Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai mums ir viss kārtībā ar satiksmes un ceļu plānošanu?

iAuto rakstīja: Lai precizētu domu der noskatīties šo video Pēc ielas rekonstrukcijas bija uztaisīts tā, ka pirmā josla iet uz Akmens tiltu, bet otrā josla uz apgriešanos braukšanai pretējā virzienā. Rezultātā lieli sastrēgumi, jo bija jāstāv pirmajā joslā. Lieki būtu teikt, ka plūsma zem Akmens tilta ir lielāka par automobiļiem, kuri veic apgriešanās manevru. Pēc laikā šī "gudrā projektētāja doma" kopā ar zemes uzbērumu tika likvidēta un atjaunota satiksme, lai brauktu taisni pa otro joslu zem Akmens tilta. Vēl tagad var redzētu, kur tika uzklāts jaunais asfalts bijušās saliņas vietā, bet nauda taču tika iztērēta gan būvējot, gan pārtaisot!

Fascinē, ka nesen tur braucu un poličiem protams savs auto jānovieto pie izgriešanās uz akmens tilta, tā lai vēl grūtāk ir pārskatīt vai josla brīva. Godīgi sakot nesaprotu kāpēc tur nevarētu izbūvēt ieskriešanās joslu un īsi pirms uzbrauktuves labo joslu novirzīt. Ja arī būs kāda avārija vai cits šķērslis pa sliedēm tāpat varēs apbraukt(saņemot gan nāves spriedumu no Vernona) pa atlikušo joslu. Jā būs lielāki sastrēgumi uz tilta, bet nebūs desmitiem dibenā-pļukš avārijas. dev.laacz.lv/waze/heat.php?lat=56.942891548705&lon=24.098196923733&zoom=19

Tēma: Kā darbojas automašīnas spidometrs?

Riepas spiediens ietekmē gan, ne velti braucot ar tukšu riepu vai uzliekot neatbilstošu rezerves riteni dažiem ne pārāk gudriem auto var nosvilināt pretbuksēšanas sistēmu, jo TCS domā, ka otrs ritenis dēļ atšķirīga griešanās ātruma izbuksē un to piebremzē, jeb mēģina. Te lūk sekas tādam braucienam līdz servisam ar tukšu riepu:

Tēma: Divi mazlietoti vai viens jauns

vai arī visiem motorullerus

Tēma: Divi mazlietoti vai viens jauns

Vai tad tu nezini, ka VWfans tā mīl ekobraukšanu, ka motors aizkvēp tiklīdz beigusies garantija. Bet nu mazohistam jābūt, lai sagrabinātu jaunam mazauto tikai tāpēc, lai jauns.

Tēma: Divi mazlietoti vai viens jauns

Deviņvietīga mašīna būs taupīgāka?

Tēma: Kā darbojas automašīnas spidometrs?

Tas ir spēkā, ja liek neparedzētas riepas izmērus, lielāka apkārtmēra riepai vajag mazāk apgriezienus, lai veiktu to pašu attālumu. Ar nodilumu, gan būs par maz, lai ko ietekmētu, 5mm nodilums būs vien +/0.5 % kļūda

Tēma: Kā darbojas automašīnas spidometrs?

Bet ne GPS, ne spidometrs nebūs pierādījums tiesā, ka neesi ēzelis.

Tēma: Divi mazlietoti vai viens jauns

Ja ir divi auto, tad protams vieglāka arī uzturēšana, var arī servisā uz apkopi atstāt. Izvēle skaidra.

Tēma: Kā darbojas automašīnas spidometrs?

Autovadītāja rīcībā nemaz nav ierīces ar ko noteikt braukšanas ātrumu. Spidometrus TA nepārbauda, tā ka vienīgā reālā pārbaude ir maksas bilde post factum.

Tēma: Kā darbojas automašīnas spidometrs?

Vienā vārdā spidometrs darbojas neprecīzi, jo apzināti melo dēļ ārējiem faktoriem

Tēma: Pareiza braukšana aplī un pareizs aplis

Tāds bija plāns Dreiliņu aplim, bet RDSD nobijās, ka tauta uz dakšām uzsēdinās. Nez kad Barona iela vai Brīvības iela ir jāsačakarē, tad nebaidās.

Tēma: Automobilis ar autopilotu būs jau drīzumā mūsu ikdiena!

Var jau panākt ierobežojumi, bet atnāk Vernons un uzliek uz ātruma sensora magnētiņu un brauc ar SETRu uz 100km/h, jo tehniski autobuss var tik ātri pabraukt.

Tēma: Pareiza braukšana aplī un pareizs aplis

ar 1 litru šujmašīnu motoriem ir problēmas, jo nevar ieskrieties, lai pēc palaišanas pārkārtotos un dabū bremzēt aplī.

Tēma: gāzes iekārta/benzīns, patērē abus reizē

Atrodi kādu tuvāku vai ērtāku gāzes kantori un brauc tur. Tāpat apkope jātaisa, ne jau pati to darīsi. Ja nezini kad pēdējo reizi veikta, kur tad to veiksi bez "sava" gāzinieka.

Tēma: gāzes iekārta/benzīns, patērē abus reizē

6. paaudze kura domāta tiešās iesmidzināšanas dzinējiem: FSI,TSI,TFSI, GDI, EcoBoost, JPG utt. Sistēma strādā bez gāzes reduktora un gāzes sprauslām. Sistēma strādā ar oriģinālajām rūpnīcā uzstādītajām benzīna sprauslām. Auksts dzinējs tiek iedarbināts ar gāzi (benzīna ekonomija!). Benzīns tiek izmantots tikai brīdī kad balonā beidzas gāze.

Tēma: gāzes iekārta/benzīns, patērē abus reizē

Par bultiņu atkarīgs no auto modeļa. Nu jā, varētu būt izbeidzies termodevējs un nepārslēdzas uz gāzi, bet tad arī pīkstētu, ka gāze it kā beigusies.

Tēma: gāzes iekārta/benzīns, patērē abus reizē

Var jau uzmocīt arī 4. paaudzi, bet tas nozīmē, ka tiks padots arī benzīns, līdz ar to diezgan bezjēdzīgs risinājums. heinrihs-gaze.lv/lv/gazes-uzpildes-paaudzes/

Tēma: Kartinga sacensības starp iAuto foruma dalībniekiem!?

>un smiltīs varam uzspelēt futbolu. Vēl traumatiskāku izklaidi grūtāk iedomāties

Tēma: Kartinga sacensības starp iAuto foruma dalībniekiem!?

nomiks rakstīja: Es ļoti labprāt, bet manā gadījumā zustu sacensību gars, jo nekad neesmu brucis ar kartingu. Līdz ar to sīvu konkurenci no manis nevarēs sagaidīt! Ja ir akcepts vēl no citiem forumiešiem, es centīšos atrast laiku, lai piedalītos

Parasti iesācējiem veicas un nobrauc ātrāk par visiem.

Tēma: gāzes iekārta/benzīns, patērē abus reizē

Kas par auto? Ir trīs scenāriji: 1. Jauniem auto benzīna bultiņa seko līdzi tekošajam patēriņam, nevis tikai degvielas līmenim bākā. Uzstādot gāzi auto vadības bloks tiek apmānīts, jo dators domā, ka tiek tērēts benzīns un attiecīgi pārbīda bultiņu, bet reāli tiek padota gāze. Pēc brauciena gan bultiņai vajadzētu atlekt atpakaļ atbilstoši līmenim bākā, vadības bloks jau nevar zināt, kad izslēgtam auto ir ielieta vēl degviela. 2. Gāzes iekārta(sprauslas, reduktors) ir par mazjaudīgu motoram un tiek papildus padots benzīns, lai kompensētu jaudas trūkumu. 3. Mazticams, bet ja būtu uzstādīta 5. paaudzes gāzes iekārta tiešās iesmidzes motoram, tad lai nebojātu sprauslas papildus tiek padots 15% benzīna. Taču tad benzīns nebeigtos reizē ar gāzi. Jebkurā gadījumā aizbrauciet uz gāzes apkopi, vēlams kur uzstādīja gāzes iekārtu, lai pārbauda un atrod cēloni.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Ja tā padomā pienāktu utopija, kad vairs nebūs, kas patērē fosilo degvielu, tad no kā būvēs ceļus, ja asfalts ir naftas pārstrādes blakusprodukts.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

"Pusstundu sildies ar kafiju, pēc tam pusstundu bez apsildes brauc cerot"

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Nobraukumu protams ietekmē, jo liekais siltums no elektromotora ir minimāls. Bet komentārs bija, ka kamēr auto lādējas nevar sildīties, kas nav tiesa. Bet nu arī arguments, ka nevar aizbraukt vienā stiepienā līdz Daugavpilij ir pseidoarguments, tas ir kā teikt, ka dīzeļauto nekam neder, jo nevar tajā benzīnu ieliet, ja dīzelis beidzas. Nu nav elektroauto pašlaik plašpatēriņam. Par mobiliem telefoniem arī kādreiz iesmēja, ka klucis milzīg un baterija ātri sēžas.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Vispār ar www.skrapeunlaime.lv/ kuponu cena ir 41,9 tikai jāmāk nedot to Ekstra karti pirmo, lai nepaliec ar mazo Ekstra atlaidi.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Jēkabpilī tajā tankā(Galvers) lētāka uz kreiso darbinieku rēķina un citām mahinācijām. Čeku tur vispār dod? jekabpilslaiks.lv/index.php?mod=1&op=out&id=12410&r=Jekabpils forums.delfi.lv/read.php?f=104&i=352106&t=352106 jekabpilslaiks.lv/index.php?mod=1&op=out&id=10715&r=Jekabpils

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti