizmuguri var īsināt un tas kritiski neietekmē aerodinamiku.

Tēma: Virsbūves tipi

Nu Opel Meriva it kā forma ir pareizā tā ka tas laikam negarantē to ka nemet netīrumus.

ecomodder.com/forum/tool-aero-template.php

Tēma: Kas tad te īsti klaudzina?

Varbūt tomēr akumulators ir tas, kas mirst nevis starteris? Un spararatu jau var mainīt pret vienmasu.

Tēma: Kas tad te īsti klaudzina?

Izklausās, ka tam golfam kāds ir kļūdas pēc traktora motoru ielicis.

Tēma: Virsbūves tipi

Opel Merivai to tāpat nevar redzēt, visi skatās prom no tās.

Tēma: Kāpēc braucam ar miglām+tuvie pilsētā?

Taivaņ TIBAO piedāvā jaunus www.tibao.hk/index.php?ac=product&at=read&ypid=5343 un www.tibao.hk/index.php?ac=product&at=read&ypid=5344 HELLA jauni ir pa 250EUR, bet oriģinālos ebay pa kādiem 100EUR ar var paveikties atrast. Tā kā nav gluži, ka nevar dabūt, retro auto uzturēšana tomēr nav lēts prieks.

Tēma: Par LIETOTIEM auto - kuri ir uzticamākie, kuri sagādās vismazāk raižu

Nemotors, jo nav lieli motora tilpuma cipari? Tev 98E arī liekas labāka degviela, jo cipars lielāks kā 95E? Liels degvielas patēriņš novērots ir tikai Honda "nemotoriem" tas ir dīzeļiem, kas nav Hondas ražojums. Pārējiem standarta auto pat dinamiski braucot patēriņš nav kosmosā, ieskaities kaut vai spritmonitor.de, ne arī resurss cieš. Resurss cieš dēļ laicīgi nemainītas eļļas un nepienācīgas apkopes, jo vadības bloki ir robusti un motori tur sliktu apkopi, pat vairāku devēju kļūdu gadījumā auto joprojām ir normāli braucams, bet tad gan patēriņš nebūs normas robežās.

Tēma: Apdrošinātāju tops

1. Balta 2. BTA 3. Gjensidige vispār ar nevienu nav bijušas problēmas.

Tēma: Kāpēc braucam ar miglām+tuvie pilsētā?

Tāpēc arī saku, ka tie lukturi ir uz robežas, jo it kā ir lēcas, bet stars ir šķībs. Var jau būt ka nav noregulēti vai stikli nodzeltējuši, bet xenon spuldzēm tomēr lokizlādes punkts ir citur kā halogēnam un tas nav halogēnam paradzētas lēcas reflektora fokusā līdz ar to ir atstarojumi. Nav pieļaujams likt halogēniem domātu lēcu lukturos xenon spuldzes. Jā tagad ir xenon spuldzes, kas it kā ar halogēna fokusu, bet šaubos vai bembisti un volvisti par to ir informēti. www.hidplanet.com/forums/forum/general-discussion/general-discussion-aa/42907-hid-plug-n-play-fails-govt-test?44158-HID-plug-n-play-fails-govt-test=

P.S. kaut ko minēji par 230w halogēna spēku

Tēma: Fotoradaru sodi

kasinsh79 rakstīja: Leišu CP arī ieteica uzreiz samaksāt soda kvīti, jau labu laiku aktīvi piedzenot naudu no kaimiņiem caur kredītu piedziņas kompānijām... Eiropā viss jau vienots tagad. Bezmaz kā "domestic market".

Braucot ar darba auto nobildējāmies Polijā un Lietuvā, bet nekādi rēķini nav tā arī atnākuši. Kaut kā nedomāju, ka parādu piedziņas var piekļūt šiem datiem, pie tam jānoskaidro no kuras valsts vispār ir auto.

Tēma: Toyota C-HR 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Ārzemju ietekmīgākajiem žurnālistiem autoražotāji iet vēl tālāk un kā demo iesmērē speciāli sagatavotus auto, kas tikko noripojuši no konveijera, bet ir pāršpaktelēti, saregulēti un pārkrāsoti samazinot atstarpes un atšķirības starp virsbūves detaļām kā arī ar uzlabotu izolāciju. Dabū labas atsauksmes un it kā nekas slikts, bet kamēr konveijerā atstrādā ražošanu tikmēr pirmie pircēji ne tuvu nebrauc ar tādu auto, kā bija demo.

Tēma: Kāpēc braucam ar miglām+tuvie pilsētā?

Pareizi noregulēti, oriģinālie lukturi ar oriģināli paredzētām spuldzēm(gan halogēna, gan xenon vai LED) cik esmu novērojis neko nežilbina, lai gan miglas lietojot bez pamatojuma lieki spiež citiem acīs. Neatbalstu pr. miglu slēgšanu skata pēc, kā arī sevis maldināšanu ar it kā labāku redzamību, kaut kā ceļa malu redzu arī tāpat . Bet ar visādiem hrenonistiem, kas xenonus/LEDus saliek priekšā lukturos, kas tam nav paredzēti(jā arī ķīniešu lēcu) un miglās ir pakaļā. Lai gan neesmu īpaši jūtīgs pret žilbinātājiem(neskatos tieši lukturu gaismā), tomēr braucot pa līdzenu ceļu ļoti krīt acīs un kretinē tie, kam lukturi nav noregulēti vai acīmredzami ir kreisais xenon, tos žilbinu pretī bez žēlastības un no tiem izrādās dažiem nemaz nav bixenon un pretī nemaz nevar uzmidžināt. Kopumā nenoregulēti lukturi subjektīvi ir 1/3 pretī braucošo, bet teju katram 10 ir kreisā xenona pazīmes vai nu miglās un/vai reflektoru lukturos(Sharan un citādi busiņi). Uz robežas ir vairums BMW, kam it kā ir lēcu lukturi, bet iebāzti xenon, un var redzēt, ka lukturi ir vai nu nenoregulēti vai ir neoriģinālie un spīd šķībi/žilbina, ne tā kā ar oriģināliem xenon. Jā xenon ir gaišāks, bet tam nebūtu jāspiež acīs.

Tēma: XC90, Sharan un Grand Voyager

Katru vakaru klausoties cik centus ietaupījis un cik benzīns tajā tankā lētāks, kā šitajā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti