Parasti ar kājām pa priekšu tāpat kā ar Bergiem. To jau tu neuzzini. Tie kas nositās nepiesprādzējoties arī nezini, bet noteikti zini kādu , kas lielās, ka izdzīvoja, jo nepiesprādzējās, piemēram, Kaimiņš.
Tam tak pēc tavas iedomu pasaules kārtības nav nekādas nozīmes visu nosaka PVE, redz kur PVE lika Putinam iebrukt Ukrainā un viņš to izdarīja, būtu demokrāti pie varas darītu to pašu ko PVE liek.
Kur tik pārliecināts, ka tā nebija forma? Ja nemanīji džemperim bija virsū ģerbonis. Ieliku taču bildi kādās “formās” ierodas līderi. Starp citu arābi pie Trampa ierodas savos ikdienas halātos un neviens pat nepamana.
Kāpēc dižais anālītīķis un orākuls kuram ir pieeja pasaules valdošās elites slepenajām sarunā šādi pēkšņi atbild, kad pieķerts, ka nav šim nekādu īpašu tiešo kontaktu ar kosmosu? Tipiska plakanzemieša reakcija, kad pierādījumi nesakrīt ar iedomu pasauli un tā draud sagrūt(lasīt nepiegādā metodičku).
Un ak jā tā Latiņina starp citu ir lūpu čāpstinātāja Arestoviča biedrene, kas te noderīgajiem idiotiem ir orākuls un patiesības nesējs ar tiešo piekļuvi Pasaules Vareno Elitei (PVE).
Ū…baidies redz, kur ķīniešiem mikro ods, kas tev pakaļā iekodīs, tik sīkums tas ir kārtējais feiks. Tev tik padod kremļa TV un tu tik to skaties vienā laidā.
Nu jā, ja nebūtu armijas, tad jau neviens bojā neietu valsti okupētu, daļu uz Sibīriju un nebūtu bildītes ko parādīt, dzīvo mierīgi tālāk.
Bet cik zīmīgi, ka šiem pseidopacifistiem un krievfīliem galīgi nav žēl pašus mirušos krievus, jo bildes ar kapiem no Krievijas neliek, tie jau tikai tārpi. Iekriti aģent.
Uhh kā zābaku laizītājs uzvilkās, kā paprasa ko taustāmu. Tas vien, ka padomju okupāciju saukā par krievu laiku liecina, ka esi bijis pakalpiņš.
Neviens no maniem radiem nav bijis pietuvināts sistēmai atšķirībā no tavējiem, kas no bailēm joprojām trīc un dreb. Kolhozā viens rads paguva pastrādāt līdz atklāja, ka šis izbijis leģionārs, nu neko izmeta ārā ar “kaunu”. Es pat nepaguvu uzzināt, ka Ļeņins mīlēja bērnus, učenes saskatījās un atmeta ar roku, ko velti muti dzesināt, ja Atmoda jau klāt.
Putins tev taču personīgi neesot neko nodarījis, tik slavē tos kas tavējos izsūtija, kas tur liels. Tā kā beidz te uzmest lūpu.
Ja nu paslīdējis garām, te vēl viena labā krieviete Latiņina atklājusies. Atbalsta agresoru un slepkavošanu.
“Krievijas trimdas rakstniece un publiciste Jūlija Latiņina paziņoja, ka mūsdienu Ukraina esot “stratēģisks drauds” Krievijai, tāpēc šo draudu vajagot likvidēt. Tā viņa atbildēja uz jautājumu, kāpēc ir pret Ukrainas sarunām ar agresorvalsti. Pēc šī skandalozā paziņojuma Latiņinu izslēdza no “Krievijas Antikara komitejas”.
“Uzskatu, ka šim karam jānokļūst līdz loģiskam noslēgumam. Ukraina pašreizējā formā, tās režīms un ideoloģija – tā ir ārkārtīgi nopietna vēsturiska problēma Krievijas vēsturiskās pastāvēšanas kontekstā. Projekts ‘Galičina no upes līdz jūrai’ ļoti līdzinās projektam ‘Palestīna no upes līdz jūrai’ un ir stratēģisks apdraudējums Krievijai,” viņa teica.
Vienlaikus Latiņina precizēja, ka viņa “spētu atbalstīt neitrālu, daudznacionālu Ukrainu, kas atceras savas krievu saknes”.
Lieliski, krievi neko nemācās. Ar raķetēm vēl neviens karu nav uzvarējis. Tas tikai liecina, ka reālas izlūkinfomācijas krieviem nav un šauj uz labu laimi. Ja ukraiņi nepadevās pirmajās dienās, tad tagad ne tik, līdz pēdējam krievteroristam.
un to saka kremļa noderīgais idiots, cik ironiski. Sputnik-V labākā vakcīna pret neeksistējošo vīrusu…tas noderīgajiem idiotiem neizsauc nekādas pretrunas.
Un joprojām izplati tuftu par to ka mašīnas Ukrainā pārdod tālāk. Nu nevari vien nomierināties, pierādījumi nav, bet ja jau krievu TV teica tad jau patiesība. Te otrs noderīgais idiots ar kā nevar tā nevar linku uz krievu avotu ielikt, kur pasmēlies, ka sankcijas neļaujot penZZijas šeit dzīvojošajiEK okupantiem izmaksāt.