Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Pareiza braukšana aplī un pareizs aplis

Nestāsti vis. Pirms tam pats esmu stāvējis sastrēgumā līdz pat vietai, kur tagad Rimi noliktavas. Cita lieta, ka tagad sastrēgums pie DEPO, kas liecina par to, ka aplis nepārdomāts. Būtībā vajag ko līzīgu, kā Ulbrokas aplī, ka uz Ulbrokas pusi varētu braukt garām.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Jā cik vairāk no tā Pro diesel ir NOx un CO2 izmešu.

Tēma: Auto tirgoņi apšmauc policiju un piegādā neatbilstošu transportu

Auto Blitz, jeb Bliezti Auto

Tēma: Volvo S90 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Neglītāks pat par Bentley

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Nu lab čeku vismaz izsit? Vienreiz žīdeļa gāzes uzpildē pildījos, tur gan čeku bija ilgi jāprasa.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

odometrs nemelo, bet spidometrs skrien pa priekšu un buliņa ieķeras.

Tēma: Grab piekare garantijas laikā

Pārfrāzējot teicienu par VID, tas ka auto nav neviena aizrādījuma ir nevis īpašnieka nopelns, bet gan TA inspektora neizdarība. Gan jau spuldzītes vairs nav tik dzeltenas kā pirms 3 gadiem un stars "izplūdis".

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

CSN ir skaidri un gaiši rakstīts, kā pievērst priekšā esošā uzmanību. Spiešanās dibenā ir rakstīta grāmatās ar ziliem vākiem nevis CSN.

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

Nesteidz pārkārtoties, jo redz aizmugurē esošais nevar 0,5sek uzgaidīt. Nē nu ir jāpieturas pie principa DDD, bet ir arī robežas.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Maximā ar drošvien joprojām iepērcies, bet puķes ņem kapos, jo pa velti. Skaidrā naudā bljin shim... Statoil gāze šobrīd ir 0,479 ar 2,5c atlaidi ir 45,4c/l. Viršos ar atlaides karti ir 3,5c un sanāk tas pats, pat ja cena par centu dārgāka.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

mjā, šim vēl 4.robu kārba, bet spidometrs aplam rāda 120km/h lai gan brauc uz 80km/h, bet vismaz sajūta ka lido.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

msh rakstīja: Pirms pāris mēnešiem izdomāju notestēt nesti, pēc tam kad vienu reizi sanāca palikt uz ceļa, jo izbeidzās degviela [nebiju parēķinājis cik esmu jau nobraucis un tobrīd spidometrā bija neprecīzāks rādītājs] - pēc pāris uzpildēm nācās nosecināt ka nestes degviela manam golfam ir iegaršojusies - vidējais piektdien sanāca 7,5 litri, padaudz, bet pie manas kājas, normāli - pēc tam šajā nedēļas nogalē bija brauciens ar pilnu mašīnu uz jūrmalu un atpakaļ, pa šoseju vidēji ejot uz 100 un vēl šodien sanāca aizvest trīs cilvēkus uz rīgas centru - un tam braucienam bija 7,4 litru vidējais - tas vairs nav jauki - pirms jāņiem līdzīgs brauciens, tik ar lielāko daļu distances uz ~115 un staķika degvielu bākā pavilkās uz 6,9, bet viens cits brauciens, uz kādiem 400 km, turot uz 95 kmph, gandrīz tikai šoseja, un vēl 50 km ar zubri pakaļā, 6,4. Tāds paskats ka jāizbrauc +/- sausa bāka un pēc tam jāielejas staķikā. Un varbūt vēl beidzot jāsamaina lambda un jāapskatās MAFs un droseles potenciometrs, jo arī 6,4 ir par daudz.

Vecfāters ar 85. gada Pasātu karburatoru brauc 5,5l/100km. Te nu bija auto attīstības progress.

Tēma: Pa priekšu braucēji negarantēja

Ar savām izcilajām zināšanām joprojām neesi atklājis kā autobusu šoferi apiet ātruma ierobežojumu un tahogrāfu? Tālu tev līdz izcilībai. Visi zin, bet tu izliecies nezinām.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Tas ķeksis dažiem komentāriem pats pārslēdzas pēc nesaprotama principa.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Kas te notiek ar forumu, kāpēc reizēm liek citātu, ja atbildu?

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Pareizi, aizmirsu, ka pamatvēlētāji ir ekobraucēji VWFani, kuriem jo lēnāk, jo labāk. Jo sliktāki ceļi, jo lēnāk var pabraukt un "ekoloģiskāk".

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

apdzenamā, tas ir tas kuru apdzen nedrīkst samazināt vai palielināt ātrumu traucējot apdzīšanu. Ir pāris reizes gadījies, ka lai droši apdzītu vairākus auto ir jāiekārtojas pa vidu starp rindu un tad šādi piebremzētāji labu gribēdami izdara lāča pakalpojumu.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Kanibaals rakstīja: Tādas atrunas ir strausa politika. Tāpat jau brauc uz tiem 110 un nekas. Ja būs zīme, kas ļauj ātrāk braukt tad arī ceļu projektētajiem un būvniekiem būs jāpakustina smadzenes. Tad, kad ar represijām un fotoradariem panāks, ka pārkāpt būs ļoti dārgi, tad arī nāksies vien celt ātruma ierobežojumus, jo vēlētāji būs neapmierināti par neadekvātām zīmēm.

Pareizi, aizmirsu, ka pamatvēlētāji ir ekobraucēji VWFani, kuriem jo lēnāk, jo labāk. Jo sliktāki ceļi, jo lēnāk var pabraukt un "ekoloģiskāk".

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Tādas atrunas ir strausa politika. Tāpat jau brauc uz tiem 110 un nekas. Ja būs zīme, kas ļauj ātrāk braukt tad arī ceļu projektētajiem un būvniekiem būs jāpakustina smadzenes. Tad, kad ar represijām un fotoradariem panāks, ka pārkāpt būs ļoti dārgi, tad arī nāksies vien celt ātruma ierobežojumus, jo vēlētāji būs neapmierināti par neadekvātām zīmēm.

Tēma: Paņeveža, aktuālais ceļu remonts

Vernons tāds speciālists, bet nemāk ātruma sensoru ar magnētu apmānīt neņemot nost plombes. Beidz tēlo nezinīti, tas ka SETRA var ilgstoši pabraukt ātrāk par 100km/h ir fakts. Tahogrāfs jau arī neņem ātrumu no GPS.

Tēma: Paņeveža, aktuālais ceļu remonts

Vernons rakstīja: Nu tur gan nav nekādu problēmu!

Ar SETRU kam saspiestas bremzes protams problēmu nekur nav. Nesen atkal redzēju kārtējo NORsEKtAS autobusu, kurš mauca uz 100km/h (pēc GPS) ignorējot, ka pēc kosmosa likumiem autobusi tik ātri braukt nesašķīstot gabalos nevar pabraukt.

Tēma: Ekoloģija Rīgā - vai centrā aizliegt dīzeļdzinējus

Dīzelis der braukājot garus attālumus nevis bakstoties par korķiem. DPF un EGR tīrīšanas režīmu nemaz nesāk, ja netiek braukts vienmērīgā ātrumā. Dažiem auto gan ir DPF tīrīšanas režīms, ko var izsaukt arī stāvot uz vietas. Bet nesaprotu tos dīzelistus Latvijā, kam to vajag, lai busi braukā ar dīzeļiem, bet ar vieglo mocīties sevišķi ziemā priekš kam. Nav mums ne tie attālumi ne klimats. Benzīniekam uzliek gāzi un var braukt smirdēdams pa lēto, gāzes smaka vismaz ir nekaitīga.

Tēma: Ekoloģija Rīgā - vai centrā aizliegt dīzeļdzinējus

It kā jau no tvana gāzes miegam būtu jānāk vairāk.

Tēma: "Dīc" stūres pastiprinātājs.

Profilaksei var to šķidrumu nomainīt varbūt palīdzēs. Reizi 14 gados, taču nebūs par biežu. Bet jā, dīkšana ir no brīvkustības dēļ izdiluma.

Tēma: Divi mazlietoti vai viens jauns

Kas tad tas par tagadējo autiņu kas šim tā plīst? Kā jau teicu otrs auto daļēji atrisina šo problēmu, jo var atstāt auto servisā un ja atklājas vēl kāds defekts nav jāliek pirmā detaļa kas pa rokai vai mūžīgie pagaidu risinājumi.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti